رفتن به مطلب

مشکل عجیب تغییر عبارت سبد خرید

hakem

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت همپی بخیر و خوشی

من از قالب لئو تم استفاده می کنم . در عبارت فوقانی ، در قسمت هدر می بایست عبارت افزودن به سبد خرید وجود داشته باشه .

اما چه سبد خالی باشه چه سبد پر باشه ، عبارت " محصول با موفقیت به سبد خرید شما افزوده شد " نمایش داده میشه . برای اطلاعات کامل تر تصویر از سبد رو پیوست نمودم .

هر جایی در ترجمه های بخش کاربری یا ترجمه ماژول ها دنبال این عبارت می گردم که تغییرش بدم هیچی یافت نمیشه !

واقعا موندم که این متن رو از کجا می بایست تغییر بدم به " سبد خرید شما " ، لطفا راهنکایی بفرمایید .

بسیار متشکرم

post-7111-14373021171476_thumb.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام وقت همپی بخیر و خوشی

من از قالب لئو تم استفاده می کنم . در عبارت فوقانی ، در قسمت هدر می بایست عبارت افزودن به سبد خرید وجود داشته باشه .

اما چه سبد خالی باشه چه سبد پر باشه ، عبارت " محصول با موفقیت به سبد خرید شما افزوده شد " نمایش داده میشه . برای اطلاعات کامل تر تصویر از سبد رو پیوست نمودم .

هر جایی در ترجمه های بخش کاربری یا ترجمه ماژول ها دنبال این عبارت می گردم که تغییرش بدم هیچی یافت نمیشه !

واقعا موندم که این متن رو از کجا می بایست تغییر بدم به " سبد خرید شما " ، لطفا راهنکایی بفرمایید .

بسیار متشکرم

این مشکل میتونه از خطاهای جی کوئری باشه یا ماژول رایگان غیراستاندارد

اگه این قالب رو از ما تهیه کرده اید یا به صورت قانونی از جایدیگری خریداری کردین ، میتوانید تماس بگیرین با فروشنده تا پشتیبانی کنن .

لینک به دیدگاه

بابت پاسختون متشکرم دوست من

از تم فارست به صورت مستقیم خریداری شده است .

از طریق ویرایش فایل اصلی ترجکه مازول بلوک کارت خود قالب ، ترجمه رو پیدا و تغییر دادم . الان مشکلی بابت ترجمه نیست ، یک مشکل اساسی دیگه پیدا شده که در تنظیمات سبد خرید اگر حالت آژاکس فعال باشه ، 2 بار قیمت رو زیر هم نمایش می ده !

اگر در تنظیمات ماژول سبد خرید حالت آزاکس رو غیرفعال کنم اونقت قیمت یک بار نمایش داده می شه ! اما دیگه حالت Hover و اینکه موس رو ببریم روی سبد و فهرست سبد آزاکس باز بشه وجود نداره !

چه کاری می شه انجام بدم به نظرتون ؟

هر کاری انجام دادم همچنان 2 قیمت زیر هم نمایش داده میشن !

post-7111-14373021174317_thumb.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...