رفتن به مطلب

ویرایش صفحه ارتباط با ما

پست های پیشنهاد شده

سلام چطور میشه در صفحه ارتباط با ما مثل فروشگاه شما یک کادر درست کرد و توی اون آدرس و کدپستی رو قرار داد

و چطور بین محصولات توی صفحه اصلی و تصاویر پیکربندی قالب یک خط کامل به عنوان حائل کشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

این مورد باید در قالبتون اعمال بشه یا اینکه خودتون فایل tpl مربوط به اون صفحه رو تغییر بدید.

مورد دوم مبهم بود و ربطی هم به این تاپیک نداره. با توضیح کاملتر در جای مناسب مطرح کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

این مورد باید در قالبتون اعمال بشه یا اینکه خودتون فایل tpl مربوط به اون صفحه رو تغییر بدید.

مورد دوم مبهم بود و ربطی هم به این تاپیک نداره. با توضیح کاملتر در جای مناسب مطرح کنید

موفق باشید

چطوری مثل سایت شما آدرس رو قرار بدم
لینک به دیدگاه

سلام

موفق باشید

برای گرفتن نماد الکترونیک گفتن در صفحه ارتباط با ما آدرس و شماره تلفن باید قرار بگیره اگه میشه کدش رو بهم بدین چون برنامه نویسی آشنایی ندارم
لینک به دیدگاه

سلام

در پیام خصوصی دسترسی ها و آدرستون رو بدید تا درج کنم

البته بخش های شماره تماس و آدرس خود پرستاشاپ رو به نماد اعلام کنید مشکل حل میشه و نیازی به ویرایش این صفحه ندارید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

اگر بفرمائید این کار چطور انجام میشه ممنون میشم، چون من هم مشکل مشابه رو دارم، و ممکنه خیلی دیگه از دوستانی که دنبال اینماد هم میرن به این مشکل برخورد بکنن.

لینک به دیدگاه

سلام

در پیام خصوصی دسترسی ها و آدرستون رو بدید تا درج کنم

البته بخش های شماره تماس و آدرس خود پرستاشاپ رو به نماد اعلام کنید مشکل حل میشه و نیازی به ویرایش این صفحه ندارید

موفق باشید

تشکر مشکل را با خواندن اتفاقی توی همین انجمن رفع شد بازم تشکر
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...