رفتن به مطلب

باز کردن صفحه اول فروشگاه همزمان با صفحه در دست تعمیر یا under construction

پست های پیشنهاد شده

نمیدونم با چه آدرسی میتونم به صفحه اصلی فروشگاه دسترسی داشته باشم زمانی که یه صفحه در دست ساخت رو برای صفحه اصلی سایت گذاشتم

میشه یه سری آی پی، مثل آی پی خودم رو هدایت کنم به صفحه فروشگاه و بقیه برن در دست ساخت ببین
اما میخوام یه آدرس عمومی باشه و نیاز نباشه آی پی اد کنم .

• در ابتدا صفحه در دست ساخت رو index.html گذاشتم تا با وارد کردن دستی index.php  صفحه فروشگاه بالا بیاد (به دلیل اولویت htm,html,php...) اما صفحه فروشگاه روی در دست ساخت ریدایرکت میشد.

• اسم صفحه در دست ساخت رو یه چیز دیگه گذاشتم uc.htm و بعد با دستور DirectoryIndex  در .htaccess صفحه اصلی قرار دادم اما بازم سایت فروشگاه ریدایرکت میشد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

متوجه نمیشم دلیل این کار چیه؟ دادن آی پی در تنظیمات که با یک کلیک انجام میشه دیگه و خیلی ساده هست

بله دیدم ، اتفاقا خیلی هم خوب درآوردن ، دیگه حتی نیاز نیست برم ببینم آی پی چیه !

ولی عرض کردم دنبال جواب اون سوال هستم، مثلا فکر کن شما میخوای وقتی روی صفحه در دست ساخته لینک فروشگاه رو به یکی بدی که اونم برای شخص دیگه ای ارسال کنه!!

یا مثلا وقتی که قراره یه تیم روی سایت کار کنه و ممکنه هر نفر اون تیم بخواد غیر از سر کار از روی سیستم خونش هم باز روی سایت کار کنه!

نمونه این کار رو زیاد دیدم ، خودم هم اینجوری کار کردم زیاد، مخصوصا سیستم های بر پایه دات نت و ویندوز ، اما توی پرستا نمیدونم راه حل چیه ، از شما دوستان پرسیدم!

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز ، کسی که قراره روی سایت کار کنه، مسلما دسترسی به مدیریت داره و میتونه آی پی خودش رو اضافه کنه.

اگر هم نداشت یک یوزر ایجاد کنید فقط با دسترسی به صفحه تعمیرات ، که بتونه آیپی اضافه کنه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

در تکمیل حرف دوستان داخل گوگل سرچ کنید what is my ip بالای نتایج جستجو یک کادر رو خود سایت گوگل بهتون نشون میده که IP شما رو داخلش نوشته

هر کسی که نیاز به دسترسی داره بگید IP خودش رو از این طریق پیدا کنه و به شما بده شما هم با ویرگول انگلیسی جدا کنید و وارد کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...