رفتن به مطلب

قالب جدیدی در راه است یا خیر ؟

hidden

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان بعد از قالب های قوی مثل الکترومارکت و نایس شاپ 2 ایا قالبی این چنینی در درست طراحی هست یا خیر ؟

سوال دوم من دوستان من از 1.6.0.6 استفاده میکنم با قالب دیفالت ادرس www.iroption.com

در حال حاضر راضی هستم از سیستم و مشکلی با قالب ندارم صبر کردم قالب جدید تر چشمگیری بیاد تا میخوام ارتقا بدم بعد قالب جدیدتری نیاد بخوره تو ذوقم

اگر روزی روزگاری ورژن 1.7 بیاد ایا میشه تمامی پست های محصولات و شاخه ها و... رو به 1.7 ارتقا داد ؟ چون قبلا 1.4 بودم و 1.6 اومد تک تک محصولات رو مجدد گذاشتم.... ممنون میشم بببینم میشه اگر میشه که فعلا بیخیال ارتقا بشم و کلی ارتقا بدم بعدا. سپاس

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله 4 قالب در دست طراحی هست و این که آیا مطابق سلیقه شما هست یا خیر چیزی نیست که ما بتونیم پاسخ بدیم. باید منتظر بمونید تا قالب ها منتشر بشن

ارتقا امکان پذیره. حتی از 1.4 به 1.6 هم میشه ارتقا داد و نیازی به دوباره وارد کردن اطلاعات نیست!

لینک به دیدگاه

یک گله بزرگ دارم.شما که اینقدر تیم قوی دارین چرا توی قالب کمی ضعیف عمل میکنین؟

من خواهرمو اوردم پای سیستم تنها قالبی که گفت قشنگه پانیذ بود

درسته پرند و ... تکنولوژی دارن ولی یک قالب زیبا مانند پانیذ ولی با امکانات بیشتر واقعا لازمه

سه هفتس قصد خرید قالب دارم و صبر کردم گفتم شاید شما یک قالب بدین بترکونه!!ولی تغییری ندیدم.تاشنبه باید قالبو بخرم.واقعا موندم چکار کنم

قالب سایتای رقیب اصلا بهتره سمتش نرفت به هزار دلیل  از جمله پشتیبانی و .... شدید دوست دارم از شما خرید کنم ولی حرکتی هم از شما نمیبینم.شما یگین چکار کنم؟ 

لینک به دیدگاه

دوست من قالب جدیدی با سبک پانیذ اما نسخه خیلی پیشرفته تر به نام پارمیس در دست طراحی داریم ولی طراحی قالب پروسه ای زمان بر هست و به دقت زیادی نیاز داره. هرچه امکانات بیشتر میشه زمان طراحی + قیمت نیز بالاتر میره

در صورت نیاز میتونید موقتا از یک قالب استفاده کنید تا قالب های جدید وارد بشن

پ.ن: یکی دیگه از دلایلی که طراحی قالب های جدید به تعویق افتاده سازگار کردن اون ها با نسخه 1.6.1 پرستاست

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

شما چرا هرچی قالب جدید میاد باز دنبال قالب های در دست طراحی هستین؟ :)

خیر هنوز دمویی نداره و در مراحل اولیه هست. قالب سانا قالبی ویژه فروشگاه های فایل هست

لینک به دیدگاه

داداش تخفیف مناسبتی برای خرید نمیزارید  ؟ برای خرید قالب ها یه خورده قیمت ها بالا هست چون قالب اختصاصی هم نیست و هر فروشگاه دیگه میتونه بخره قیمت بالا هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...