رفتن به مطلب

انتخاب رنگ کالا با دیدن عکس محصول

پست های پیشنهاد شده

با سلام

در صفحه مشاهده محصول اگر محصول چند رنگ داشته باشه رنگها به صورت مربع های رنگی ظاهر می شوند که مشتری انتخاب می کنه

در برخی از سایت ها این به شکل عکس خود محصول است مانند عکس زیر .... آیا چنین قالبی یا ماژولی داریم؟

مانند عکس پیوست

post-6162-14373021520706_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

این ویژگی پیش فرض داخل پرستا هست و شما از منو کاتالوگ 》 مشخصه ها وقتی افزودن ویژگی جدید را میزند در قسمت نوع ویژگی باید گزینه " طرح یا رنگ " را انتخاب کنید . اینطوری هنگام افزودن مقدار برای اون ویژگی میتونید بجای رنگ یک تصویر قرار بدین .

البته برای اینکه توی صفحه محصول اون تصویر بزرگتر و مشخص تر نمایش داده بشه باید یکم قالبتون شخصی سازی بشه .تا اون بخش بزرگتر بشه .

لینک به دیدگاه

البته این نوع تعریف با عکسی که شروع کننده مطلب بیان کردن فرق داره. چون ایشون برای هر محصول این امکان رو میخوان که پرستا نداره وفقط میتونید برای هر ترکیب یک عکس بذارید تا با انتخابش اون عکس نمایش داده بشه

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

آقا دانوش شرمنده جسارت میکنم شما استاد مایید ولی فکر کنم منظور منو اشتباه متوجه شدین چون این کار داخل پرستا کاملا شدنی هست با استفاده از گزینه " بافت " که توی تصویر مشخص کردم .

post-4666-14373021522231_thumb.png

لینک به دیدگاه

بله اما باز هم حرف دانوش جان درسته. چرا؟ چون بالفرض اگه شما یک ترکیب از نوع رنگ به نام "Large" ایجاد کنید و توی بافت عکس مورد نظرتون رو بدید دیگه نمیتونید برای هر محصول برای "large" بافت اختصاصی بدید و برای همه شون همون عکس رو نشون میده

لینک به دیدگاه

نمیدونم شاید دوزاری من کجه و متوجه نمیشم . من اینطوری منظورم هست .

1. به مشخصه ها میریم و مشخصه ای به نام رنگ پیراهن از نوع " رنگ یا طرح " میسازیم .

2. حالا توی بخش مشخصه ها برای ویژگیی که ایجاد کردیم 3 مقدار مختلف تعریف میکنیم به نام های مثلا زرد - نارنجی - قرمز و وقتی داریم هر کدوم از این ویژگی ها را تعریف نیکنیم به جای اینکه رنگ انتخاب کنیم . بافت مربوط به اون رنگ را اضافه میکنیم.

خب حالا به فزض ویژگی سایزم با مقادیرش تعریف کردیم .

حالا وقتی برای کالا ترکیب ایجاد میکنید و بخش تولید ترکیب سه رنگ ایجاد شده و سه سایز موجود را انتخاب کنیم و تولید ترکیب را بزنیم و به صفحه کاربری کالا بریم نیبینیم که جلوی گزینه رنگ عکس 3 عدد بافت را نشون میده که مشتری میتونه انتخاب کنه.

در واقع این عکسی که من به عنوان بافت میگم تعریف کنیم به هر رنگ اختصاص پیدا میکنه و هنگام تعریف کردن مقادیر ویژگی آپ میشه ولی عکسی که شما و دانوش منظورتون هست در صفحه معرفی کالا در تب ترکیبات به هر ترکیب اختصاص داده میشه نه هر ویژگی .

واما بعد از یکم فکر روی حرفت مهرشاد جان فکر کنم منظورت را متوجه شدم .ولی در جوابش خب کاربر اگر خیلی علاقه داره میتونه برای هر کالا یک مشخصه رنگ جدا تعریف کنه به این صورت : رنگ پیراهن کد 11 ... رنگ پیراهن کد 12 ...رنگ پیراهن کد 13 و..... ولی خب اینجور هرکالایی که میخواد بزاره مجبوره بیاد به صفحه مشخصه ها و یک مشخصه رنگ جدید با مقادیر جدید و بافت های جدید ایجاد کنه . ( امیدوارم درست متوجه شده باشم )

لینک به دیدگاه

اوکی ممنون. پس تقریبا میشه اینکار رو کرد. در واقع باید برای هر پیراهن یا تیشرت عکس بگیرم و از قبل در ترکیبات آن را وارد کنم.

تشکر از همه

لینک به دیدگاه

این کار شدنی نیست.

شما میتونید برای رنگ ها عکس بذارید ولی در تمام محصولات شما یک عکس نمایش داده میشه و نه عکس همان محصول با رنگ خاص

کاری که در انتها گفته شد اصولی نیست و مشکل جدی داره و اون هم اینه که شما قابلیت مقایسه و فیلتر با ویژگی رو از دست میدین

برای این کار شما میتونید درخواست ماژول بدین تا با الگوریتمی بهینه ساختار مورد نظر شما رو پیاده کنیم

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...