رفتن به مطلب

سه ستونه کردن قالب پیش فرض

پست های پیشنهاد شده

سلام 

ما قبلا از ورژن 1.5 استفاده میکردیم به طور پیش فرض 3 ستونه بود 

اما حدود یک هفته میشه که به ورژن 1.6.1 آپرگرید کردم . توی تنظیمات قالب >> تنظیم پیشرفته گزینه  ستون چپ پیشفرض و ستون راست پیش فرض 

رو فعال کردم و یک سری تیک هم برای صفحات اون پایین بود زدم اما هیچ جوره نتوسنتم ماژولی رو به سمت چپ منتقل کنم یا سه ستونه کنم 

هم از طریق ویرایش زنده هم از طریق مدیریت جایگیری ها

نشانی سایت www.panasonic-tel.com

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ماژول های مورد نظرتون رو باید به displayRightColumn اضافه کنید. در برخی قالب های فارسی از جمله قالب پیش فرض جای ستون ها برعکس هست

لینک به دیدگاه

ماژول های مورد نظرتون رو باید به displayRightColumn اضافه کنید. در برخی قالب های فارسی از جمله قالب پیش فرض جای ستون ها برعکس هست

باتشکر این کارو رو کردم و الان یک سری ماژول ها در سمت راست و چپ هستن .

قصدم این بود که اسلایدر خانگی رو بیارم تو قسمت وسط با همون home  مثل تصویر زیر  البته  موفق به اینکار شدم ولی وقتی بیشتر از 1 عکس تو اسلایدر پخش میشه تصویر به هم میریزه و کلا عکسای اسلایدر زیر هم نشون داده میشه . width رو هم از تنظیمات اسلایدر کم کردم اما توفیقی نشد .

تمام ماژول ها و بلوکهایی که در بخش  home بودن  رو هم unhook کردم  

تو سایت زیر آموزشی قرار داده اما فک کنم با ورژن 1.6.1 سازگار نیست 

https://mypresta.eu/en/art/prestashop-16/prestashop-16-theme-like-template-from-15-version.html

3-columns-prestashop-1-6.png

لینک به دیدگاه

باتشکر این کارو رو کردم و الان یک سری ماژول ها در سمت راست و چپ هستن .

قصدم این بود که اسلایدر خانگی رو بیارم تو قسمت وسط با همون home  مثل تصویر زیر  البته  موفق به اینکار شدم ولی وقتی بیشتر از 1 عکس تو اسلایدر پخش میشه تصویر به هم میریزه و کلا عکسای اسلایدر زیر هم نشون داده میشه . width رو هم از تنظیمات اسلایدر کم کردم اما توفیقی نشد .

تمام ماژول ها و بلوکهایی که در بخش  home بودن  رو هم unhook کردم  

تو سایت زیر آموزشی قرار داده اما فک کنم با ورژن 1.6.1 سازگار نیست 

https://mypresta.eu/en/art/prestashop-16/prestashop-16-theme-like-template-from-15-version.html

3-columns-prestashop-1-6.png

نیاز مند یاریتان هستیم 

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

مشکل این بود که اسلایدرخانگی باید تو 2 تا بلوک باشه تا بتونه وسط باشه 

وقتی اسلایدر درست بشه میشه یه سری بلوک ها رو راست و چپ چید سایز اسلایدرهم 570 پیکسل میتونه طول بگیره 

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

ببخشید در این زمینه می تونید بیش تر توضیح بدین؟ چگونه این کار انجام می شه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...