رفتن به مطلب

سازگار کردن ماژول با قالب

پست های پیشنهاد شده

با سلام و تبریک سال نو

لطفاً از اساتید منو راهنمایی بفرمائین

من ماژول جستجوی هوشمند رو میخوام در مکان جستجوی سریع قالب بزارم و ماژول لوگین رو هم تو هدر و مکان نمایش لوگین قالب . به جز تعییر در فایل search.css ماژول ها کدوم فایل ها رو باید تغییر بدم ؟

از ابزار inspector مکان دستورها رو پیدا میکنم ولی نمیدونم کدوم فایل رو باید تغییر بدم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به این راحتی ها نیست دوست من. هر ماژولی رو نمیشه هر جایی قرار داد. نیاز به برنامه نویسی و طراحی ماژول خاص داره

سلام

ممنون از راهنمایی تون.

یعنی با تعییر css های ماژول ها یا قالب حل شدنی نیست ؟ فقط میخوام مکان قرار گیری ماژول ها رو تغییر بدم. با جایگذاری زنده ماژول تغییر نکرد برا همین مجبورم استایل رو تغییر بدم.

لینک به دیدگاه

• 11 months later...

مدیر عزیز خوب حداقل یه توضیح ساده بفرمائید
بنده این ماژول رو خریدم و کارمم قالب هست ولی با این سیتم کار نکردم
الان یا باید نویسنده ماژول جستجو هوشمند پشتیبانی بده یا شما به عنوان پشتیبان حداقل دوتا راهنمائی ساده فرمائیددیگه

ممنون از لطفتون

لینک به دیدگاه

سلام

این کار باید با انجام هماهنگی بین طراح ماژول و طراح قالب انجام بشه و ربطی به پشتیبانی پرستاشاپ نداره

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...