رفتن به مطلب

فروش عمده و تک محصول به صورت مجزا

moghimi

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان

مشکل فروش عمده و تک محصول به صورت مجزا، رو دارم شاید عنوانش درست نباشه اما توضیحش: قصد فروش بعضی محصولات رو به صورت عمده دارم، مثلا محصولی آموزشی رو به تعداد عمده 10 هزار تومان و تکی 15 هزار تومان اما نمی خوام مشتری تکی قیمت عمده رو ببینه یا برعکس مشتری عمده قیمت تکی رو توی یک صفحه ببینه، از طرفی اگر بیام دو بار محصول رو تعریف کنم که... نمی شه استفاده از کد تخفیف هم برای مشتریانی که از کدها خبر ندارن، عملا کارایی نداره، با اینکه کد تخفیف خیلی مفیده اما یه خورده کار رو پیجیده می کنه که شاید راه ساده تری باشه، من نمی دونم

راه پیشنهادی شما چیه؟

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود به مهرشاد

راه گروه بندی زیاد کارایی نداره

فرض بفرمایین توی شاپکیپر بزنیم فلان محصول عمده این قیمت، طرف می یاد نگاه می کنه می بینه قیمت دو برابره، می گه سرکاری بوده و 10 تا تاپیک می زنه که آقا جریان خالی بندی بوده و..

نمایش قیمت بدون عضویت راهی نداره؟ چون عملا عضویت خالی نیست، باید عضو بشه تغییر گروه داده بشه تا بیاد قیمت رو درست ببینه که احتمال فرار مشتری توی هر کدوم از این سه تا مرحله وجود داره.

لینک به دیدگاه

بیشتر توضیح می دی آقا رامین؟ یعنی دو بخش عمده و جزیی راه بندازم؟

اگه بله نیاز به وارد کردن دوباره محصولات و... نیست؟ چون تا حالا چند فروشگاهی رو تست نکردم

لینک به دیدگاه

تخفیف در تعداد بدید دوست من

در ویرایش محصول قیمت ویژه تعریف کنید و تخفیف برای تعداد بالا تعریف کنید

میتونین برای خرید ۱٠تا یک تخفیف بدید و برای ۲٠تا تخفیف بیشتر و...

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

• 6 months later...

سلام خسته نباشید

من میخوام یک محصول را بصورت عمده و به دو صورت بفروشم برای مثال محصول مورد نظر با تعداد 5 عدد یک قیمت عمده داشته باشد و همان محصول با تعداد 5 تا 100 عدد یک قیمت عمده داشته باشد 

برای پیاده سازی این محصول باید از چه روشی استفاده کنم؟

از روش تخفیف ویژه نتونستم استفاده کنم چون فقط حداقل را مشخص می کند

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...