رفتن به مطلب

عدم نمایش ترکیبات در اضافه به سبد صغحه اصلی

پست های پیشنهاد شده

سلام

وقتی مشتری از صفحه اصلی یا شاخه ها که محصولات رو بغل هم میاره بدون اینکه وارد محصول بشه اضافه به سبد که پاین عکس محصول میاد رو میزنه اتواتیک اولین ترکیب موجود رو اضافه میکنه به سبد و ترکیبات رو نشون نمیده.

و این یک مشکل شده برام

کسی میدونه چطور میشه حلش کرد که از اونجام وقتی میزنه ترکیبات رو نشون مشتری بده تا بتونه انتخاب کنه؟

post-5829-14373021619204_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در صفحه اول و شاخه ها ، ترکیب پیشفرض به سبد خرید اضافه میشه .

اینم ذکر کنم که یک در میلیون هم آدمی پیدا نمیشه که از صفحه اول فروشگاه شما ، کالایی رو سفارش بده بدون خوندن توضیحاتش :) همه سفارشات از صفحه محصول انجام میشه . به نظر من هیچ اهمیتی نداره ، حتی دکمه سبد خرید تو صفحه اول و شاخه ها حذف هم بشه باز هیچ اهیمتی نداره .

البته به شخصه خودم تو هیچ قالب و سایت و فروشگاه آنلاینی تو هیچ اسکریپتی ندیدم که تو صفحه اول مشتری ترکیب رو انتخاب کنه ، یعنی هیچ فروشگاهی این قابلیت رو ندیدم داشته باشه تا حالا ( از دیجی کالا بگیر تا آمازون و چاره و ....) البته میتونید سفارش بدین براتون چنین قابلیتی طراحی بشه ، اما باز تاکید میکنم چیز بی موردی هست .

لینک به دیدگاه

برای حذف دکمه افزودن به سبد برید به تنظیمات » محصولات و نمایش سبد خرید برای محصولات دارای خصوصیت رو غیر فعال کنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

ممنون دانوش جان

برای حذف دکمه افزودن به سبد برید به تنظیمات » محصولات و نمایش سبد خرید برای محصولات دارای خصوصیت رو غیر فعال کنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...