رفتن به مطلب

کمک فوری از دوستان درمورد مشکل در عملکرد حاملها و ماژول های مرتبط با آن

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه کاربران عزیز
من ماژول حامل فروتل نسخه 3.1 را بروی پرستا 1.6آخرین نسخه همین انجمن نصب کردم

در بخش حامل ها هر چهار مورد آن وارد شد البته حامل ارسال درب منزل پست سفارشی یک اشتباه در ترجمه داشت که زده بود آنلاین که ویرایشش کردم.
در بخش مدیریت ماژول بدرستی کار می کند، اما در سبد خرید ابتدا هیچ حالتی ظاهر نشد اما وقتی حالت رایگان را فعال کردم دو حالت آن که آنلاین بود ظاهر شد. و بدرستی کار می کرد. اما دوحالت خرید درب منزل پیشتاز و سفارشی کار نمی کرد.
یک بار ماژول را از نصب خارج کردم و از فهرست ماژولها پاک کردم و دوباره مجدداً نصب کردم اما این باز به کلی دیگر هیچکدام از حالت ها ظاهر نشد و پیغام های زیر به نمایش درمی آید:

هيچ حاملي در دسترس نيست

Error: None of your chosen carriers deliver to the address you have selected

این کارها را هم انجام دادم:

نسخه 3 ماژول فروتل را نصب کردم و باز مشکل حل نشد.

ماژول سفیر هم به درستی نصب می شود اما باز این خطا وجود دارد.

حامل پیش فرض پرستا  "تحویل روز بعد!My carrier " را هم فعال می کنم فایده ای ندارد و حتی یک حامل دیگر هم دستی درست کردم فایده ای ندارد.

نوع تنظیم پرداخت را از حالت پیش فرض 5 مرحله ای به یک مرحله ای تغییر دادم. و برعکس

جالب اینکه بر روی لوکال وقتی ماژول فروتل را نصب کردم در صفحه مدیریت خطای PHP داد و اصلاً نمی توانستم وارد بخش ماژولها شوم. بر روی روت دستی اقدام به پاک کردن فولدرهای pspfrotel و pspfrotelpayment کردم مشکل حل شد!

اقدام فوق را برای سرور انجام اما هیچ فایده ای نداشت و کما کان خطای:

هيچ حاملي در دسترس نيست

وجود دارد.

دیگه چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه بجز ری استور بکاپ سرور که چون  اخیراً کارهای زیادی بر روی سایت انجام دادم و نسخه جدیدی از بکاپ جدید ندارم دوباره کاری زمان زیادی را از من تلف می کند.

از مدیران و همچنین از دوستان و کاربرانی که این مشکل را داشته اند. تقاضا دارم در صورت امکان کمک کنند.

با تشکر.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

راستی یک نکته یادم اومد و اینکه موقعی که  همه ماژولهایی رو که اعلام کرده بود نیاز به بروزرسانی (Update) را بروز رسانی کردم. این خطا :

هيچ حاملي در دسترس نيست

بوجود آمد

یعنی ممکنه مشکل از آپدیت همه ماژولها یا اون بخشی که مربوط به حامل هاست باشه.؟

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

من تا اونجا فهمیدم که دیتابیس دچار مشکل شده بود و با ریستور بکاپ دیتابیس مشکل حل شد اما هنوز برام سواله که آیا نصب ماژول فروتل این کار رو کرده یا مشکل از آپدیت ماژول ها بوده چرا که من ماژول ها را آپدیت سایت اصلی کردم. و بیشتر این را محتمل می دونم چرا که قبل از برگرداندن بک آپ دیتابیس تمامی اثرات ماژول فروتل رو حتی از دیتابیس هم پاک کردم ولی مشکل حل نشده بود.

لینک به دیدگاه

گاهی اوقات آپدیت ماژول ها مشکلاتی رو ایجاد میکنند گرچه بعید میدونم مشکلی که داشتید مربوط به به روز رسانی ماژول بوده باشه

لینک به دیدگاه

• 6 months later...

سلام

هر کار میکنم نمیتونم حاملی که برای کالاها قابل دسترس باشه رو تعریف کنم. تا دیروز درست کار میکرد ولی تا اسم حامل رو تغییر دادم دیگه برای خرید هر کالایی مینویسه که "هیچ حاملی در دسترس نیست"

کسی وارد هست کمکم کنه. پرستاشاپ 1.6.2 هست و تمام حالتهایی که توی انجمن گفته بود رو پیاده کردم ولی هیچکدوم مشکل حاملها رو حل نمیکنه. کاش یه آدم وارد و ماهر بود کمکم میکرد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...