رفتن به مطلب

قالب پارمیس پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

سلام. خسته نباشید

یه سوالی دارم. برای بخش خبرنامه سایت باید قالب تهیه کنیم؟

تو بخش محتوای دلخواه می تونیم مطلب بنویسیم اما خوب فقط یه مطلبه. یعنی باید هربار عوض بشه

اگر بخایم مطالب به صورت اسلاید شو حرکت کنه باید چکارکنیم و چه ماژولی پیشنهاد می کنید؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 277
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

سلام. خسته نباشید

یه سوالی دارم. برای بخش خبرنامه سایت باید قالب تهیه کنیم؟

تو بخش محتوای دلخواه می تونیم مطلب بنویسیم اما خوب فقط یه مطلبه. یعنی باید هربار عوض بشه

اگر بخایم مطالب به صورت اسلاید شو حرکت کنه باید چکارکنیم و چه ماژولی پیشنهاد می کنید؟

برای خبرنامه قالب تهیه کنید؟ متوجه منظورتون نشدم

برای مورد دوم احتیاج به ماژول دارید. ممکنه نمونه های آمادش موجود باشه یا میتونید درخواست بدید براتون تهیه کنیم

لینک به دیدگاه

برای خبرنامه قالب تهیه کنید؟ متوجه منظورتون نشدم

برای مورد دوم احتیاج به ماژول دارید. ممکنه نمونه های آمادش موجود باشه یا میتونید درخواست بدید براتون تهیه کنیم

ببخشید منظورم ماژول بود.

یه سوال دیگه هم دارم. چطور میشه وِیژگی ها رو به ترتیب دلخواه چید. من قبلا ترتیب ویژگی ها رو عوض می کردم طبق اون چیزی که می خاستم مرتب می شد اما الان اونجوری نیست. جاشون عوض می کنم اما اعمال نمیشه روی بخش کاربری

لینک به دیدگاه

ماژول خبرنامه به طور پیش فرض روی پرستاشاپ موجود هست

برای ویژگی ها هم از ماژول دسته بندی ویژگی های همراه قالب میتونید این کار رو انجام بدید

لینک به دیدگاه

ماژول خبرنامه به طور پیش فرض روی پرستاشاپ موجود هست

برای ویژگی ها هم از ماژول دسته بندی ویژگی های همراه قالب میتونید این کار رو انجام بدید

بله دسته بندی میشه اما ترتیبش بیشتر مدنظرم هست. یعنی من اول جنس داشته باشم بعد ابعاد بعد کشور سازنده و غیره

فکر می کنم طبق ترتیبی که قبلا تو ویژگی ها تعریف شده می چینه

قبلا ترتیب ویژگی هایی که تعریف شده بود وقتی تغییر می دادم ترتیب اون دسته بندی ویژگی ها هم درست می شد اما الان هر کار می کنم ترتیب دسته بندی  تغییر نمی کنه

لینک به دیدگاه

سلام. خسته نباشید

می خاستم بدونم امکانش هست در قسمت فیلتر محصولات در سایت کنار باکس های انتخاب رنگ هم امکان تیک کردن وجود داشته باشه

الان یکم گیج کننده است. اگر بشه رنگ ها تیک بشه کنارش به نظرم بهتره

لینک به دیدگاه

از قسمت ماژوال ها / مدیریت قالب /اینماد   ویرایش های لازم را انجام دهید.

سلام

وقتی در بخش ماژول iconfig تب اینماد ٬‌ کد مربوط به اینماد رو وارد میکنم و ذخیره رو میزنم به صفحه ۴۰۴ ریدایرکت میشم . 

امکانش هست این مورد رو چک کنید ؟

تیکت هم زدم ولی میگن که ماژول نماد رو دوباره جداگانه دانلود و نصب کنم که فکر نمیکنم راه درستی باشه

لینک به دیدگاه

سلام

بله کمی بد قول شدم به خاطر این موضوع. آپدیت آمادست کمی از کارهاش رو تیم ماژول باید انجام بدن که بخاطر مشغله کاری هنوز فرصت نکردن به همین دلیل تاخیر پیش اومده در آپدیت

لینک به دیدگاه

سلام

بله کمی بد قول شدم به خاطر این موضوع. آپدیت آمادست کمی از کارهاش رو تیم ماژول باید انجام بدن که بخاطر مشغله کاری هنوز فرصت نکردن به همین دلیل تاخیر پیش اومده در آپدیت

انشالله از کی آماده میشه؟

راستی اون دکمه های اشتراک گذاری درست شد؟

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید

ستاد ساماندهی اخیرا به وب سایت ها نماد ساماندهی میده , خواستم اگر امکانش هست محل این نماد رو تو برنامتون قرار بدین , یا اینکه اگر میشد به جای اینماد این لوگو رو قرار داد اطلاع بدید ( البته برای سایت من که فروش تلفنی هست کاربرد داره)

با تشکر فراوان

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید

ستاد ساماندهی اخیرا به وب سایت ها نماد ساماندهی میده , خواستم اگر امکانش هست محل این نماد رو تو برنامتون قرار بدین , یا اینکه اگر میشد به جای اینماد این لوگو رو قرار داد اطلاع بدید ( البته برای سایت من که فروش تلفنی هست کاربرد داره)

با تشکر فراوان

من برای حل این مشکل اومدم اندازه رو نصف کردم .

http://www.mehrabstore.com

تا منتظر اصلاح توی آپدیت باشم

لینک به دیدگاه

من برای حل این مشکل اومدم اندازه رو نصف کردم .

http://www.mehrabstore.com

تا منتظر اصلاح توی آپدیت باشم

سلام

ممنون بابت اطلاع رسانی

میشه یکم توضیح بدید چطور این لوگو و اطلاعات رو جای اینماد قرار دادید؟ ممنون میشم واقعا

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون بابت اطلاع رسانی

میشه یکم توضیح بدید چطور این لوگو و اطلاعات رو جای اینماد قرار دادید؟ ممنون میشم واقعا

با تشکر

از پوشه قالبتون توی هاست ،

به این مسیر برید و سایز لوگوها رو کم کنید

themes/parmis/css/autoload/z-replace.css

و width قسمت  inamad img # رو بذارید 50 درصد.

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید

ممنون از پاسختون دوست عزیز ( Tenderboy ) من کد html رو قرار دادم داخل کد اینماد و بدون نیاز به تغییر سایز بخوبی داره کار میکنه ( www.emdadabzar.com )

شما چطور هر دو لوگو رو قرار دادید در بخش نماد اعتماد؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید

ممنون از پاسختون دوست عزیز ( Tenderboy ) من کد html رو قرار دادم داخل کد اینماد و بدون نیاز به تغییر سایز بخوبی داره کار میکنه ( www.emdadabzar.com )

شما چطور هر دو لوگو رو قرار دادید در بخش نماد اعتماد؟

با تشکر

ایشون تغییر سایز رو برای قرار دادن دو تا نماد کنارهم و تراز شدن با باکس کنارش گفتن.

فک کنم هر رو تا کد باهم توو کادر بزنید جواب بده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...