رفتن به مطلب

ماندن اطلاعات ادرس ارسال محصول خریدار بر روی فروشگاه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان و مدیران محترم خسته نباشید

یه مشکل خیلی غیرعادی دارم اونم اینه که مثلا اگه شما تو سایت خریدی انجام بدید و شخصی در اون ور ایران و با یک سیستم دیگه خرید انجام بده مشخصات شما برای او نیز ظاهر میشود و شخص باید دکمه ادرس جدید رو بزنه که از نظر امنیتی برای خریدار مشکل ایجاد میکنه ممنون میشم کمک کنید...

http://uupload.ir/files/g7oo_23655.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یعنی در واقع اصولا نباید اطلاعات شخص دیگه رو سایت بمونه و بعد از خرید از روی صفحه خرید پاک شده و اطلاعات جدید را بشه وارد کرد مثل عکیس زیر

اما اینطوری نمیشه و ادرس طرف تو سایت میمونه که اگه شخص دیبگه امد براحتی میتونه شماره و ادرس طرف رو برداره که از لحاظ امنیتی کار درستی نیست

http://uupload.ir/files/7kg9_236599.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام مجدد

حرف شما هم متین 

ولی در یک سیستم دیگه نیز امتحان شد و اطلاعات ادرسی که بر روی سیستم قبلی داده شده بود بر روی سیستم جدید نیز ظاهر شد و شخصباید با زدن وارد کردن ادرس جدید به کار خودش ادامه میداد که از لحاظ امنیتی مشکل بزرگی حساب میشه ایا فقط برای فروشگاه من این اتفاق می افته یا کلا اینطوریه راستی منظورم قسمت خرید فوری هستش 

لینک به دیدگاه

بله دقیقا 

تو قسمت خرید فوری اگه شخصی برفرض از اصفهان خرید کنه و بعدش شما از تهران  مراجعه کنید بعد از انتخاب کالا و رسیدن به قسمت خرید فوری مشخصات و ادرس و تلفن شخص قبلی میمونه

فکر کنم دست زدم به جای و خرابش کردم شبیه اینه که مشخصات شخص به عنوان نمونه مونده رو سایت تا مرجعه کننده بعدی نگا کنه و یاد بگیره دقیقا شبیه به دفترچه کنکور که اخرش همیشه یه فرم  نمونه پر شده تا ما دچار مشکل نشویم ایا پرستاشاپ هم همین امکانات رو داره اگه داره از کجا غیر فعال کنم اگه نداره ایا با تغییر قالب مشکل درست میشه

در ضمن عرض کنم که قالب هم عوض کردم مشکل همچنان برپا بوده احتمالا اون چیزی که من میگم محتمل تر باشه

باز منتظر جواب اساتید هستم با تشکر

لینک به دیدگاه

http://uupload.ir/files/3wic_klkl.jpg

منظور دقیق من اینه که طرف بعد ورود با شکل بالا مواجه میشه یعنی همون ادرس من که مال مشتری قبلی هست در خرید فوری چه تنظماتی انجام بدم تا ادرس من نمونه رو سایت

لینک به دیدگاه

تا جایی که یادمه یه بار دیگه این مشکل رو یه نفر داشت و درخواست بررسی دادند. با بررسی مشخص شد که مشتریان رو پاک کردن و دیتابیس رو دستکاری کردن و این باعث شده که مشتریان پاک بشن اما جداول مربوط به آدرس و سایر مشخصات باقی بمانند.

راه حل هم تغییر مقدار auto increment در جدول مشتریان هست.

این مشکل عادی نیست و قطعا دستکاری کردین

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

تا جایی که یادمه یه بار دیگه این مشکل رو یه نفر داشت و درخواست بررسی دادند. با بررسی مشخص شد که مشتریان رو پاک کردن و دیتابیس رو دستکاری کردن و این باعث شده که مشتریان پاک بشن اما جداول مربوط به آدرس و سایر مشخصات باقی بمانند.

راه حل هم تغییر مقدار auto increment در جدول مشتریان هست.

این مشکل عادی نیست و قطعا دستکاری کردین

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

با تشکر از شما

دقیقا مقدار auto increment  رو باید چند بگیرم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...