رفتن به مطلب

انتقال به VPS و سفید شدن فروشگاه و صفحه مدیریت و این ارور ...

پست های پیشنهاد شده

سلام

هتگام ایجاد شاخه بود که سایت ارور forbiden داد و بعد هم صفحه اصلی و هم مدیریت سفید شد

بعد از روشن شدن دیباگ این ارور رو نشون میده.

Fatal error: Uncaught exception 'SmartyException' with message 'unable to write file /home/patomatl/domains/site.com/public_html/cache/smarty/compile/da/c4/be/wrt5609efe86f3c40.33621274' in /home/patomatl/domains/site.com/public_html/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_write_file.php:44 Stack trace: #0 /home/patomatl/domains/site.com/public_html/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_template.php(201): Smarty_Internal_Write_File::writeFile('/home/patomatl/...', 'compileTemplateSource() #2 /home/patomatl/domains/site.com/public_html/classes/module/Module.php(1861): Smarty_Internal_TemplateBase->fetch() #3 /home/patomatl/domains/site.com/public_html/modules/atsetting/atsetting.php(93): ModuleCore->display('/home/patomatl/...', 'atsetting.tpl') #4 /home/patomatl/domains/site.com/public_html/classes/Hook.php(5 in /home/patomatl/domains/site.com/public_html/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_write_file.php on line 44

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

از قسمت تنظیمات پیشرفته -> کارایی ها و در نوار بالای مدیریت اقدام به حذف کش پرستاشاپ کنید و بررسی کنید که مشکل حل میشه یا خیر

لینک به دیدگاه

سلام

از قسمت تنظیمات پیشرفته -> کارایی ها و در نوار بالای مدیریت اقدام به حذف کش پرستاشاپ کنید و بررسی کنید که مشکل حل میشه یا خیر

سلام

آقای نجفی به مدیریت هم دسترسی ندارم اونجا هم سفید میاد بالا

تو هاست چطور می تونم کش رو پاک کنم ؟

لینک به دیدگاه

به احتمال زیاد ماژول غیر استاندارد نصب کردید

مثلا من ماژول BACKGRUND SWICHER رو نصب کردم این مشکل پیش امد چون با یکی از فایل ها تداخل پیدا میکرد

برای حذف کش هم به هاست مراجعه کنید تو همون صفحه اول نوشته کش

ولی فکر نکنم از کش باشه از دستکاری شماست

ببینید جدیدا چه ماژولی نصب کردید و برید از هاست MODULS پاک کنید

البته قبل از دستکاری یه بکاپ از هاستتون بگیرید چون راه حل بنده جوری شبیه سعی و خطاست و احتمال اینکه خرابتر کنید زیاده ولی خود من با این روش مشکلم رو یکبار حل کردم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

لازم به ذکره که بعد از انتقال به وی پی اس مشکلی نداشتم تا اینکه هنگام ایجاد شاخه این اتفاق افتاد و ارور بالا رو داد

دوباره پشتیبانی از اول اطالاعت رو ریستور کرد اما اینبار از همون ابندا صفحه سفید بود با این ارور: 

Fatal error: Uncaught exception 'SmartyException' with message 'unable to write file /home/patomatl/domains/site.com/public_html/cache/smarty/compile/da/c4/be/wrt560bda7e653d31.11042076' in /home/patomatl/domains/site.com/public_html/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_write_file.php:44 Stack trace: #0 /home/patomatl/domains/site.com/public_html/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_template.php(201): Smarty_Internal_Write_File::writeFile('/home/patomatl/...', 'compileTemplateSource() #2 /home/patomatl/domains/site.com/public_html/classes/module/Module.php(1861): Smarty_Internal_TemplateBase->fetch() #3 /home/patomatl/domains/site.com/public_html/modules/atsetting/atsetting.php(93): ModuleCore->display('/home/patomatl/...', 'atsetting.tpl') #4 /home/patomatl/domains/site.com/public_html/classes/Hook.php(5 in /home/patomatl/domains/site.com/public_html/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_write_file.php on line 44

تمام موارد مشابه رو هم جستجو کردم و به نتیجه ای دست پیدا نکردم

لطفا راهنمایی بفرمایید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...