رفتن به مطلب

قالب جدید بازارچه پرستاشاپ فارسی

پست های پیشنهاد شده

سلام  و درود بر همراهان عزیز انجمن پرستاشاپ فارسی

همانطور که اطلاع داشتید ، از عید به بعد سعی کردیم با ظاهر جدیدتری در خدمت شما باشیم ، قالب انجمن و بازارچه و سیستم تیکت تعویض شد ، اما قالب جدیدی که برای بازارچه طراحی کرده بودیم ، نیازها و انتظارات ما و مشتریان عزیز را برآورده نکرد و امروز از قالب جدید بازارچه رونمایی کردیم که بسیار بهتر و بهینه تر و کاربرپسندتر از قالب قبلی می باشد و امیدواریم با ظاهر بهتر و جدیدتر تجربه لذت بخش تری را در خرید محصولات پرستاشاپ فارسی تجربه نمایید .

ضمنا یادتون نره کش مرورگر خودتون رو خالی کنید تا قالب جدید بازارچه به صورت کامل و بی نقص برای شما نمایش داده شود ;)

ممنون که همراه ما و در کنار ما هستید

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

بله از دیروز بصورت تمام وقت روی سایت کار میکردیم و ساعت 10 فکر میکنم بازارچه مجددا فعال شد.

• تغییر قالب بازارچه انجام شد
  • اصلاحاتی در قالب انجمن انجام شد
  • گواهینامه امن ssl فعال شد
  • لوگوی جدید پرستاشاپ قرار گرفت (هنوز قطعی نشده این لوگو و ممکنه تغییر کنه)
  • مراحل ثبت نام به ایمیل و پسورد کوتاه شد
  • سبد خرید بازارچه بهینه شد تا بلافاصله بعد از خرید بتونید محصول رو دانلود کنید

کش مرورگرتون رو خالی کنید و چنانچه مشکلی در عملکرد بخشهای مختلف میبینید ، لطفا گزارش بدید تا برطرف کنیم

ممنون و موفق باشید

لینک به دیدگاه

اون بخش پایین بازارچه در حال تکمیل هست و البته قرار نیست اسم تمامی مشتریانمون اونجا باشه

برای دریافت گواهی ssl هم میتونید از شرکت هاستینگتون راهنمایی بگیرید

لینک به دیدگاه

وقت بخیر

بنده به نوبه خودم تشکر و قدردانی می کنم از تیم قدرتمند پرستا فارسی, امیدوارم مثل همیشه صداقت و رفتار نیک با مشتریان و کاربران رو در نوک پیکان کاریتون قرار بدید و جمله ی:

" پشتیبانی مطمئن

با خرید قالب و ماژول از پشتیبانی سریع و مطمئن برخوردار خواهید شد"

تنها در حد یک شعار باقی نمونه و مانند بسیاری از سایت ها که به موفقیت نسبی دست پیدا می کنند تمام تعهدات رو فراموش نکنید, هرچند که با نگاهی به گذشته و حال ابن موضوع مشخص شده است که تا به اینجا در پرستا فارسی اینچنین نبوده و صداقت و راهنمایی بی منت به تمام کاربران رو در کانون توجهات خود قرار داده است.

با سپاس و احترام

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون از شما دوست عزیز

در گذشته چنین نبوده و امیدوارم در آینده هم چنین نباشه

تمام این تغییرات برای رسیدن به یک هدف است و اون هم رضایت مشتریان و اعضای خوبمونه

حجم سفارشات و درخواستها بالاست و ما تمام توانمون رو بکار میگیریم تا در کمترین زمان ممکن پاسخگو باشیم.

تیکتهای زیادی داشتیم که حتی زیر 5 دقیقه پاسخ داده شدند ولی برخی موارد نیاز به بررسی و صرف زمان بیشتر داره و باید در نوبت انجام قرار بگیره و طبیعیه که زمان ببره.

به هر حال رفع مشکلات خریداران وظیفه ماست و سعی میکنیم به نحو احسن این کار رو انجام بدیم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

فقط یک گلایه ای هستش این هست که در هر موضوعی نگید تیکت بزنید چون بعضی از سوالاتی که جواب داده میشه دیگران اطلاعی ندارند و باعث پرسیدن همون سوال توسط شخص دیگه میشه اگه خیلی از سوالات در صفحه مربوط ش پرسده بشه و جواب داده بشه به نظرم بهتر هستش

لینک به دیدگاه

سلام

دقیقا همینطوره

سوالات عمومی باید در انجمن مطرح بشوند و این برای ما اهمیتش بیشتره تا شما . چون اگر در انجمن مطرح نشود ما مجبور میشیم برای یک سوال چندین بار وقت بذاریم و جواب بدیم.

اگه پستی به بخش تیکت ارجاع داده میشه ، مطمئنا دلیلی داره که نیاز به بررسی دقیق تر داره.

البته بر عکس این موضوع رو بنده زیاد دیدم و تیکت های زیادی بوده که به انجمن ارجاع دادم تا بصورت عمومی مطرح بشوند.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با تشکر از زحمات گروه ای پرستا

یک پیشنهاد داشتم:

برای قسمت جستجوی سایت از ماژول جستجوی گوگلی که بصورت پاپ آپ میباشد استفاده کنید

لینک به دیدگاه

تا به حال چنین ماژولی رو ندیدم. نمونه میدید برای مشاهده؟

کافیست به انجمن پشتیبان فارسی ipb مراجعه کنید و نمونه جستجو گوگلی را مشاهده کنید

ماژول مربوطه در آن سایت موجود میباشد

http://forums.ipbfarsi.ir/

لینک به دیدگاه

یک معذرت خواهی به دوستان بدهکارم

منظور من از اضافه کردن جستجوی گوگلی برای قالب انجمن بود نه بازارچه

الان متوجه شدم در تاپیک قالب جدید بازارچه پست مربوط به قالب جدید انجمن را ارسال کردم

لینک به دیدگاه

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...