رفتن به مطلب

پرداخت عجیب مشتری

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان

دو پرداخت آخر فروشگاه با شگفتی عجیب و قریبی صورت گرفته

موضوع از این قراره که هفته پیش یه مشتری ثبت نام کرده و دو تا محصول به سبد خرید اضافه کرده، بعد دوباره ثبت نام کرده و هیچ محصولی به سبد خرید اضافه نکرده و مبلغی پرداخت کرده بود، ظاهر صفحه سفارش یه جور بود که من فکر کردم اومده سعی کنه پرداخت رو دور بزنه نتونسته یا اینکه بعد از اون مدت زمانی که برای پرداخت توی درگاه تعریف شده پرداخت کرده که وضع سفارش اش اینجوری شده تا اینکه مشتری زنگ زد آقا پس کی محصول رو ارسال می کنین نگاه کردم به موجودی اینترنت بانک دیدم واریز شده ولی صفحه سفارش:

قسمت سفارش: صورت حسابی وجود ندارد، رسید تحویلی نیست

وضعیت و اسناد: 0

ارسال: delivery و 0 گرم

پرداخت 0 هيچ پرداختي دردسترس نيست

محصول ها : افزودن یک محصول و افزودن تخفیف های جدید

اما قسمت محصول ها که قیمت و ... داره طبق عکس زیر هست، البته این مورد هم امروز پیش اومد، گفتم بگم ببینم جریان چیه؟

ضمن اینکه توی داشبورد معمولا در قسمت آخرین 10 سفارش اسم مشتری رو می زنه و مبلغ رو که با هاله سبز رنگ نشون می ده ولی توی این مورد یا قبلی فقط مبلغ رو می زنه!

این مورد هم یادم رفت: وقتی خرید انجام می شه به ادمین و ایمیل شخصی ام یک ایمیل می یاد ولی تو این مواقع هیچی نمی یاد

post-3381-14373020335541_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب مشتری میدونه چه محصولی رو خریده؟

در بخش کاربری و در اکانتش چی وجود داره؟

محصولی که خریده وجود داره؟ آخرین به روز رسانیش کی بوده؟

این اتفاق وقتی ممکنه که سفارش اومده ثبت بشه و اطلاعات از جدول cart به order_detail وارد بشه و مشکلی پیش اومده.

لینک به دیدگاه

درود بر آقا دانوش

من و مشتری می دونیم چی خریده چون امروز بیشتر از 100 بار تماس گرفت!

توی اکانتش ، برای ثبت نام دو تا محصول رو اضافه به سبد خرید کرده و پرداخت ناموفق

توی سفارش ها، که عکس رو گذاشتم هیچی نیست و فقط مبلغ پرداخت شده هست

محصولی که خریده هم وجود نداره توی سفارشها، اومدم از افزودن محصول ، محصولهای خریداری شده رو دستی اضافه کنم دیدم به مبلغی که پرداخت کرده اضافه می شه، گفتم اینجوری شاید بعدا بیاد ادعایی داشته باشه که من دوبرابر پرداختم بقیه اش چی شد؟!

آخرین به روز رسانی اش هم امروز بوده، این اومده دوبار کار کرده، من احتمال دیگه ای می دم اول اومده به سبد خرید اضافه کرده وقتی مهمان بوده، سایت رو بسته دوباره برگشته و ثبت نام کرده و چون توی سبد خرید محصولات وجود داشته ادامه خرید رو رفته، می شه همچین چیزی؟

چون کش هم فعاله ، کش مرورگرش هم هست

لینک به دیدگاه

نمیدونم این مشکل مشابه مشکل من هست یا نه ولی دقیقا همچین سفارشی برای من هم زمانی که ماژول پیامکم مشکل داشت ایجاد شد . البته خوشبختانه در هنگام تست خودم این مشکل برام پیش اومد و به این صورت بود که مبلغ کسر شد به حسابمم واریز شد ولی برای مشتری سفارشی وجود نداشت ولی در مدیریت سفارشی ثبت میشد که هیچگونه کالایی در اون نبود ولی مبلغ داشت . البته گاهی هم وضعیت سفارش به صورت بازگشت وجه میرفت . و جالب اینجا بود که وقتی میخواستم سفارش تست را مجدد انجام بدم در هنگامی که میخواست پرداخت انجام بشه مبلغ سفارش قبلی همچنان در سبد خرید موجود بود . و با رفع مشکل ماژول پیامک مشکل سفارش هم حل شد . بنده هم ماژول پرداختم بانک ملت بود.و الان دیگه مشکلی نداشتم تا امروز.

میخواید شما هم اگه ماژول پیامک دارید غیر فعال کنید شاید مشکل اون باشه

لینک به دیدگاه

این احتمال هم هست که در هنگامی که در بانک هستن برای پرداخت مشکلی در سبد وجود آمده و بعد از برگشت سفارش با مبلغ پرداختی ثبت شده و نه با مبلغ داخل سبد.

پرداخت سایتتون رو تست کنید و ببینید مشکل تکرار میشه یا خیر

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

مشکل آقای مهرانجو هم مشابه من هست، ولی من فقط ماژول اخبار رو اضافه بر سازمان نصب کردم و این ماژول فکر نمی کنم مشکل ساز باشه چون نزدیک 50 تا سفارش با این ماژول ثبت شده، و اولین بار که این مشکل پیش اومد سه تا پرداخت مرتب دیگه داشتم و این یکی هم اینطوری شد، باز درگاه رو تست می کنم ولی به نظرم به سبد خرید اضافه کردن و بعد ثبت نام کردن و رفتن و بعد از چند روز اومدن پرداخت رو با همون محصول که تو سبد بوده انجام دادن

چون سبدهای ناتمام و ورود و صفحات بازدید شده توسط کاربر این موضوع رو می رسونه

لینک به دیدگاه

آقا بازم هم وضعیت سفارش همون جوری شد

توی نمایش خرید هیچ محصولی نیست ولی توی مشتری ها، اون مشتری زده سفارش معتبر 0 تا سفارش نامعتبر 1 دونه

مبلغ واریزی هم که زده

توی وضعیت هم زده shiping blocked(shopgate)

لینک به دیدگاه

نه آقا دانوش نصب هم نکردم چون هزینه دار بوده

یه مشکل دیگه هم که جدیدا پیش اومده این که ماژول فروش ضربدری رو یه اصلاح ترجمه کردم دیگه نشون نمی ده( که تاپیک جدا زدم و گفتم)، محصولات هم شاخه هم تعدادش رو یه بار تغییر دادم چند روز نشون نمی داد، احساس می کنم یه چیزی به جایی وصل نیست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...