رفتن به مطلب

مشكل در كار با پنل پستي

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان 

من كمي گيج شدم لطفا يه نفر منو نجات بده.

بنده با پنل پستي آسمان وب قرارداد بستم و حالت پرداخت در محل رو در سايتم قراره فعال كنم. اما وقتي در مورد «پرداخت آنلاين» سوال كردم به من گفتن مي‌شه اما سفارش‌هايي رو آنلاين پرداخت ميشه بايد دستي ببريد پست كنيد. من دنبال يه پنل پستي بودم كه سفارش‌هاي «پرداخت در محل» و هم سفارش‌هاي «پرداخت آنلاين» رو برام بصورت اتوماتيك ارسال كنن (يعني مامور پست از محل توليد من تحويل بگيره). 

لطفا يكي به من بگه چكار كنم. الان مبلغ قرار داد رو هم پرداخت كردم و همينطوري موندم. هي بايد پول بدي و آخرش هيچي....

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

کاش قبلش یکم پست های مرتبط با COD ها را در همین سایت مطالعه می کردید .

این سرویسی که شما دنبالش هستید رو فروتل ارایه کرده.

البته تو پرداخت آنلاین اگر مشتری سایت شما مبادرت به این کار کند ابتدا مبلغ پرداختی به حساب شرکت در حسابتون واریز می شه (خواب پول) سپس در موعد مقرر و زمان تسویه به شما پرداخت میشه.

اگر براتون خیلی سخت نیست که اینجور سفارشها را به صورت دستی ارسال کنید. خیلی چیز مهمی را از دست نداده اید. و با حذف واسطه به سود خود و نفع مشتری خود کمک کرده اید.

به نظر من که هیچ حاملی بهتر از پیک خود سایت نیست.

رعایت احتیاط در حمل کالا،

هزینه های پایین حمل،

در دسترس بودن و قابل برنامه ریزی بودن،

از مزیتهای حامل و پیک خود سایت (پست اکسپرس) می باشد.

و این موارد به ارتقای خدمات کیفی فروشگاه کمک می کنند.

اگر به نوع حمل کالا در فروشگاه های موفق در دنیا و ایران چون آمازون ، دیجی کالا نگاه کنیم متوجه گسترش محدوده های آنها می شوید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 month later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...