رفتن به مطلب

آمار پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

سلام،ببخشید یه سوال،آمار بازدید مراجعه کنندگان پرستاشاپ درسته؟بازدید سایتمو خیلی بالا نشون میده ولی فروشم کمه رتبه الکسام هم زیاد تغییر نمیکنه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

راه حلی برا درست شدن امار نیست؟لابد یه جایی ضریب داده شده که امارو اشتباه نشون میده.ورد پرس یادمه یه افزونه داشت ضریب ۱۰۰۰ هم میتونستی بکنی بازدیدارو.یعنی هر یک نفر ۱۰۰۰ نفر

لینک به دیدگاه

آمار پرستاشاپ اشتباه نیست ، بلکه نوع تعریف بازدید پرستاشاپ با آمارگیرهای متداول فرق میکنه . از یک آمارگیر دیگه استفاده کنید تو سایتتون .

لینک به دیدگاه

آمار پرستاشاپ اشتباه نیست ، بلکه نوع تعریف بازدید پرستاشاپ با آمارگیرهای متداول فرق میکنه . از یک آمارگیر دیگه استفاده کنید تو سایتتون .

پیشنهاد شما چه امارگیریه؟
لینک به دیدگاه

• 2 years later...

امار فروشگاه من خیلی کاذب هست

من تازه پرستاشاپ را با قالب دستچین نصب کردم آمار سایت بهم 301 نظر نشون میده در حالی که یه نظر هم نیست

مشتریان را 1239 نشون میده در حالی که 3 عضو بیشتر نیست

پیام جدید 63 نشون میده در حالی که یک پیام هم نیست

چجوری باید آمار را صفر کنم؟

لینک به دیدگاه

نمیدونم چه داستانی هست که تا یه پست در انجمن قرار میدم و مشکلم را میگم جواب را خودم پیدا میکنم

باشه برای آیندگان

اگر روزی کسی به این مشکل برخورد فقط باید حالت نمایشی را غیرفعال کنه

لینک به دیدگاه

دوستان این آماری که می بینید به دلیل این هست که در پیشخوان احتمالا آمار در حالت نمایشی هست. در پیشخوان خودتون در بخش بالا و سمت چپ حالت آمار نمایشی رو خاموش کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...