رفتن به مطلب

مشکل با ترکیبات

پست های پیشنهاد شده

سلام زمانی که برای یک محصول از ترکیب همزمان رنگ و سایز استفاده میکنم ، وقتی روی رنگ مورد نظر کلیک میکنم آدرس URL بالا تغییر میکنه و سایز و رنگ مورد نظر رو نشون میده ولی عمل تغییر عکس صورت نمیگیره ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

وقتی که یک ترکیب رو تعریف می کنید عکس های مخصوص اون ترکیب رو داخل همون ترکیب انتخاب کنید و ذخیره رو بزنید

اگه درست پیش رفتید ولی باز هم مشکل داشتید . آدرس ورود به پنل کاربری و نام و رمز عبور رو بفرستید تا بررسی کنم

لینک به دیدگاه

درود 
مشکل اینجاست که در قسمت ترکیب جدید فقط امکان انتخاب یک سایز وجود داره و در صورت انتخاب چند سایز ارور میده ، بنده از بخش تولید کننده ترکیبات اقدام به ساخت ترکیبی از چند سایز و رنگ میکنم و فکر میکنم مشکل سیستمی باشه

لینک به دیدگاه

مهندس روشت اشتباه هستش برای هر ترکیب به این روش عمل کن مثلا می خوام دو توپ با اندازه های 4 و 5 ورنگ های سبز و سفید بسازم برای توپ اول اندازه رو انتخاب می کنم از بخش ارزش مقدار 4 رو انتخاب می کنم و روی افزودن کلیک میکنم و بعد رنگ رو انتخاب می کنم مثلا ارزش رو سبز انتخاب میکنم اگر قیمت خریدش با رنگ های دیگه تفاوت داشت قیمت عمده فروشی که شما این محصول را خریده‎اید را 

وارد کنید در کادر های بعد اگر تاثیری در وزن یا قیمت نسبت با ترکیب های دیگه داشت وارد کنید و در بخش تاریخ در دسترس بودن یک تاریخ وارد کنید و در بخش تصویر اگر میخواید یک تصویر مربوط به همین ترکیب باشد رو انتخاب کنید ودر غیر این صورت بی خیال بشد و در پایان روی ذخیره و ماندن کلیک کنید حالا در صفحه سایت محصول رو به بینید

این فقط برای یک ترکیب بود

برای توپ دوم بازهم باید به همین روش عمل کرد

لینک به دیدگاه

اینطوری که برای وارد کردن یک کفش که از سایز 36 تا 45 با رنگ مثلا سفید
و

همون کفش با سایز 36 تا 45 با رنگ سبز ،  باید کلی ترکیب ایجاد کرد ، و بعید میدونم تیم پرستاشاپ فکر همچین مشکل بزرگی رو نکرده باشه!!!

و اگر اینطوری که شما میفرمایید باشه پس نقش تولیدکننده ترکیبات اینجا چی میتونه باشه !!

لینک به دیدگاه

این قانون هستش . برای این که شما گفتید 18 تا ترکیب می خواد .

ولی به یاد داشته باشید شما برای کفش های دیگه می تونید از روی همین محصول کپی بگیرد و فقط نام و بعضی مشخصات خاص اون کفش رو وارد کنید و از مشخصات عمومی همین محصول استفاده کنید

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

خوب یک محصول رو بسازید و ذخیره کنید و روی نسخه برداری کلیک کنید یک محصول دیگه با همون نام البته به صورت غیر فعال ساخته و با همان تعداد ترکیب . تمامی دوستان به همین روش محصول تعریف میکنند

لینک به دیدگاه

ساخت صدتا ترکیب برای یک محصول فقط دو دقیقه وقت میبره😁 از مولد ترکیبات پرستاشاپ استفاده کنید ، دستی که نمیشه اینهمه ترکیب ساخت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...