رفتن به مطلب

آدرس طولانی است

پست های پیشنهاد شده

سلام  بعضی وقتها مشتری ها برای ثبت نام مشکل دارند  یکی از مشکلها مشکل در وارد کردن آدرس خریدار است که  خطای آدرس طولانی است را به مشتری نشان میدهد ممنون میشم راهنمایی فرمائید

ورزژن  1.6

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یه قسمت به عنوان راهنمای خرید درست کنین از مدیریت محتوا

در اون قسمت درج کنین لطفا آدرس رو مطابق نمونه زیر پر کنین : استان-شهرستان-خیابان-کوچه -پلاک

اون وقت خیلی از مشتریها طبق الگو پیش می رن

لینک به دیدگاه

یه قسمت به عنوان راهنمای خرید درست کنین از مدیریت محتوا

در اون قسمت درج کنین لطفا آدرس رو مطابق نمونه زیر پر کنین : استان-شهرستان-خیابان-کوچه -پلاک

اون وقت خیلی از مشتریها طبق الگو پیش می رن

میگن حتی یک کاراکتر رو هم بنویسم همون خطا رو میده البته من که خودم ثبت نام میکنم  چنین مشکلاتی ندیدم   

لینک به دیدگاه

دوستا  اگر کسی هست که آخرین نسخه پرستا را 1.6.0.1  نصب کرده مشکلی که  تو قوانین سبد کد تخفیف عمل هستش   هر کار میکنم کد تولید  نمیشه با ورژن قبلی مشکلی نداشتم

لینک به دیدگاه

سلام

نسخه 1.6.1.0 چند باگ داره و زیاد توصیه نمیشه . باید منتظر نسخه جدید باشید تا این مشکلات رفع بشوند

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

نسخه 1.6.1.0 چند باگ داره و زیاد توصیه نمیشه . باید منتظر نسخه جدید باشید تا این مشکلات رفع بشوند

موفق باشید

1.6.0.14 چطور بدون ایراد کار میکنه در کل کدام ورژن بدون عیب و نقصه 

یه اشکال دیگه ای که پیدا کرده در قسمت ما ژول این  اررو را میده

Notice در خط 136 در فایل /home/iranton1/public_html/cache/smarty/compile/ae/97/31/ae97316d8f6d717f416e49f36ba7f97cb64ff3ff.file.list.tpl.php

[8] Undefined property: stdClass::$price

لینک به دیدگاه

1.6.0.14 نسخه بهتریه در حال حاضر. اون خطا هم در اصل فقط تذکره و خطا نیست. مربوط به کش میشه اون پیام

ممنون که جواب دادید چطوری میتونم این تذکر را  حل کنم و دیگه نیاد

باتشکر

لینک به دیدگاه

دیباگ رو خاموش کنید

من دیباگ رو خاموش کرده بودم  چند بار دیگه این کار رو انجام دادم  دست آخر فایلی تنظیمات دیباگ را حذف کردم و دوباره این فایل رو آپلود کردم خوشبختانه درست شد   اگر  حذف فایل قدیمی و جایگزینی آن مشکلی بوجود نیاورد

لینک به دیدگاه

• 9 months later...

سلام متاسفانه  در بعضی موارد  خطای آدرس طولانی است گزارش میشه هرچند من خودم هیچ وقت به این مشکل برنخوردم و براشون ثبت نام انجام میدم  بیشترین مورد خطا به گوگل کروم میشه

دوستان اگر شما هم همچین تجربه ای دارید لطفا بنده در جهت رفع این مشکل راهنمایی فرمائید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...