رفتن به مطلب

سوالات یک تازه کار

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بعد از استفاده ناموفق از یک اسکریپت نال شده روسی قدیمی که ...

به پرستا مهاجرت کردم و خیلی راضیم تا الان

منتها سوالات ریزی برام بوجود میاد که معمولا جوابی براش پیدا نمیکنم

اول اینکه چطور باید کدی که سایتهای شمارش گر امار میدن در پرستا قرار بدم .

دوم روش قرار دادن اینماد در پرستا هست .

سوم روش بک اپ گرفتن چطوریه

ببخشید سوالام ابتدایی هست

با تشکر از دوستان

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در مورد سوال اول بهتر از شمارشگر گوگل با نام گوگل انالیز استفاده کنید اموزش توی همین انجمن هست.

سوال دوم از ماژول اینماد همین انجمن جستجو کنید راهنما کامل دوستان گذاشتن

لینک به دیدگاه

سلام . آقا وحید عزیز . خوش اومدین .

جواب سوال هاتون داخل انجمن به صورت کامل هست ولی خب قبول دارم تا میاد آدم نحوه جستجو برای یه اسکریپت جدید دستش بیاد یکم طوا میکشه .

برای قرار دادن کد شمارش گرهایی به جز شمارش گر گوگل شما باید از ماژول های کد اچ تی ام ال استفاده کنید که در انجمن چندتایی هست .

برای گوگل هم فقط کافیه شمارشگر را ایجاد کنید و آیدی را در پیکربندی ماژول google analytics وارد کنید و احتیاجی به گذاشتن دستی کد نیست .

برای قرار دادن نماد هم 2 عدد ماژول در همین انجمن هست که میتونید نصب کنید و آموزششون هم داخل تاپیک مخصوصشون هست فقط کافیه جستجو کنید ماژول نماد اعتماد .

برای بک آپ گرفتن هم که مثل همه اسکریپ ها میتونید

از بک آپ خود هاست یا بک آپ گرفتن از کل فایل های سایت از طریق پنل هاستتون در یک فایل زیپ و بک آپ گرفتن از دیتابیس در phpmyadmin استفاده کنید .

لینک به دیدگاه

سلام

برای قرار دادن کد های شمارشگر باید از ماژول بلوک html استفاده کنید (در انجمن چند ماژول بصورت رایگان گذاشته شده)

برای اینماد از ماژول اینماد که در انجمن هم معرفی شده استفاده کنید (رایگان)

بهترین نوع بکاپ از طریق هاست هست . حتما هم از فایلها و هم از دیتابیس بصورت منظم بکاپ تهیه کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

بهترین نوع بکاپ از طریق هاست هست . حتما هم از فایلها و هم از دیتابیس بصورت منظم بکاپ تهیه کنید

موفق باشید

سلام.

میشه در این مورد بیشتر توضیح بدید.

از طریق FTP یعنی کپی کنیم همه فایل ها رو ؟

لینک به دیدگاه

سلام

خیر دوست عزیز. بستگی به کنترل پنل هاستتون داره. در برخی موارد شما میتونید با یک کلیک هم از دیتابیس و هم از فایلها بکاپ بگیرید و در برخی موارد باید انتخاب کنید و یا اینکه جداگانه بکاپ بگیرید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

کترل پنل هاست من دایرکت ادمین هست ramtin2025 جان و اینجور که دیدم گزینه ای برای بکاپ گرفتن از فایل ها نداره. اما از دیتابیس و اکانت و... میشه بکاپ گرفت که گرفتم.

من چند روز پیش خواستم از فایل ها بکاپ بگیرم و اومدم از ftp همه فایل ها رو کپی کردم روی هارد. جدا از اینکه خیلی زمان بر بود (تازه با اینکه هنوز چیز خاصی به فروشگاه اضافه نکردم)، چند موردی هم ارور و... داد برای همین دائم نگران این موضوعم...

شما یا دوستان دیگه اطلاع دارن که توی دایرکت ادمین هم میشه از فایل ها بکاپ گرفت یا خیر ؟ و یا هر روش مطمئن و کم دردسر دیگه ای....

تشکر از لطفتون...

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام

یک مشکل برای من پیش اومده که نیاز به کمک دارم

وقتی شاخه های پیش فرض پرستا رو پاک کردم اون شاخه ها در قسمت نظارت دیده میشن و نمیشه پاکشون کرد و یا ویرایش و بعضی جاها هم خودشون رو نشون میدن

و وقتی میخوام تغییر غیر فعال یا حذف کنم این پیام رو میده Parent category does not exist

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...