رفتن به مطلب

افزایش عرض فروشگاه

پست های پیشنهاد شده

با سلام

الان عرض فروشگاه در قالب پیشفرض، حدود 80 درصد مانیتور را پر می کنید اگر بخواهم این را افزایش دهم چکار کنم، ضمنا برای بزرگ تر کردن کادر و عکس هر محصول چکار باید بکنم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 5 months later...

بالاخره کسی نمی دونه چجوری عرض رو زیاد کنم؟ چون تو مانیتورهای امروزی که بزرگ و عریض است عرض فروشگاه کم است؟ در صورتیکه که الان قالب های ریسپانسیو باید این قالبیت رو داشته باشند که عرض رو زیاد کنیم

البته خودم تو این سی اس اس

@media (min-width: 1200px)

.container {

max-width

که پهنا رو داده 1170 پیکسل می تونم بدوم مثلا 95% که مثلا 95% صفحه مانیتور رو استفاده کنه ... اما نمی دونم آیا اینکار اصولی هست؟

لینک به دیدگاه

افزایش عرض شدنی هست ولی تا یک حد معینی . در هر حال شما مجبورید عرض سایت رو یکجایی متوقف کنید . البته اینم بگم اینکه max-width رو در اون قسمت به درصد وارد کنید از نظر من اصلا اصولی نیست . چون فقط کافیه سایت رو در یک مانیتور عریض باز کنید و ببینید که چه بلایی سر ظاهر قالب میاد . تقریبا میشه گفت همه ی بخش های سایتتون از هم فاصله میگیرن .

عرض را میشه تا یه حدی زیادش کرد ولی با تغییر عرض یک بخش شدنی نیست و باید سایر بخش ها هم عرضشون هم زمان هماهنگ بشه . ولی برای بخش اصلی اصلا از درصد استفاده نکنید بلکه باید از یک عدد پیکسل محدود استفاده کرد .

الان کافیه شما اون عرض را به درصد وارد کنید اولین اتفاقی که در قالب پیشفرض میفته فاصله گرفتن اسلایدر از بنرهای کناریش هست . چون تصاویر عرضشون محدود شده . حالا فرض میکنیم شما اون محدودیت عرض بنرها و اسلایدر را هم به درصد وارد کنید .

خب صد درصد باید منتظر کاهش کیفیت تصاویر باشید چون فقط کشیده میشند .

زیاد حرف زدم ولی خلاصش به نظر منه غیر حرفه ای اینه که دردسرش زیاده و آخرش باید به یک جایی محدود کنید عرض را .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...