رفتن به مطلب

مشکل در شروع مراحل نصب پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

سلام

بنده در کنترل پنل دایرکت ادمین دیتابیس رو ایجاد کردم ، فقط نمیدونم چه فایلی رو اونجا آپلود کنم ؟ و فایل مربوط به پرستاشاپ رو در قسمت

file manager -->>> public_html>>>> new folder آپلود کردم ، سپس فایلها رو اکسترکت کردم ، الان برای شروع مراحل نصب چیکار باید بکنم ؟

خواهشا جواباتون رو برای یک فرد مبتدی بدید ، ممنون میشم درست راهنمایی فرمایید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به آموزش نصب پرستاشاپ مراجعه کنید اگر متوجه نشدید بفرمایید توضیح بدم .

لینک آموزش پرستاشاپ

با اجازه استارتر بنده هم همین مشکل رو دارم و فایل پرستاشاپ رو هم در پوشه جدیدی که داخل public_html قرار داره آپلود میکنم ، سپس اکسترکت میکنم ولی وقتی به آدرس مورد نظر میرم که تنظیمات پرستا رو شروع کنم ارور میده و سرور رو پیدا نمیکنه

از فایل آموزش هم سر در نیاوردم

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان دقت کنید که در Direct Admin شما باید بعد از وارد شدن به File Manager مسیر domains/example.com/public_html مراجعه کنید که example.com همون نام دامنه شما هست

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان دقت کنید که در Direct Admin شما باید بعد از وارد شدن به File Manager مسیر domains/example.com/public_html مراجعه کنید که example.com همون نام دامنه شما هست

موفق باشید

مراجعه کردیم ، فایل رو هم آپلود کردیم ولی مراحل نصب پرستا چطوری شروع میشه؟

لینک به دیدگاه

ضمن تشکر از دوستان

مشکل حل شد ، در واقع باید در قسمت روت ابتدا وارد پوشه دامین میشدیم (بعلت وجود 4 دامنه روی هاست) سپس public_html رو انتخاب میکردیم.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

ضمن تشکر از دوستان

مشکل حل شد ، در واقع باید در قسمت روت ابتدا وارد پوشه دامین میشدیم (بعلت وجود 4 دامنه روی هاست) سپس public_html رو انتخاب میکردیم.

موفق باشید

در واقع کلاً فرقی نمیکنه که 1 دامنه دارید یا چند دامنه در دایرکت ادمین کلاً باید مسیر رو به صورتی که گفتم طی کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...