رفتن به مطلب

نبودن فاکتور سفارش

پست های پیشنهاد شده

سلام من مدتیه که با یک مشکل مواجه شدم

بعد از اینکه مشتری سفارش میده و پرداخت انجام میگره کالای در سبد خرید مشتری نیست و خالی هستش ممنون میشم راهنمایی فرمائید ..

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من هم وقتی مشکل پرداخت داشته باشم این طوری هست، که در سفارش می زنه 0 محصول ولی جمع مبلغ درست با قیمت محصول هم خوانی داره و هست، بعد می رم به قسمت اون مشتری و از اونجا می بینم چی خریده و براش ارسال می کنم، اگر هم دستی توی سفارش ها محصولاتش رو اضافه کنی مبلغ محصولات اضافه شده به مبلغ پرداخت شده مشتری اضافه می شه، که من این کار رو نکردم چون شاید مشتری بعدها مدعی بشه مبلغ پرداختش بالاتر از مبلغ واقعی بوده

توی ماژول پرفروش هم این نوع خریدها حساب نمی شه

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

بنده هم امروز این مشکل رو پیدا کردم مشتری خرید کرده و sms اومده برای بنده از درگاه پی لاین خرید شده اومدم دیدم تو سفارشات چیزی ننوشته و باید برم توی ویرایش اطلاعات مشتری ببینم چی خرید کرده ارسال کنم و اولین بار هست این مشکل پیش اومده...

لینک به دیدگاه

من راه حلش رو پیدا نکردم اما تو تاپیک زیر گفتم چی جوری حل شد

http://ipresta.ir/forum/t6954-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%A8%D8%A7-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4?pid=44526#pid44526

لینک به دیدگاه

ماژول پی لاین رو حذف کردم و کامپایل کرده و مجدداً ماژول رو نصب کردم فعلاً این مشکل رو ندارم امیدوارم مشکل شما هم با این روش حل بشه

لینک به دیدگاه

ماژول

پی لاین رو حذف کردم و کامپایل کرده و مجدداً ماژول رو نصب کردم فعلاً این

مشکل رو ندارم امیدوارم مشکل شما هم با این روش حل بشه

سلام

بنده 140 تا پرداخت داشتم با پی لاین این مشکل رو نداشتم تا چند روز پیش که اینطوری شده... بعد از مشتری که این اتفاق افتاد خودم تست کردم دیدم مشکلی نداره در کل نمیدونیم کمپایل همیشه روشن باشه یا خاموش

لینک به دیدگاه

بعضی وقتها که آمار سایت سایت اشتباه میشه و یا عملکرد های اشتباه بروز میکنه که کامپایل کردن و پاک کردن حافظه موقت و خاموش کردن گزینه های قسمت آپاچی و کش ها و یکبار رفرش کردن با کلید ctrl+ F5 مشکلات رو حل میکنه اما بعد از پروسه مجدد کامپایل رو خاموش و گزینه های آپاچی و کش رو روشن کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...