رفتن به مطلب

LEO MANAGE WIDGETS

mhnaderi

پست های پیشنهاد شده

سلام ....خسته نباشید همگی ...دوستان کی تا حالا با ماژول زیر کار کرده؟؟؟

LEO MANAGE WIDGETS

.........................................................................

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ... در رابطه با عملکردش و اگر امکانش هست یک مثال تصویری بزنید ..

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ....خسته نباشید همگی ...دوستان کی تا حالا با ماژول زیر کار کرده؟؟؟

LEO MANAGE WIDGETS

.........................................................................

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ... در رابطه با عملکردش و اگر امکانش هست یک مثال تصویری بزنید ..

با تشکر

با چیش مشکل داری . یکم توضیح بدین چیشو متوجه نمیشی تا کمکت کنم. ولی در کل چیز خیلی کاربردی هست از نظر من و در قالب های leo میتونید در هر قسمتی از قالب تغیررات خودتون را اعمال کنید . و یا کد html استفاده کنید . یا بنرها را ویرایش کنید ویدیو قرار بدین . و در گل هرچیزی که درقالب میبینید را ویرایش کنید . یه جورایی همون پیکربندی قالب هست با امکانات و ویژگی ها و موقعیت های ویژه.

لینک به دیدگاه

اره این رو متوجه شدم ولی رو قالب بوت استراپ خود پرستا کار نمیکنه درسته؟؟ یکمم پیچیدست ......

مثلا فرض کنید میخواییم یه اسلاید شو بسازیم با سه تا بنر زیرش باید چه کار کنیم ؟؟

لینک به دیدگاه

این ماژول روی قالب های رایگان leo هست. ولی تا بحال من این ماژول را روی قالب های دیگه تست نکردم.

اره این رو متوجه شدم ولی رو قالب بوت استراپ خود پرستا کار نمیکنه درسته؟؟ یکمم پیچیدست ......

مثلا فرض کنید میخواییم یه اسلاید شو بسازیم با سه تا بنر زیرش باید چه کار کنیم ؟؟

برای این کاری هم که گفتین شما باید اول اسلایدر و بندرهاتون را از طریق اون دکمه بعلاوه ای که در بالا هست ایجاد کنید و بعد از طریق ماژول leo position control panel ویجت ایجاد شده را در هر جایگاهی که مایلید. قرار بدین.

البته دارم این ماژول ها را ترجمه میکنم و تا به همراه یکی از قالب ها در اینجا قرار بدم . فکر کنم ترجمه که بشه راحت تر متوجه بشید باید چه کاری انجام بدین.

لینک به دیدگاه

این ماژول تجاری هست. شما از کجا خریداری کردین؟ اعلام کنید تا راهنمایی کنم

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

من یه قالب رایگان از لئو دانلود کردم .... تو اون سه تا ماژول از لئو بود یکیش اینه .

این ماژول روی قالب های رایگان leo هست. ولی تا بحال من این ماژول را روی قالب های دیگه تست نکردم.

برای این کاری هم که گفتین شما باید اول اسلایدر و بندرهاتون را از طریق اون دکمه بعلاوه ای که در بالا هست ایجاد کنید و بعد از طریق ماژول leo position control panel ویجت ایجاد شده را در هر جایگاهی که مایلید. قرار بدین.

البته دارم این ماژول ها را ترجمه میکنم و تا به همراه یکی از قالب ها در اینجا قرار بدم . فکر کنم ترجمه که بشه راحت تر متوجه بشید باید چه کاری انجام بدین.

..........................................

ممنون از راهنماییتون ...خ.دم یکم ترجمش کردم اما حوصله آدم سر میره موقع ترجمش ....ممنون از لطفت که داری ترجمه میکنی ...ما منتظریم .

لینک به دیدگاه

این ماژول رایگان نیست و در قالب های رایگانش هم موجوده فقط در همون قالب قابل استفاده است

وجودش در قالب ها اجازه انتشارش رو نمیده

لینک به دیدگاه

این ماژول رایگان نیست و در قالب های رایگانش هم موجوده فقط در همون قالب قابل استفاده است

وجودش در قالب ها اجازه انتشارش رو نمیده

بله. اتفاقا نمیدونم توی کدوم صفحه از سایت leo هم این موضوع نوشته شده بود و به همین خاطر هم بنده تابحال اونو روی قالب دیگه ای تست نکردم...

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنماییتون ...من رو قالب های دیگه تست کردم کار نمیکنه ...ولی رو اون قالب خودش کار میکنه ....

این ماژول ها ( چون چنتا هستن) فقط رو قالب مخصوص به خودش فعاله یعنی فقط رو قالب های لئو کار میکنه ؟؟ میشه فقط ماژول هارو خرید ؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...