رفتن به مطلب

آيا امكان مقاله گذاشتن در پرستا وجود دارد؟

mragol

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام

دوستان ميخاستم مطلع شم پرستا امكان گذاشتن مقاله را دارد

من قبلا با PHP-NuKe كا ر كردم آيا پرستا مثل نيوك امكان عكس گذاشتن در مقاله و ويرايش رو داره

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سوالتون واضح نيست

كلا مي تونيد در پرستا مقاله بفروشيد و يا به رايگان براي دانلود بزاريد و ...

اما مهم ويرايش فرم ثبت نامتون هست كه طرف فايل بره ادرس دادن و كد پستي و ... بي معنيه!

كم كردن فيلدهاي فرم ثبت نام

لینک به دیدگاه

بله با استفاده از سیستم مدیریت محتوای خود پرستا هم این امکان هست هم میتونید از ماژول بلاگ که در بازارچه به رایگان موجوده استفاده کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوباره سلام

من واقعيت نميخام مقالات رو به شكل يك فايل براي دانلود بزارم

ميخاستم مقالات رو به صورت نوشته شده در سايت بزارم تا با لود شدن صفحه بيننده بتونه ببينه

لطفا اگه ميشه توضيح بديد من يه ذره آماتورم

لینک به دیدگاه

همون طور که گفتم میتونید از سیستم مدیریت محتوا (CMS) موجود در خود پرستا استفاده کنید. مراحل زیر رو طی کنید:

مدیریت -> ابزارها -> CMS

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

سلام

من ازاین راهی که گفتین استفاده کردم و یه مقاله هم گذاشتم ولی

تنها راهش اینه که بریم تو قسمت نقشه سایت که بصورت کوچیک قسمت بالاسر سایت نوشته

شده و از اونجا بین مطالب یه چیزی هست که نوشته مقالات ؛ آیا راهی هست که لینک تو

ستون سمت راست سایت یا در قسمت شاخه ها بشه اضافه کرد و مقاله ها رو اونجابرد؟

ممنون از راهنمائی هاتون.

لینک به دیدگاه

اگر تنها هدف سايتتون مقاله هست خوب توي شاخه ها بزاريد مقاله رو و عين محصول باهاش رفتار كنيد

در مورد لينك هاي كلا بلوك cms توي ماژول ها و "بلوك اطلاعاتي" كه در سمت راست فروشگاهتون هست قابل دسترسي هست

لینک به دیدگاه

ممنون؛ راهی که گفتین به فکرم رسیده بود ولی عیبش اینه که برچسب قیمت و افزودن به سبد می خوره و این اصلا جالب نیست ، فروشگاه هایی دیدم که محصولات رو دارن و یه قسمت هم مخصوص مقاله

در کل بجای محصول مقاله زدن جیز شکیل و جالبی نمیشه

لینک به دیدگاه

ميتونيد پس توي تنظيمات فروشگاه حالت سيستم خود را به صورت نمايشگاهي دربياريد تا تمامي امكانات فروشگاهي شما حذف شن و محصولات همش حالت مشاهده اي و هدف شما براي مقاله اي پوشش داده شه

لینک به دیدگاه

شما یک منوی قرار بدید به عنوان مقاله بعد یک cms تعریف کنید و لیست مقاله هارا داخلش بزنید که هر کدام لینک شود به cms مقاله مربوط به خودش

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

سلام خسته نباشید

من می خواستم یه منو مثه منوی زیر ایجاد کنم بعنوان منوی مقالات و موضوع بندی کنم تا هر وقت کاربر روی موضوع مورد نظرش کلیک کرد مطلب در رابطه با اون موضوع توی همون صفحه نمایش داده بشه یعنی لینک در همان صفحه باشه

http://up.vatandownload.com/images/36gwoi4f20g7ncadru2m.png

لینک به دیدگاه

فکر کنم واسه این اهدافی که ذکر شد بهترین راه استفاده از یک سیستم مدیریت محتوا در کنار پرستا باشه

خیلی از دوستان من این کار رو انجام میدن و از دو یا سه سیستم در کنار هم استفاده میکنند

حتی همین سایت هم قسمت بازارچه رو کاملا از انجمن جدا کرده

نظر شخصی من اینه که واسه فروشگاه زیاد جالب نیست که انبوهی از مقالات و نوشته ها رو در کنار محصولات داشته باشه ولی با جدا کردن بخش مقالات ، هم میتونید به مقالات نظم بیشتری بدید هم اگه نیاز بود لینک مقاله مربوط به محصول رو در فروشگاه قرار بدید

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید،سوال قبلیه منو که جوابه درستی ندادید،لااقل در این مورد راهنماییم کنین،این عکسو از قسمتی از سایتم گرفتم ،من می خواستم ایست مقالات درست کنم ولی هنوز موفق نشدم در ضمن این ستونم اضافه شدم که نمی دونم چطوری باید برش دارم؟؟؟اگه لطف کنید جوابه سرراست بدید منون می شم!!!

می خوام این شاخه حذف بشهههههههههههه... . http://up.vatandownload.com/images/dex6u9jkgizh2yls0qe.jpg :dodgy: :huh:

لینک به دیدگاه

دوست عزيز تذكر بهتون داده شد

سوالي در خارج از موضوع سربرگ مي پرسيد و براي همين طبق قوانين كسي جواب شما رو نميده و پستتون پاك ميشه

سربرگ جداگانه بزنيد

براي حل مشكلتون:

چرا مي خوايد حذفش كنيد ؟

توي ترجمه بريد و بخش ماژول ها و به جاي شاخه ها بنويسيد مثلا مقاله ها

اگر هدفتون حذف بلوكشه در قسمت ماژول بلوك شاخه ها رو عذل نصب كنيد (Unistall)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...