رفتن به مطلب

تغییر تم همگام تغییر زبان

marzifarid

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

منت می خوام یه سایت دو زبانه با پرستا 1.5راه اندازی کنم .و می خوام وقتی یوزر زبان فارسی را از بالای سایت انتخاب مب کند قالب سایت عوض شده و قالب راستچچین مشخص شده نمایش داده شود .باید چیکار کنم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان

منت می خوام یه سایت دو زبانه با پرستا 1.5راه اندازی کنم .و می خوام وقتی یوزر زبان فارسی را از بالای سایت انتخاب مب کند قالب سایت عوض شده و قالب راستچچین مشخص شده نمایش داده شود .باید چیکار کنم

سلام.

این کار شدنی هست البته به شرطی که قالب شما ویژگی دو زبانه بودن را داشته باشه . که قالبای پیشفرض دارند . قالبای خارجی هم اگر استاندارد راستچین شده باشند این امکان را دارند . ولی قالب هایی که فارسی هستند و همینجا طراحی شدند فکر کنم فقط روی زبان فارسی کار میدند.

برای تنظیمات زبان ها هم فقط کافیه برای زبان انگلیسی rtl روی خیر باشه و برای فارسی روی بله.

راستی چرا پرستاشاپ 1.5 .به نظرم اگه تازه میخواید راه اندازی کنید با 1.6 شروع کنید تا بعدا درد سر ارتقا نداشته باشید . قالبای جدید هم اکثر برای 1.6 طراحی میشند .

لینک به دیدگاه

قالب های ایرانی بیشتر یک زبانه هستند. اگر قالب دو زبانه مد ظر شماست میتونید از قالب های لئو انتخاب کنید

http://leo.ipresta.ir

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...