رفتن به مطلب

قالب پارمیس پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

من یه مشکلی که دارم با پرداخت مهمان هست. بقیه قالب ها رو نمیدونم اما چون با این قالب کار می کنم اینجا می گم

اول اینکه فقط وقتی مراحل خرید یک مرحله ای باشه پرداخت مهمان نشون میده

دوم اینکه وقتی پرداخت مهمان فعال هست و فرد میخاد وارد مرحله خرید بشه دوتا گزینه بهش نشون میده یکی پرداخت مهمان یکی هم عضویت در سایت. بعد دوتاش بررسی کردم هیچ فرقی ندارن یعنی یسری اطلاعات می گیرن حتی ایمیل هم می گیره که یعنی مثل همون ثبت نام هست بعد وقتی به عنوان مهمان تمام اطلاعات وارد کردی تو قسمت بعدی وارد صفحه ای ورود به اطلاعات کاربری میشه یعنی یا باید وارد حساب کاربریت بشی که کلمه عبور نداری و یا دوباره ثبت نام کنی و چون عملا کسی دیگه حال نداره تمام اون اطلاعات وارد کنه و عملا همون ثبت نام با دو بار ورود اطلاعات میشه کلا قید خریدش می زنه

من خودم این مراحل رفتم و و دیدم واقعا گیج کننده است قید پرداخت مهمان زدم.

یه مورد دیگه هم مربوط به سبد خرید در حالت موبایل هست. سبد خرید قسمت پایین صفحه نشون داده نمیشه در حالی که من انتظار داشتم بالای صفحه نشون داده بشه. راستش بخاید خیلی گشتم تا تونستم سبد خرید پیدا کنم

برای من خرید از موبایل خیلی گیج کننده بود در حالی که بیشترین ورودی من هم از موبایل هست و دیدم حق دارن اگر خرید نکنن

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 277
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

موردی که در مورد پرداخت مهمان فرمودید مسئله ای است که مربوط به خود پرستاشاپ می باشد و نه قالب

در مورد سبد خرید در موبایل هم با توجه به مسائل تخصصی طراحی، در موبایل بخش های ضروری باید به انگشتان دست کاربر نزدیک تر باشند به همین خاطر سبد خرید پایین قرار گرفته تا نیاز به حرکت دست به سمت بالا نباشد

لینک به دیدگاه

سلام آقای ذاکریان

خسته نباشید

قراره دوستان ی ماژول برای من طراحی کنند که بشه فایل رو جای دیگه اپلود کنم و لینکش رو بزارم توی پرستا شاپ

حالا توی همه صفحات بجای دکمه خرید نوشته بشه (دانلود، حالا تو پارمیس آیکون دانلود باشه) و بجای قیمت هم نوشته بشه رایگان

برنامه نویس محترم گفتند باید با طراحی قالب هم صحبت کنید که این کارو انجام میدن و ما کار ماژول رو شورع کنیم

می دونم که باید سفارشی سازی بشه...

یادم رفت بگم من این قالب رو هنوز نخریدم و منتظر جواب شما هستم

ممنون

------------------------------------------------------

لینک گروه تلگرام کار نمی کرد بیام اونجا سوال بکنم

لینک به دیدگاه

سلام

مقایسه محصولات توی سایت من فعال نیست

چیکار کنم ؟

http://www.mehrabstore.com

سلام.

مقایستون فعاله.

احتمالا کش دارید.

اینم یک صفحه از مقایسه سایتتون: http://mehrabstore.com/products-comparison?compare_product_list=845|846

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام.

مقایستون فعاله.

احتمالا کش دارید.

اینم یک صفحه از مقایسه سایتتون: http://mehrabstore.com/products-comparison?compare_product_list=845|846

موفق باشید.

از کجا باید بزنم مقایسه کالا ؟

لینک به دیدگاه

از کجا باید بزنم مقایسه کالا ؟

توو لیست محصولات باید بزنید. مثلا این صفحه: http://mehrabstore.com/12-mobile

بعد پایین هر محصول نوشته +مقایسه (یکبار بزنید اضافه میشه دوباره بزنید محصول از لیست مقایسه کم میشه) . بعد هم از اون دکمه بالا که نوشته مقایسه صفحه مقایسه محصولات رو ببینید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام ، من بالاخره قالب پارمیس رو امروز خریدم ، قالب فوق العاده معرکه ، کاربر پسند و حرفه ای هستش که نیازهای یک فروشگاه دار رو جواب میده ، از آقا مهرشاد تشکر می کنم بابت طراحی این قالب زیبا و پیشرفته.

چند تا سوال دارم

1-تو قوانین در صورت تعویض دامنه نصف پول قالب از دوباره گرفته میشه ! کسی دامنه ش فیلتر بشه تا رفع فیلتر باید دوباره پول بده !

2-دسترسی سریع رو از کجا میشه کلا برداشت ؟ از نمایش زنده ماژول حذفش کنیم مشکلی پیش نمیاد ؟

3-ی مسئله ای رو بالا هم دوستی گفته بودن ، چینش محصولات جدیدتر از سمت چپ به راست هست ، چون قالب فارسیه از سمت راست به چپ باشه بهتره .(یعنی محصولات جدیدتر باید اول نمایش داده بشه اونم از سمت راست ولی اخر نمایش داده میشه اونم از سمت چپ)

4-بنر fashion آخر صفحه و در بالای فوتر رو کجا حذفش کنم ؟ تولید کننده رو غیر فعال کردم ولی نمایش می داد ! (حل شد:کاتالوگ> تولید کننده = غیر فعال)

5-تو کادر سرچ وقتی جستجوی چیزی رو می زنیم عکسای همون محصول نمیاد - مثلا من می زنم پوستر ، عنوان پوستر اومده ولی عکس مربوط به ی محصول دیگس ، همه همینجورین !
با سپاس از راهنمایی

لینک به دیدگاه

ممنون از شما لطف دارید

1. شرایط و ضوابط برای عموم نوشته شدن و شرایط خاصی مثل فیلترینگ و ... تفاوتی در این قوانین ایجاد نمیکنه

2. به بخش ماژول ها مراجعه کرده و در کادر جستجو بنویسید "icategorymenu" و ماژولش رو غیر فعال کنید (البته پیشنهاد نمیشه چرا که ظاهر سایتتون زیباییش رو از دست میده)

3. این مربوط میشه به پلاگین جی کوئری که استفاده شده و متاسفانه فعلا امکان راستچین سازیش نیست تا زمانی که نسخه جدید پلاگین بیاد و برای قالب آپدیتش کنیم

4. :)

5. تیکت بزنید برای بررسی. این مشکل روی نسخه قدیمی قالب بود که در آپدیت حل شد

لینک به دیدگاه

سلام

تو قالب پارمیس بخایم نماد اعتماد رو به روز کنیم چطور باید اقدام کنیم؟

من تو قسمت مدیریت قالب بخش اینماد کد جدید رو وارد می کنم اما دوتا نماد روی سایت نشون میده.

اطلاعات قبلی از کجا باید پاک کرد

لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

سلام

من توی محصولاتم گزینه اشتراک گذاری توی فیس بوک و گوگل پلاس که هست فقط  f  و +g  نمایش داده میشه و وقتی با موس روش میروم رنگ آبی و قرمز کادر مشخص میشه . که در اصل باید برعکس باشه

http://mehrabstore.com/%DA%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%DA%98%D9%84%D9%87-%D8%A7%DB%8C/878-%DA%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%DA%98%D9%84%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DA%A9%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C-apple-iphone-5.html

لینک به دیدگاه

سلام

تو قالب پارمیس بخایم نماد اعتماد رو به روز کنیم چطور باید اقدام کنیم؟

من تو قسمت مدیریت قالب بخش اینماد کد جدید رو وارد می کنم اما دوتا نماد روی سایت نشون میده.

اطلاعات قبلی از کجا باید پاک کرد

لطفا راهنمایی کنید

از قسمت ماژوال ها / مدیریت قالب /اینماد   ویرایش های لازم را انجام دهید.

لینک به دیدگاه

از قسمت ماژوال ها / مدیریت قالب /اینماد   ویرایش های لازم را انجام دهید.

از اون قسمت که کد جدید اینماد وارد می کنی دوتا اینماد روی سایت نشون میده

مشکلم اینه که نمی تونم اطلاعات قبلی پاک کنم.

الان دوتا نماد رو سایتم دارم. یکیش اطلاعات قبلیه یکیش هم اطلاعات جدید

لینک به دیدگاه

سلام

من توی محصولاتم گزینه اشتراک گذاری توی فیس بوک و گوگل پلاس که هست فقط  f  و +g  نمایش داده میشه و وقتی با موس روش میروم رنگ آبی و قرمز کادر مشخص میشه . که در اصل باید برعکس باشه

http://mehrabstore.com/%DA%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%DA%98%D9%84%D9%87-%D8%A7%DB%8C/878-%DA%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%DA%98%D9%84%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DA%A9%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C-apple-iphone-5.html

تیکت بزنید که یادم بمونه در آپدیت بعدی این مورد رو اصلاح کنم ممنون

از اون قسمت که کد جدید اینماد وارد می کنی دوتا اینماد روی سایت نشون میده

مشکلم اینه که نمی تونم اطلاعات قبلی پاک کنم.

الان دوتا نماد رو سایتم دارم. یکیش اطلاعات قبلیه یکیش هم اطلاعات جدید

دلیلش این هست که شما علاوه بر بخش تعبیه شده در مدیریت قالب پارمیس جهت درج نماد، ماژول نماد رو هم نصب کردید. ماژول نماد رو غیر فعال کنید مشکلتون حل میشه

لینک به دیدگاه

تیکت بزنید که یادم بمونه در آپدیت بعدی این مورد رو اصلاح کنم ممنون

دلیلش این هست که شما علاوه بر بخش تعبیه شده در مدیریت قالب پارمیس جهت درج نماد، ماژول نماد رو هم نصب کردید. ماژول نماد رو غیر فعال کنید مشکلتون حل میشه

ماژولم غیر فعال کردم اما تاریخی که نشون میده منقضی شده. تاریخ جدید بهم نشون نمیده بازم :exclamation:

کد نماد تو قسمت مدیریت قالب / اینماد هم امتحان کردم تو اون حالتم دوتا نماد نشون میده رو سایت

لینک به دیدگاه

سلام دوستان خسته نباشید

تو فروشگاه  "وضعیت:  نو" رو از کجا میشه غیر فعال کرد چون نیازی بهش ندارم

قالب پارمیس ، نسخه 1.6.0.14

با سپاس

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

من تو قسمت مدیریت قالب بخش پارالکس چیزی وارد نکردم به عنوان متن اما یه متن پیش فرضی نشون میده. چطور می تونم اون متن بردارم که فقط عکس نشون داده بشه و هیچ متنی روش نمایش داده نشه؟

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام دوستان خسته نباشید

تو فروشگاه  "وضعیت:  نو" رو از کجا میشه غیر فعال کرد چون نیازی بهش ندارم

قالب پارمیس ، نسخه 1.6.0.14

با سپاس

تو قسمت تنظیمات/ محصولات

یه گزینه داره تعداد روزهایی که کالا نو محسوب میشه اون صفر بزارید

لینک به دیدگاه

سلام

من تو قسمت مدیریت قالب بخش پارالکس چیزی وارد نکردم به عنوان متن اما یه متن پیش فرضی نشون میده. چطور می تونم اون متن بردارم که فقط عکس نشون داده بشه و هیچ متنی روش نمایش داده نشه؟

ممنون

از منوی سمت راست مدیریت روی "مدیریت قالب" کلیک کنید و در صفحه باز شده از تب "تنظیمات" عنوان و متن دلخواهتون رو به پارالاکس بدید. راهنمای قالب رو میتونید مطالعه کنید

لینک به دیدگاه

تو قسمت تنظیمات/ محصولات

یه گزینه داره تعداد روزهایی که کالا نو محسوب میشه اون صفر بزارید

سلام ممنون از پاسخ

تو قسمتی ک فرمودید این هست ... تعداد روزهایی که محصول ثبت شده، "جدید" در نظر گرفته می شود

و فقط بر چسب جدید رو نشون میده یا اگه 0 بذاریم نشون نمیده برچسب جدید رو .

وضعیت : نو ، همچنان باقی می مونه و البته فقط در محصولات فیزیکی هست و تو محصولات فایلی نشون نمیده.

جای دیگه ای هست ک باید تغییر بدیم ؟

لینک به دیدگاه

از منوی سمت راست مدیریت روی "مدیریت قالب" کلیک کنید و در صفحه باز شده از تب "تنظیمات" عنوان و متن دلخواهتون رو به پارالاکس بدید. راهنمای قالب رو میتونید مطالعه کنید

ممنون از پاسخ گویی تون

بله اون قسمت میدونم من میخام متنی نشون نده و اون قسمت خالی میزارم اما انگار یه متنی از پیش فرض داره بازم با اینکه اون قسمت خالی هست نشون میده

به فروشگاه .... خوش آمدید

فروش ....

این نشون میده با اینکه اون قسمت خالی میزارم

لینک به دیدگاه

سلام و تبریک بابت قالب بسیار زیباتون

قبل از خرید یک سوال داشتم که قالب شما دارای بلاگ هست و اگر نیست ماژول smartblog کار میکنه با این قالب ؟

ممنون

لینک به دیدگاه

وضعیت نو رو نمیتونید غیرفعال کنید ، این یعنی کالای شما نو هست و کارکرده و دست دوم نیست .

آقا بهمن وقتی محصول فایل باشه که دیگه کاربرد نداره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...