رفتن به مطلب

درخواست ماژول شبیه Product owner Module

niloofar-21

پست های پیشنهاد شده

من یه ماژول می خوام که بتونم از طریق اون کارمندانی روی سیستم تعریف کنم که هر کدام از آنها به دسته خاصی از برند های محصولات دسترسی داشته باشند. بیشتر از همه برام مهمه که این دسترسی روی قسمت سفارشات اعمال بشه. هر کارمند سفارشات مربوط به یک برند از کالا را ببیند و کاربر ادمین همه سفارشات را . برای این کار یک ماژول پیدا کردم به نام Product owner Module در لینک زیر :

http://addons.prestashop.com/en/administration-tools-prestashop-modules/3466-product-owner.html

می خوام بدونم نسخه فارسی این ماژول یا ماژولی با کارکرد مشابه موجود هست یا نه ؟

و در صورتیکه بخوام این ماژول را خرید کنم آیا انجمن آن را خریداری و فارسی می کنه که بعدا هم در دسترس بقیه باشه و برای من هم هزینه کمتری داشته باشه یا نه ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من یه ماژول می خوام که بتونم از طریق اون کارمندانی روی سیستم تعریف کنم که هر کدام از آنها به دسته خاصی از برند های محصولات دسترسی داشته باشند. بیشتر از همه برام مهمه که این دسترسی روی قسمت سفارشات اعمال بشه. هر کارمند سفارشات مربوط به یک برند از کالا را ببیند و کاربر ادمین همه سفارشات را . برای این کار یک ماژول پیدا کردم به نام Product owner Module در لینک زیر :

http://addons.prestashop.com/en/administration-tools-prestashop-modules/3466-product-owner.html

می خوام بدونم نسخه فارسی این ماژول یا ماژولی با کارکرد مشابه موجود هست یا نه ؟

و در صورتیکه بخوام این ماژول را خرید کنم آیا انجمن آن را خریداری و فارسی می کنه که بعدا هم در دسترس بقیه باشه و برای من هم هزینه کمتری داشته باشه یا نه ؟

نه دوست عزیز ، این انجمن کپی رایت رو رعایت میکنه و اولین قانون در این انجمن کپی رایت هست و ما نمیتونیم ماژول رو یه بار بخریم و بعد پخش کنیم غیرقانونی . میتونید از بازارچه تماس بگیرید تا براتون خریداری بشه . قیمتش هم معادل دلاری قیمتی که زده شده .
لینک به دیدگاه

ممنونم puzzelfix عزیز.

از دوستان کسی هست که توانایی و وقت نوشتن این ماژول را داشته باشه؟ اگر کسی می تونه لطفا به همراه زمان و هزینه اعلام کنه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...