رفتن به مطلب

انتقال فروشگاه به DirectAdmin

پست های پیشنهاد شده

من فروشگاهم رو از روی لوکال به public_html (هاست) انتقال دادم. منتهی داخل یک پوشه به اسم store هست.

میخواستم ببینم که میشه فروشگاه داخل همین پوشه باشه و صفحه اول روی ایندکس داخل public_html/store باشه یا حتما باید توی روت public_html ریخته بشه. (چون یک سری آدرس دهی برای عکس‌ها بهم میریزه اگر توی روت بریزم.)

سوگند یاد میکنم که سرچ کردم و آموزش نصب پرستاشاپ هم از بازارچه دانلود کردم. خلاصه که اگر جواب من موجوده تو تاپیک های قبل حداقل کلمات کلیدیش رو بگید من سرچ دوباره کنم. : ))

سوال بعدی هم اینه که اون فایل Configuration کجاست که باید تغییراتی رو توش بدم (به دلیل انتقال از لوکال به هاست بدون نصب)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

هیچ آدرس دهی بهم نمیریزه مطمئن باشید ( اگه منظورتون عکسای محصولات یا عکسایی در داخل توضیحات محصولات یا عکسایی در بخش cms پرستاشاپ و صفحات جانبی و کلا عکسی که از ادیتور پرستاشاپ آپلود شده باشه مشکلی براش پیش نمیاد)

فایل ها رو بریزین توی روت .

سپس فایل setting.php رو از داخل پوشه config باز کرده و اطلاعات دیتابیس جدید رو وارد کنید .

دیتابیس رو هم ایمپورت کنید تو phpmyadmin

حالا بعد از ایمپورت دیتابیس ، جدول ps_shop_url رو پیدا کرده و اسم دامنه سایت و مسیرش رو تغییر بدین . دامنه خودتون رو بزنید ، دامنه خالی بدون چیزای اضافی دیگه . مسیر رو هم بنویسید : /

یه بار وارد بخش مدیریت بشین و تو بخش تنظیمات / سئو ، دکمه ذخیره رو بزنید تا تموم بشه انتقال .

لینک به دیدگاه

هیچ آدرس دهی بهم نمیریزه مطمئن باشید ( اگه منظورتون عکسای محصولات یا عکسایی در داخل توضیحات محصولات یا عکسایی در بخش cms پرستاشاپ و صفحات جانبی و کلا عکسی که از ادیتور پرستاشاپ آپلود شده باشه مشکلی براش پیش نمیاد)

فایل ها رو بریزین توی روت .

سپس فایل setting.php رو از داخل پوشه config باز کرده و اطلاعات دیتابیس جدید رو وارد کنید .

دیتابیس رو هم ایمپورت کنید تو phpmyadmin

حالا بعد از ایمپورت دیتابیس ، جدول ps_shop_url رو پیدا کرده و اسم دامنه سایت و مسیرش رو تغییر بدین . دامنه خودتون رو بزنید ، دامنه خالی بدون چیزای اضافی دیگه . مسیر رو هم بنویسید : /

یه بار وارد بخش مدیریت بشین و تو بخش تنظیمات / سئو ، دکمه ذخیره رو بزنید تا تموم بشه انتقال .

دست گلت درد نکنه. درست شد همه چی.

ولی عکس هایی که تو اطلاعات گذاشته بودم رو خودم دستی آدرسشون رو عوض کرده بودم که ایرادی نداره الان دوباره برمیگردونم به حالت اصلی.

ولی فکر میکردم راهی باشه که فروشگاه تو فولدر خودش باشه.

لینک به دیدگاه

دست گلت درد نکنه. درست شد همه چی.

ولی عکس هایی که تو اطلاعات گذاشته بودم رو خودم دستی آدرسشون رو عوض کرده بودم که ایرادی نداره الان دوباره برمیگردونم به حالت اصلی.

ولی فکر میکردم راهی باشه که فروشگاه تو فولدر خودش باشه.

حتما راهی هست ، اما بهتره تو روت باشه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...