رفتن به مطلب

اجباری کردن انتخاب رنگ

hidden

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان چطوری میتونیم انتخاب رنگ رو اجباری کنیم ؟

لینک زیر رو ببینید

http://www.iroption.com/car-headlight-lamps-change-tint-vinyl-film.html

مشتری بزنه افزودن به سبد خرید اضافه میشه پیشفرض هم قرمز هست

ایا راهی داره که اجباری بشه و مشتری انتخاب رنگ بکنه ؟ اینطوری سیستم پیشفرض قرمز رو قرار داده و بعدا ماجرا میشه برای ارسال اشتباهی رنگ محصول...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 month later...
  • 1 month later...

سلام اين سوال منم هست . چگونه ميشه يه ويژگي رو قبل از اضافه شدن به سبد خريد اجباري کرد ؟ يعني تا اون ويژگي مثلا رنگ يا سايز انتخاب نشده اون سفارش وارد سبد خريد نشه

لینک به دیدگاه

سلام اين سوال منم هست . چگونه ميشه يه ويژگي رو قبل از اضافه شدن به سبد خريد اجباري کرد ؟ يعني تا اون ويژگي مثلا رنگ يا سايز انتخاب نشده اون سفارش وارد سبد خريد نشه

والا راهکاری برای اجباری کردن انتخاب ویژگی تو پرستاشاپ به ذهنم نمیرسه ، یعنی وجود نداره فعلا

لینک به دیدگاه

آقا بهمن به این مورد نیاز مبرم وجود داره . چه کار میشه کرد ؟ نمیشه براش یه ماپول طراحی بشه . این مورد الان تو سیستم های فروشگاهی جزء ملزومات و واجباته و من نمیدونم چرا این گزینه تو پرستاشاپ جا افتاده

لینک به دیدگاه

آقا بهمن به این مورد نیاز مبرم وجود داره . چه کار میشه کرد ؟ نمیشه براش یه ماپول طراحی بشه . این مورد الان تو سیستم های فروشگاهی جزء ملزومات و واجباته و من نمیدونم چرا این گزینه تو پرستاشاپ جا افتاده

والا این چیزی که میگین رو من تو هیچ فروشگاه سازی ندیدم که میگین جزو واجباته ( البته جز ایرانی ها و سطح پایین ها ) حتی دیجی کالا هم نداره چنین چیزی . تو دو تاپیک سوال نکنید ، یه جا بحث رو ادامه بدین ، تو تاپیک دیگری پاسخ دادم بهتون .

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...