رفتن به مطلب

خطای dns در google webmaster

mehranjo

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان . من یه مشکلی برام پیش اومده گفتم شاید کسی بتونه اینجا راهنماییم بکنه. دو روز پیش شرکت محترم میزبان هاست من معلوم نیست چه مشکلی براش پیش اومد که از حدود ساعت 10 شب تا 11 صبح فرداش سایت من از دسترس خارج بود آخر کار هم فقط گفتند متاسفیم از تاخیر پیش اومده. خلاصه حالا که میرم توی وبمستر میبینم توی کراول ارورهام خطا هست و خطای dns هست و میگه سایت شما قابل پردازش نیست. تصویرشم پایین گذاشتم . میخواستم ببینم الان که مشکل سایت حل شده و در دسترس هست من بازم باید برای بر طرف کردن مشکل کار خاصی داخل وبمستر انجام بدم . چون هنوز خطا را توی داشبورد بمن نمایش میده . تصویرشو ضمیمه کردم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

post-4666-14373020229512_thumb.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فکر کنم برای این نوع خطا اون گزینه گفته شده وجود نداره.

این خطا رو گوگل در بررسی های خودش بر اساس تعداد تقاضاها به سایتتون میده و میگه از یک درصدی بیشتر هست و یک پیام هم در وب مستر ثبت میکنه

ساعت پیام رو چک کنید متوجه میشید که کی گوگل با سایتتون مشکل داشته

معمولا بعد از چند ساعت مشکل حل میشه و اگه نشد یک بخش داره به نام fetch as google که لینک صفحه اصلی رو بزنید تا نتیجه رو بگه

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...