رفتن به مطلب

بهم خوردن "از راست به چپ" Template ایمیل ها

amirrzd

پست های پیشنهاد شده

من به بخش ترجمه ها > ایمیل ها رفتم.

یه ویرایش کردم (تو قسمت تایتل تگ فقط «پیامی از» رو پاک کردم) و ذخیره و ماندن رو زدم. همه ایمیل ها حالا از چپ به راست شدند.

منظورم راست چین (Align) نیست. بلکه از راست به چپ شدن کل تمپلیت هست که بهم ریخته.

چطور میشه حل کرد؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگه میخواید تمامم ایمیل ها اصلاح بشه که خب از بسته پرستا فایل های پوشه ایمیشو جایگزین فایل های فعلی کنید ولی اگه یه ایمیل خاص رو میخواید ویرایش کنید در حالت ویرایش کد بازش کنید و اون تیبل ها یا هرجایی چپ به راست شده استایل dir= rtl بدین .

لینک به دیدگاه

اگه میخواید تمامم ایمیل ها اصلاح بشه که خب از بسته پرستا فایل های پوشه ایمیشو جایگزین فایل های فعلی کنید ولی اگه یه ایمیل خاص رو میخواید ویرایش کنید در حالت ویرایش کد بازش کنید و اون تیبل ها یا هرجایی چپ به راست شده استایل dir= rtl بدین .

این کار رو کرده بودم. اما متاسفانه اصلاح نشد. یه جایی تنظیمات rtl بهم ریخته گویا. راه حل دیگه ای به ذهنتون میرسه؟

لینک به دیدگاه

حل شد!

علت مشکل:

می‌خواستم تغییراتی توی template ایمیل‌ها ایجاد کنم که باید از طریق «بومی سازی > ترجمه‌ها > ترجمه‌های قالب رایانامه» این کار رو انجام میدادم.

اما نکته‌ای که وجود داره اینه که باید «قالب خود را برگزینید» رو روی «هسته (بدون انتخاب قالب)» قرار میدادم. اما به اشتباه قالب سایت (که اینجا قالب دیفالت پرستا بود) قرار داده بودم. بعد دکمه اصلاح رو زدم و یک تغییر ایجاد کردم و ذخیره رو زدم.

بعد که تست کردم دیدم جهت ایمیل‌های ارسالی «راست به چپ» نیست.

راه حل:

از طریق هاست در مسیر public_html/themes/default-bootstrap پوشه mails رو حذف کردم و همه چی درست شد.

با تشکر از راهنمایی‌ها در این پست: اینجا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...