رفتن به مطلب

نحوه ی تعویض بک گروند در قالب پیش فرض

rezalino

پست های پیشنهاد شده

سلام

از داخل مدیریت خیر

باید سی اس اس قالب رو تغییر بدید

موفق باشید

با سلام

ببخشید توی فولدر css کدوم فایل هارو باید ادیت کنم؟ دوتا فایل پیدا کردم که کد رنگ هارو زده اگه میشه بیشتر راهنمایی بفرمایید

post-6762-14373020534067_thumb.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 weeks later...

با سلام من می خوام اسلاید شو قسمت بالایی سایتم رو پر کنه اما نمیشه راهی داره سایز عکس رو بدم ؟

سلام

اگه قالبتون پیشفزض هست اول باید به ماژول پیکربندی قالب برید و دو بنر کنار اسلایدشو را حذف کنید و بعد از اون به ماژول اسلایدر در صفحه خانگی برید و سایز تصویر اسلایدشو را به سایز مورد نظرتون تغییر بدین .

موفق باشی

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

سلام من از قالب leo استفاده میکنم تا چندی قبل میتونستم بک راندم رو جوری طرح بزنم که عکسی که اپلود میکنم زیرمحصولاتم نشون داده بشه اما الان یه چند وقتیه که دیگه نمیشه یعنی میشه رنگ رو تغییر داد اما دیگه عکسی برای بک راند نمیشه انتخاب کرد کش رو هم خالی کردم کامپایل هم کردم اما مشکل هنوز پا برجاست میشه لطفا راهنماییم کنید ممنون

لینک به دیدگاه

به خدا سه روز شد که سوال کردم توی یه تاپیک دیگه هم بالای یه هفتست که یه سوال مطرح کردم یعنی کسی نیست که جواب بده ؟

وقتی وارد انجمن میشم خوف ورم میداره که نکنه اینا همش توهمه منه و این انحمن خیالیه و کسی به جز من نمیبینتش خواهشا جواب بدید

لینک به دیدگاه

http://mayadream27.ir/

رنگ بنفش پر رنگ وسط رو ببینید زیراون یک صفحه سفیده که قبلا میشد تغییرش داد به عکس اما الان فقط میشه روش رنگ کار کرد

لینک به دیدگاه

اگر درست منظورتون را متوجه شده باشم . احتمالا شما تغییر پس زمینه از طریق کنترل پنل قالبتون منظورتون هست .اگر همینطوره فکرکنم شما تصاویر موجود در این مسیر را یا پاک کرده اید و یا تغییر نام دادین.

themes/leo_fashion_store/img/patterns/

در ضمن سوال شما هیچ ارتباطی به موضوع تاپیک نداره . تاپیک مربوط به قالب پیشفرض هست .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...