رفتن به مطلب

پریدن منو لغزان صفحه اصلی

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید 

من محصولات خود قالب پاک کردم و منو های لغران که عکسشو که قبلا گرفتم پریده و دیگه جاش سه تا خط شده 

ممنون میشم راهنمایی کنید از کجا برش گردونم و از کجا ویرایشش کنم یعنی سر برگ بهش اضافه کنم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قالب شما پیشفرض نیست و ما نمیدونیم چه ماژولهایی داره و نداره ، از پشتیبان قالبتون یا فردی که قالب رو ازش خریدین سوال کنید

لینک به دیدگاه

من تازه قالب نصب کردم و دست به ماژول هاش نزدم که پاک بشه و یا غیر فعال بشه 

فقط میخوام بدونم چطور میتونم محصولات جدید و شاخه های جدیدی که اضافه کردم چطور به اونا اضافه کنم 

1.6  

وسط سایتم مثل گونی سه خط شده  :-/

لینک به دیدگاه

پشتیبان من مسافرته و باهاش تماس داشتم گفت هفته بعد میاد و اونجا دست رسی به سیستم نداره 

من قالب قبلیم ووکامرس بود و الان میخوام عوضش کنم قبل از اینکه درگاه بانک ملت بیاد 

تازه به نمادم باید برای عوض کردن قالب پیام بدم بخواطر همین عجله دارم 

خیلی خوشحال میشم اگه بازم کسی میتونه کمکم کنه من یه سری عکس گذاشتم یه نگاهی بندازید من همه ی ماژول های قالب بررسی کردن و چیزی پیدا نکردم 

لینک به دیدگاه

نمیدونم ایا از شما تهیه کرده یا نه ولی گفت اگه سوالی دارم از این انجمن بپرسم 

اگه مهمه و کمک میکنه مشکلم حلشه زنگ میزنم ازش می بپرسم ؟

لینک به دیدگاه

دوست من قالب شما دارای لایسنس نیست و غیر اصلی می باشد. با توجه به این که این انجمن پایبند به قوانین کپی رایت است از ارائه خدمات برای قالب شما معذوریم. میتونید از همونجایی که قالبتون رو تهیه کردید پشتیبانی بگیرید (گرچه پیشنهاد میکنم نسبت به تعویض قالبتون اقدام کنید)

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید 

من محصولات خود قالب پاک کردم و منو های لغران که عکسشو که قبلا گرفتم پریده و دیگه جاش سه تا خط شده 

ممنون میشم راهنمایی کنید از کجا برش گردونم و از کجا ویرایشش کنم یعنی سر برگ بهش اضافه کنم

http://ipresta.ir/forum/public/style_images/master/attachicon.gif2015-09-09_103104.jpg

شاید مشکلتون خیلی ساده تر از این حرفها باشه ، اگر میگی هیچ کاری نکردی فقط محصولات رو حذف کردی ، خب شاید اون نوار لغزان بدون محصول کار نمیکنه

به فروشگاهت محصول اضافه کردی ببینی درست میشه یا نه؟ اون منو یا نوار لغزان که میگی اسمش چی بوده؟؟ مثلا اگه پر فروش ترین ها بوده خب خالیه الان باید الکی سفارش بزنی ببینی میاد یا نه

یا اگه نواری مثل نوار نمایش محصولات تخفیف دار باشه ، خب الان چون محصول با تخفیف نداری شاید نمیاد

این موارد رو هم حواست بهش باشه بد نیست

لینک به دیدگاه

شاید مشکلتون خیلی ساده تر از این حرفها باشه ، اگر میگی هیچ کاری نکردی فقط محصولات رو حذف کردی ، خب شاید اون نوار لغزان بدون محصول کار نمیکنه

به فروشگاهت محصول اضافه کردی ببینی درست میشه یا نه؟ اون منو یا نوار لغزان که میگی اسمش چی بوده؟؟ مثلا اگه پر فروش ترین ها بوده خب خالیه الان باید الکی سفارش بزنی ببینی میاد یا نه

یا اگه نواری مثل نوار نمایش محصولات تخفیف دار باشه ، خب الان چون محصول با تخفیف نداری شاید نمیاد

این موارد رو هم حواست بهش باشه بد نیست

دم شما گرم اره یه مشکل کوچیک بود 

سرشاخه home خاموش بود بخاطر همین هیچ زیر شاخه ای که فعال هم بود نمایش نمیداد  :D  :D

واقعا ممنون از اساتید  :heart:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...