رفتن به مطلب

اشکال در ماژول بهینه سازی جهت جستجو

allakolang

پست های پیشنهاد شده

سلام

من ماژول بهینه سازی جهت جستجوی پرستا رو نصب کردم و یه خروجی ازش گرفتم که یه فایل site map برای موتور گوگل میده. این فایل رو توی گوگل submit کردم، شناخته اما خطا میده که صفحاتت توی این فایل چند بار تکرار شده اند. توی فایل رو که نگاه می کنی هم می بینی که هر صفحه رو چند بار پشت سر هم آورده. کسی با این ماژول کار کرده. اگه اصلاح شده این ماژول رو دارین لطفا لینک بدین.

چون این خطا رو میگیره همه صفحات سایت رو ایندکس نمی کنه. ممنون میشم اگه جواب بدین

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این ماژول مشکلی نداره خود ما سایت مپ سه فروشگاهمون رو با همین ماژول ایجاد کردیم و هیچ خطایی هم نداده! یک بار فایل sitemap.xml رو از هاستتون پاک کنید و دوباره سایت مپ رو ایجاد کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام مجدد،

من از نسخه 1441 پرستا استفاده می کنم. اول اینکه من sitemap.xml رو چند بار پاک کردم و دوباره ایجاد کردم. اما تفاوتی نکرد. ممکنه علت چند بار تکرار شدن صفحات، مربوط به این باشه که تیک این صفحات هم در شاخه اصلی و هم زیر شاخه مربطه خورده باشه؟ آخه من توی فایل دارم می بینم که بعضی از صفحات 3 بار و بعضی 2 بار تکرار شده اند. خطای مربوطه هم نشون میده که 3624 صفحه چند بار تکرار شده اند.

یه سوال دیگه: چقدر طول میکشه تا ایندکس شدن صفحات وارد شده از طریق نقشه سایت از حالت pending خارج بشه. آخه وارد کردن دستی تک صفحه تقریبا همون لحظه ایندکس میشه اما الان بیش از 10 روزه که من نقشه سایت رو وارد کردم اما هنوز ایندکس نشده اند. البته باید عرض کنم علیرغم خطا، نقشه، تعداد صفحات و تعداد عکس ها رو شناخته.

باز هم سپاسگزارم

لینک به دیدگاه

• 5 months later...

سوالات نامربوط به سربرگ بدون اطلاع پاك ميشن

اگر امکان داره ماژول بهینه سازی جهت جستجوی پرستا رو اینجا قرار بدین .

ايشون اسم ماژول رو اشتباه گفتن

ماژول پيش فرض در پرستا هست

http://sakarshop.com/4/modules/gsitemap/logo.gif نقشه گوگلی سایت v1.8 توسط PrestaShop

چقدر طول میکشه تا ایندکس شدن صفحات وارد شده از طریق نقشه سایت از حالت pending خارج بشه.

بستگي به چقدر SEO بودن قالب و سايتتون و همچنين شلوغي ربات هاي گوگل داره و زمان مشخص و تثبيت شده اي نداره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...