رفتن به مطلب

افت سرعت لود سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز بنده مدت یه 2 سالی میشه فروشگاهی رو با پرستا راه اندازی کردم و راضیم الان یه مدته سرعت سایتم افت کرده و حدود 8 ثانیه طول میکشه که کاربر وارد صفحه ی اول سایتم بشم هاستم رو عوض کردم مشگل رفع نشد خیلی از مازولها رو غیر فعال کردم اتفاقی نیافتاد عکسایی که داخل پیکوفایل اپلود کردم هم اومدم با هاسته خودم اپلود کردم نشد از هاستم کمک خواستم برا بهبود سرعت سایت ولی گفتن باید از متخصص پرستا کمک بگیری ایا از دوستان کسی هست مشگل بنده رو حل کنه ممنون میشم اینم لینکه سایته می تونید تست کنید film2serial8.in

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کسی پیدا نشد جوابه ما رو بده کسی اگه میتونه حاضرم هزینه هم بدم فقط مشگل حل بشه ممنون از دوستان یکی از دوستان نگاه میکردم داخل تایپیکها همین مشگل رو داشته با درست کردن دیتابیس جدید و انتقال و ایمپورت کردن گویا حل شده مشگلش ممیخواستم ببینم کسی از ادمینهای سایت میتونن راهنمایی بفرمان

لینک به دیدگاه

از بخش ماژول ها تمامی ماژول های آماری پرستاشاپ رو غیر فعال کن و تعداد محصولات روی صفحه اصلی ت رو خیلی کم کن چون تعدادشون خیلی زیاد هستش

لینک به دیدگاه

با سلام دوست عزیز تعداد محصولات رو قبلا کم کردم و تست کرده بودم و اینکه بیشتره ماژولها رو غیر فعال کردم که نتیجه ی حاصل نشد کسی انگار نیست بلد باشه این مشگل رو حل کنه والا حاضرم هزینه هم کنم ولی گویا باید یه کسی که بلد باشه این مشگل رو حل کنه خیلی کارها کردم که شاید حل بشه این مشگل ولی گویا تخصصیه و با غیرفعال کردن ماژول یا عوض کردن هاستو کم کردن محصول درست نمیشه به هر حال از جوابتون ممنون

لینک به دیدگاه

ببینید دوست من افت سرعت مشکلی نیست که بشه برای همه یک راهکار داد. ممکنه از یک یا چند ماژول یا قالب باشه، ممکنه از محصولات باشه، ممکنه بخاطر سرور باشه، ممکنه تحت فشار هکرها باشید و ...

باید بررسی بشه تا متوجه شد مشکلتون از کجاست و توی انجمن خیلی سخت میشه به نتیجه رسید

لینک به دیدگاه

با سلام بله درست می فرمایید ممنون ولی یکی از دوستان داخل تایپیک ها همین مشگل رو داشتن که لینکش اینه و دقیقا مشگل منو داشته حالا خودتون می تونید یه نگاهی کنید ممنون از پاسختون من باید قسمت بازارچه مطرح کنم که بررسی بشه

http://ipresta.ir/forum/t1616-%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D8%AA

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...