رفتن به مطلب

افزودن ترکیب بیشتر به محصولات درای ترکیب

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

من تو سایتم تولیدات قاب موبایلم رو گذاشتم. الان 13 مدل قاب دارم که مشتری میتونه از بینشون انتخاب کنه. تعداد محصولات هم حدود 200 طرحه. یعنی 200 طرح برای 13 مدل قاب موبایل.

تصمیم گرفتم تعداد مدل ها رو به 28 مدل و طرح ها رو به 300 طرح برسونم. ولی برای اینکار یه مشکلی وجود داره. اونم اینه که الان باید عین 200 تا طرح رو ویرایش کنم و 15 مدل قاب دیگه رو بهشون اضافه کنم. این حالت شاید برای این تعداد سخت باشه ولی اگه قرار باشه این مدل ها به 50 یا حتی بیشتر هم برسه واقعا با این شرایط اصلا نشدنیه و اگه هم شدنی باشه حد اقل 3 نفر رو باید بکار بگیرم که این کارو انجام بدن. البته اگه محدودیت هاست اجازه بده که ترکیبات با این حجم تولید و پروسه تولید ترکیبات کامل بشه.

حالا سوالی که از دوستان دارم اینه که از چه راهی استفاده کنم که هر وقت تعداد مدل های گوشیم  یا طرح هام اضافه شد این ترکیبات رو با صرف وقت کمتر اضافه کنم. اگه سوالم کمی گنگ هست میتونید برای مثال به لینک زیر برید و بررسی کنید.

http://interspire.ir/-/253-mobile-case-for-apple-iphone-samsung-huawei-lg-sony-code-cp70.html

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بیشتر توضیح بدید.

تا راهنمایی کنیم.

واقعا معلوم نیست چه چیزی میخواهید.

خیلی ساده بگم :

ببینید، اگه الان یه مشتری تو سایتم بیاد و از یکی از طرح های گرافیکی خوشش بیاد اون طرح رو برای 13 مدل گوشی می تونه سفارش بده.

حالا اتفاقی که افتاده اینه: من میخوام 15 مدل گوشی دیگه اضافه کنم به مجموعه. ولی مشکل من اینه که باید برای تولید ترکیبات همه محصولاتم رو تک تک  ویرایش کنم تا ترکیبات درست بشه. واین مشکل زمانی بزرگتر میشه که من بخوام هر ماه چند مدل گوشی دیگه اضافه کنم و در اینصورت با اضافه شدن هر مدل جدید دوباره باید تک تک محصولاتم رو ویرایش کنم و براشون ترکیب بسازم.

حالا کمکی که مخوام اینه که چطور از دست ساخت ترکیبات راحت بشم و هر زمان که قابی به مجموعه اضافه میشه فقط همون رو اضافه کنم که تو همه محصولات بیاد و نیاز به ویرایش تک تک اونها نباشه.

نمیدونم واضح بود یا نه. بهتر از این نتونستم بیان کنم

لینک به دیدگاه

سلام این یکی بهتر بود.

اگر دوستان پرستاشاپی ماژولی براتون طراحی کنن که همچین کاری رو براتو انجام بده. :s

اما من یک پیشنهاد دارم. :idea: اگر مشکل شما تو معرفی ترکیب باشه.

میتونید از امکانات (نسخه برداری )محصول استفاده کنید.هر محصولی رو که نسخه برداری میکنید  ترکیب هارو هم کپی میکنه.

لینک به دیدگاه

سلام این یکی بهتر بود.

اگر دوستان پرستاشاپی ماژولی براتون طراحی کنن که همچین کاری رو براتو انجام بده. :s

اما من یک پیشنهاد دارم. :idea: اگر مشکل شما تو معرفی ترکیب باشه.

میتونید از امکانات (نسخه برداری )محصول استفاده کنید.هر محصولی رو که نسخه برداری میکنید  ترکیب هارو هم کپی میکنه.

کپی برداری که میشه. ولی من بیشتر مد نظرم این بوده که اگه تا یه سال دیگه مدل ها شد 100 تا اونوقت چیکار کنم؟؟برای ویرایش این همه باید یک ماه کارو تعطیل کنم. اگه یه چیزی بود که به صورت عمومی تو همه محصولاتی که مخواستم میومد خوب می شد

لینک به دیدگاه

شما یک نمونه از ترکیباتتون رو مثال بزنید

فکر میکنم خطاصه حرف شما اینه که برای افزودن یک مشخصه به ترکیب باید هر ترکیب رو جداگانه ویرایش کنید.

پرستاشاپ قابلیتی داره به نام ترکیب ساز که میتونید بدون ویرایش کردن ترکیب به صورت جدولی همه ترکیبات رو یکجا ویرایش کنید. وقتی وارد صفحه ترکیب شدید بالای صفحه پیداش میکنید.

اما توصیه من به شما اینه که به جای ترکیبات از ویژگی ها استفاده کنید. محصول در اینجا به طور مثال قاب هست. بهتر اینه که گوشی های سازگار در بخش ویژگی ها علامت بخورن. اما پرستاشاپ یک مشکلی داره که بخش ویژگی ها فقط یک انتخابی هستند نه چند انتخابی، بنابراین برای حل این مشکل هم میتونید یک ماژول که هنوز برای خرید توی بازارچه نیومده رو درخواست کنید از بخش تیکت.

البته در صورتی که انتخاب نوع گوشی مهم باشه این روش مناسب نیست.

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

شما یک نمونه از ترکیباتتون رو مثال بزنید

فکر میکنم خطاصه حرف شما اینه که برای افزودن یک مشخصه به ترکیب باید هر ترکیب رو جداگانه ویرایش کنید.

پرستاشاپ قابلیتی داره به نام ترکیب ساز که میتونید بدون ویرایش کردن ترکیب به صورت جدولی همه ترکیبات رو یکجا ویرایش کنید. وقتی وارد صفحه ترکیب شدید بالای صفحه پیداش میکنید.

اما توصیه من به شما اینه که به جای ترکیبات از ویژگی ها استفاده کنید. محصول در اینجا به طور مثال قاب هست. بهتر اینه که گوشی های سازگار در بخش ویژگی ها علامت بخورن. اما پرستاشاپ یک مشکلی داره که بخش ویژگی ها فقط یک انتخابی هستند نه چند انتخابی، بنابراین برای حل این مشکل هم میتونید یک ماژول که هنوز برای خرید توی بازارچه نیومده رو درخواست کنید از بخش تیکت.

البته در صورتی که انتخاب نوع گوشی مهم باشه این روش مناسب نیست.

ممنونم از پاسختون. 

الان اگه به سایت برید میبینید که کلی طرح وجود داره که مشتری میتونه انتخاب کنه. هر طرح هم برای 13 مدل گوشی قابل تولیده. یعنی مشتری میاد تو صفحه محصول و مثلا طرح "عروسکی" رو برای گوشی هوآوی پی 6 از بین لیست انتخاب می کنه و می خره. تا اینجا هیچ مشکلی نیست. مشکل اصلی برای من هست که الان 13 مدل دارم. ممکنه تا آخر سال 100 یا بیشتر مدل گوشی داشته باشم. مثلا فک کنید تا 2 هفته دیگه تعداد گوشی ها به 28 تا میرسه.خوب من باید بشینم همه این 200 تا طرح رو ویرایش کنم و به مشتری قدرت انتخاب بین 28 مدل بدم. و حدودا 2 ماه دیگه دوباره 12 مدل دیگه از گوشی ها اضافه میشه و من باز هم باید همه این طرح ها رو ویرایش کنم که مجموع گوشی ها بشه 40 تا و ....

خب هر دفعه که مدل جدید میاد در توان من یا هر شخص دیگه ای نیست که بتونه این همه طرح رو ویرایش کنه. مثل این میمونه که تازه داری فروشگاهتو راه میندازی و محصولاتت رو تعریف میکنی تو سیستم.

حالا من سوالم اینه که چطور این بخش ترکیبات جدا بشه از محصول. مثلا یه لیست انتخابی باشه که یک بار ویرایش بشه ولی تو این محصولات بیاد.

مثلا اگه من 5 تا مدل گوشی اضافه کنم بیام اون قسمت رو ویرایش کنم و 5 تا گوشی رو فقط به لیست اضافه کنم. این لیست خودکار تو همه محصولات درج بشه. دیگه نیام برای تک تک محصولاتم ترکیب بسازم.

لینک به دیدگاه

بله درسته این کار کمی سخته و نیاز به ماژولی دارید که براتون نوشته بشه. معمولا محصولات یک سایت به این شکل نیستند که مدلی از کالا به صورت یک جا برای همه محصولات تامین بشه ولی در مورد فروشگاه شما فرق میکنه.

مثلا در فروشگاه دیجیتال به طور یک جاصد مدل گوشی با رنگ قرمز تامین نمیشه بنابراین سیستم فعلی تقریبا مناسب اکثر فروشگاه ها هست

شما تیکت بزنید و منتظر پاسخ باشید

#######################

ترجیحا در تاپیک هایی که موضوع مشخص دارند نقل قول نزنید

لینک به دیدگاه

شماره تیکتتون رو برای من پ.خ کنید. آقای میرعلایی براشون یک درگیری پیش اومده که توی شهر خودشون نیستن و چند روزی نمیتونن زیاد به تیکت و انجمن سر بزنن

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...