رفتن به مطلب

تغییر در داشیبورد مدیریت

پست های پیشنهاد شده

با سلام

وقتی وارد مدیریت سایت می شم در داشبورد به صورت پیشفرض لینک می شه به سایت پرستا شاپ و یه سری اخبار لود می شه چه جوری میشه این قسمت را غیر فعال کرد

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز منظورتون اخبار همین انجمن هستش یا سایت انگلیسی پرستاشاپ ؟؟

اگه منظورتون اخبار همین انجمنه امکانش وجود نداره چون شما در ازای استفاده از پرستاشاپ فارسی هیچ هزینه ای پرداخت نمیکنید و این بودن اخبار تو مدیریت شما کمترین کمکی هستش که میتونید به این انجمن بکنید تا کارش رو ادامه بده .

اگه منظورتون مال پرستاشاپ انگلیسی هستش اونو باید از کدها پاک کنید و از مدیریت نمیشه مستقیما

لینک به دیدگاه

همون قسمت انگلیسیش را از کجا باید پاک کنم ؟

ضمناً این قسمت فارسیش نمیتونه به عنوان روزنه ای برای نفود و خرابکاری در سایت یا مدیریتش استفاده بشه ؟

لینک به دیدگاه

../img/loader.gif '.translate('Loading...').'

این عبارت رو از فایل adminhome.php پیدا کنید و پاک کنید . توجه کنید که دو تا وجود داره تو خطهای 426 و 437

توجه کنید که اگه چیزی رو اشتباه پاک کنید عواقب احتمالی بر عهده خودتونه . پس مواظب باشید .

ضمنا اون آخرین اخبار انجمن رو که نشون میده شما یک خبرخوان ساده هستش و سایت شما از انجمن اطلاعات دریافت میکنه نه اینکه انجمن از سایت ما چیزی میگیره . این ارسال اطلاعات یکطرفه هستش و هیچ گونه تهدید امنیتی برای سایت شما نداره . خیالتون آسوده باشه . ضمنا این یه چیز مفیده و شما از آخرین اخبار ماژولها و آموزش به راحتی با خبر میشین.

لینک به دیدگاه

با سلام

وقتی وارد مدیریت سایت می شم در داشبورد به صورت پیشفرض لینک می شه به سایت پرستا شاپ و یه سری اخبار لود می شه چه جوری میشه این قسمت را غیر فعال کرد

با تشکر

یه گزینه بود که اون باکس بالایی رو من حذف کردم ، نمیدونم تو کدوم قسمت بود ، ولی اون بزرگه حذف شد ، هرچی میگردم پیدا نمی کنم !

جهت اطلاع(!).

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز لطفا اون باکس بزرگ که مربوط به اخبار انجمن پارسی هست رو پاک نکنید زیرا نه تنها از آخرین تغییرات و نسخه های جدید آگاه میشید بلکه اگر باگ های احتمالی یا مشکل امنیتی در پرستا شاپ پیدا بشه از طریق همون باکس به اطلاع تمامی کاربران میرسه!

ممنون

موفق باشید

لینک به دیدگاه

از نظر بصری مزاحم دید آدم هست ،

هر مدیری وقتی وارد پنل مدیریت میشه اولین چیزی که دوست داره ببینه آمار فروشگاه از هر نوعش هست نه مطالب و فید مربوطه به پرستا ،

مطالب مربوطه به پرستا در اولویت دوم هست ،

در نهایت سایز اون کادری که برای همچین چیزی انتخاب شده خیلی زیاده جوری که برای دیدن آمار فروشگاه باید صفحه رو اسکرول کرد !!

البته با اون باکس کوچیکه سمت چپ موافقم ،خودم هم روی همو حالت گذاشتم باشه و کارش رو هم بعنوان یه قسمت خبری انجام میده ، مزاحم هم نیست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...