رفتن به مطلب

پرستاشاپ 1.6.0.13 فارسی منتشر شد

پست های پیشنهاد شده

درود فراوان به کاربران عزیز پرستاشاپ

بعد از آن که نسخه کاملا پایدار و بی نقص 1.6.0.6 را ارایه کردیم وقفه ای در انتشار نسخه های بومی پیش آمد. بخشی از این وقفه عمدی و بخشی تکنیکی بوده است. در این فاصله نسخه‌های متعددی از 1.6.07 تا 1.6.0.13 منتشر شدند که از این بین فقط نسخه 1.6.0.9 و 1.6.0.13 کاملا پایدار بوده و بی نقص هستند. بنابراین نسخه بومی مناسبی که باید ارایه میشد و در زمان خودش منتشر نشد 1.6.0.9 بود که به دلیل تغییری تکنیکی در استایل بخش مدیریت پرستاشاپ ممکن نشد و پس از رفع مشکل به وجود آمده منتظر نسخه های جدید شدیم. در فاصله حدود یک هفته نسخه های 11 تا 13 منتشر شدند و از آن جایی که نسخه 1.6.0.13 آخرین نسخه از خانواده 1.6.0 هست و پس از آن نسخه 1.6.1.0 منتشر خواهد شد مناسب ترین نسخه برای بومی سازی است.

بومی سازی

این نسخه از پرستاشاپ هم مانند سایر نسخه های بومی کاملا فارسی و راست چین است و دارای امکان تقویم شمسی، ادیتور اصلاح شده و سایر بومی سازی هاست.

علاوه بر آن در این نسخه ایمیل و PDF اصلاح شده و مشکلات جزیی راست چین سازی نیز رفع گردیده و چند تغییر دیگر هم برای بهترین بومی سازی انجام شده.

تنها مشکل 2درصد ترجمه باقی مانده بعلاوه یک تغییر در ساختار ایمیل است که البته ساختار ایمیل ها منتظر تایید تیم اصلی برای قرارگرفتن در مخزن پرستاشاپ هستند که پس از تایید حداکثر تا 6 ساعت تمام قالب ایمیل ها به روز می شود.

این موارد اختلالی در امور فروشگاه شما ایجاد نمی کند ولی چنانچه عجله ای برای راه اندازی ندارید پرستاشاپ را دانلود کرده و برای نصب آن چند روزی صبر کنید یا پس از نصب و اعلام تکمیل ترجمه به بخش "بومی سازی > ترجمه" رفته و زبان فارسی را به روز کنید.

برای یاری ما در امر ترجمه مثل همیشه به سایت

Crowdin.com رفته و در ترجمه به ما کمک کنید.

چند نکته پیرامون نسخه 1.6

• نسخه 1.6 پرستاشاپ نزدیک به یک سال است که ارایه شده و پایدار است.
  • ماژول و قالب‌های ایرانی و خارجی رایگان و تجاری بسیار زیادی برای آن وجود دارد و بسیار بهینه تر و کامل تر از نسخه 1.5 است.
  • افرادی که در سال های گذشته با دزدی بومی سازی‌های این انجمن به دنبال کسب اعتبار برای خودشان بودند و دستشان را از بسیاری از منابع از جمله ترجمه کوتاه کردیم و توان دزدی دست رنج خودمان را برای آن ها بسیار محدود کردیم سعی در القای ناکارمدی پرستاشاپ 1.6 دارند تا بتوانند منافع خودشان را تامین کنند.
  • پرستاشاپ 1.6 بعد از انتشار 1.6.0.6 بهترین نسخه برای نصب است و نصب نسخه‌های قدیمی تر یک اشتباه بسیار بزرگ است که شما را از امکانات بیشتر محدود می کند.

با توجه به نزدیکی به ایام نوروز امیدوارم پرستاشاپ باشد که اولین عیدی را پیشاپیش به شما هدیه می‌کند و بتوانید با راه اندازی فروشگاه با نسخه جدیدی که حدود یک هفته از انتشار آن در سایت اصلی می گذرد سال جدید را آغاز کنید و این آغاز یک تجارت پرسود برای شما باشد.

البته این تنها عیدی ما به شما نخواهد بود. به زودی تخفیف های بی نظیری تا ابتدای نوروز در بازارچه اعمال می شود و می توانید همزمان با انتشار نسخه جدید افزونه های خود را نیز تامین کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

با تشکر از زحماتتون و ضمن عرض خسته نباشید . بی صبرانه منتظر تخفیف ها و عیدی سال نو به کاربران هستیم . لطفاً همکاران در خصوص ماژول هم بیشتر مساعدت نمایند .

لینک به دیدگاه

با تشکر از همه دوستان و مدیران پرستاشاپ فارسی که تمام تلاش خودشون رو می کنند

خسته نباشید به امید روزهای خوب برای پرستاشاپ فارسی

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با تشکر از همه کسانی که سعی بر این دارند که یه خدمتی به جوان های سرزمین پارس بکنند بخصوص مدیران پرستاشاپ فارسی آرزوی موفقیت در کسب و کار را برای همه در سال جدید 94 را آرزومندم .

لینک به دیدگاه

متشکریم خیلی خوشحال شدم یک دنیا ممنون

اگر مقدور شد لطف کنید تغییرات اعمال شده در این نسخه رو هم بفرمائید استادعزیز و گرامی

ارادتمند شما - سامان

لینک به دیدگاه

با سلام،برای اپدیت فقط کافیه کپی کنیم در هاست و تمام ؟؟؟؟مثل اپدیت قبلی ؟؟؟؟یا تغییری کرده؟لطفا توضیح بدید تا اپدت کنیم اصلا روشش اپدیت رو توضیح بدید اخه قبلا یادمه چند کیلو بایت بود فایل اپدیت اما الان نه!!!مشکلی برای قالب نایس شاپ پیش نمیاد با این اپدیت؟

لینک به دیدگاه

مورد قبلی فقط یک اصلاحیه بود و نه بیشتر

این یک نسخه کامل است و باید با استفاده از ماژول ارتقا بدید که یک کار نیمه فنی است.

این کلمات رو در انجمن جستجو کنید:

ارتقا

به روز رسانی

و یا بسته ارتقا از بازارچه تهیه کنید و از خدمات پشتیبانی قبل و پس از ارتقا هم بهره مند بشید.

لینک به دیدگاه

سلام و تشکر بابت انتشار نسخه جدید

من نسخه 1.6.0.6 روی لوکال هاست نصب کرده بودم و محصولاتم اضافه کردم.

حالا می تونم بعد از نصب 13، دیتابیس 6رو جایگزینش کنم تا محصولاتم از دست نره؟

لینک به دیدگاه

با استفاده از همون ماژول 1 click upgrade می تونید به نسخه انجمن ما هم (از طریق local directory) ارتقا

سلام مگه نسخه دیگری هم وجود داره !

و اینکه گفتین از طریق بیشتر توضیح بدین تو این مازول چیزی ندیدم ممنون

از زحمات همه دوستان

لینک به دیدگاه

سلام و تشکر بابت انتشار نسخه جدید

من نسخه 1.6.0.6 روی لوکال هاست نصب کرده بودم و محصولاتم اضافه کردم.

حالا می تونم بعد از نصب 13، دیتابیس 6رو جایگزینش کنم تا محصولاتم از دست نره؟

خیر حتما باید ارتقا بدید

لینک به دیدگاه

با استفاده از همون ماژول 1 click upgrade می تونید به نسخه انجمن ما هم (از طریق local directory) ارتقا

سلام مگه نسخه دیگری هم وجود داره !

و اینکه گفتین از طریق بیشتر توضیح بدین تو این مازول چیزی ندیدم ممنون

از زحمات همه دوستان

نسخه دیگه در واقع نسخه بومی نشده وب سایت اصلی است.

در ماژول حالت پیشرفته و یا expert وجود داره و میتونید local directory یا local archive رو انتخاب کنید

سوالات بیشتر در مورد ماژول رو در تاپیک های مرتبط بپرسید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

با سلام

اگر من بسته ارتقاع پرستاشاپ رو بخرم مشکلی برای آبدیت پرستا پیش نمی یاد

و یا اگر خودتان این کار رو انجام بدهید هزینه ارتقاع چقدر می شود

با تشکر

خیر ارتقا بازارچه تضمینی هست. البته تصمینی برای سازگاری ماژول ها و قالب های شخصی تون با نسخه جدید وجود نداره

برای محاسبه قیمت هم به بسته ارتقا بازارچه مراجعه کنید

لینک به دیدگاه

با سلام

با تشکر از زحمات همه عزیزان پرستا شاپ فارسی

امیدوارم هر چه زودتر اون 2% باقی مانده هم به زودی کامل بشه و بتونیم مثل نسخه 1.6.0.6 ویرایش دوم که تا حال پایدارترین نسخه بوده، برای مشتری به راحتی استفاده کنیم.

لینک به دیدگاه

البته در سایت مرتبط با ترجمه، ویرایش های 1.6.0.11 و 1.6.0.12 به چشم می خورند. در صورتی ویرایش های جدیدتر از آن ها که 1.6.0.13 و 1.6.0.14 هستند در دسترس نیستند. البته این موضوع به دست سایت اصلی پرستاشاپ باید انجام شود.

لینک به دیدگاه

باسلام

باتشکر از زحمات شما

ای کاش قسمت فاکتور ک به صورت pdf صادر می شد رو هم کمی از نظر گرافیکی امکان ویرایشی بهش رو اضافه می کردید

باتشکر از سایت و زحمات شما

لینک به دیدگاه

سلام

در فکر تغییر این قسمت هستیم ولی متاسفانه tcpdf خیلی محدودیت داره و تغییر در این بخش کار خیلی پیچیده و زمانبری هست.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید. تشکر از زحمات بی دریغ شما.

دوستان قصد دارم پرستاشاپ را نصب کنم. غیر از جدیدترین نسخه‌ی پرستا و در بین نسخه‌های قبلی کدوم یکی مناسب تر و پایدارتر هست برای دانلود و نصب که از لحاظ ترجمه و تاریخ شمسی و سایر موارد مشکل خاصی نداشته باشه؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...