رفتن به مطلب

قالب پارمیس پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

سلام.

قالب بسیار زیبا طراحی شده ولی یک مشکل خیلی بزرگ داره. از نظر من

در صفحه محصول، ما چهار قسمت کلیدی داریم: 1- ویژگی ها 2- اطلاعات 3- نظرات 4- محصولات مشابه

اگر قسمت 1 و 2 و 3 با هم ترکیب شوند و سه تا تب را تشکیل بدهند خیلی بهتر است تا اینکه هر کدام جدا باشند. مثلا برای یک محصول لپ تاب قطعا ویژگی های مختلفی داریم. از طرفی شاید مدیر سایت بررسی کاملی از این محصول قرار داده است. این طور اگر خوانند بخواهد به قسمت نظرات برود باید خیلی اسکرول را پایین ببرد که این اصلا جالب نیست. الخصوص اگر کابر با نسخه موبایل وارد سایت بشه.

از دیگر مشکلات این قالب به بزرگ بودن فونت "افزودن به علاقه‌مندی‌ها" است که هنگام کوچکتر شدن به همان اندازه می ماند و نوشته مشخص نیستند. (در حالت تبلت)

سلام منم با نظر شما موافق هستم اميدوارم در آپديتهاي بعدي مديران محترم اين موارد رو بررسي و به قالب اضافه كنند.

نمونه اين مورد هم در سايت ديجي كالا وجود داره

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 277
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

سلام.

قالب بسیار زیبا طراحی شده ولی یک مشکل خیلی بزرگ داره. از نظر من

در صفحه محصول، ما چهار قسمت کلیدی داریم: 1- ویژگی ها 2- اطلاعات 3- نظرات 4- محصولات مشابه

اگر قسمت 1 و 2 و 3 با هم ترکیب شوند و سه تا تب را تشکیل بدهند خیلی بهتر است تا اینکه هر کدام جدا باشند. مثلا برای یک محصول لپ تاب قطعا ویژگی های مختلفی داریم. از طرفی شاید مدیر سایت بررسی کاملی از این محصول قرار داده است. این طور اگر خوانند بخواهد به قسمت نظرات برود باید خیلی اسکرول را پایین ببرد که این اصلا جالب نیست. الخصوص اگر کابر با نسخه موبایل وارد سایت بشه.

از دیگر مشکلات این قالب به بزرگ بودن فونت "افزودن به علاقه‌مندی‌ها" است که هنگام کوچکتر شدن به همان اندازه می ماند و نوشته مشخص نیستند. (در حالت تبلت)

ممنون از پیشنهاداتتون. بررسی میشه و در صورت امکان به قالب اضافه خواهد شد

مشکل افزودن به علاقه مندی ها رو هم بررسی میکنم (اگر بتونید تیکت بزنید که فراموش نشه ممنون میشم)

تشكر بابت ارائه آپديت جديد..

چند تا پيشنهاد:

1-رنگ سبز آيگن موجود در زير محصول در رنگ بندي سال 2016 اصلا هم خواني نداره ..

2-خيلي از مشتريان گلايه اي كه دارند سبد خريد نامفهوم پرستا هست كه مشتريان گيج ميشوند و نيمه كاره از خريد منصرف ميشوند به نظرم جاي يك سبد خريد ساده در اين قالب با ارزش خالي ميباشد ..شايد اين امر هزينه اي داشته باشد ولي يه نظر سنجي از استفاده كنندگان بگيريد شايد همه راضي باشند هزينه اي پرداخت كنند تا اين مشكل حل شود..(اخيرا داشتم تو گوگل دنبال ماژول سبد خريد ساده ميگشتم كه به ماژول سبد خريد ساده دي بي اس تم رسيدم كه به نظرم خيلي عاليه)اگر همچين كاري هم از طرف ipresta صورت بگيره صد درصد از طرف استفاده كنندگان حمايت ميشه..چون واقعا يك ضرورت ميباشد

هرروز وقتي آمار بازديدمو چك ميكنم و ميبينم كمتر كسي خريد ميزنه بعد در منوي مشتريان ميرم سبد هاي خريد رو چك ميكنم ميبينم چندين نفر مثلا امروز اضافه به سبد رو زدن ولي خريد رو تكميل نكردن..البته اينم بگم بيشتر اين افراد به عنوان مهمان به سايت سر ميزنن..چون مشتري دنبال ساده خريد كردن ميباشد نه يك جاي گنگ و پروسه طولاني ثبت نام و اينجور چيزا..

رنگ سبز علامت موجود بودنه و تجربه ثابت کرده با تغییر رنگ کارکرد خودش رو از دست میده به همین خاطر سبز میمونه

مشکل سبد خرید رو هم مد نظر داریم. کمی صبور باشید

سلام منم با نظر شما موافق هستم اميدوارم در آپديتهاي بعدي مديران محترم اين موارد رو بررسي و به قالب اضافه كنند.

نمونه اين مورد هم در سايت ديجي كالا وجود داره

چشم پیگیر خواهم بود

لینک به دیدگاه

با سلام آیا این امکان وجود داره که من با خرید این قالب بتونم برای هر دوتا سایتم از این قالب استفاده کنم ؟ یا باید 2 تا 299 هزار تومان پرداخت کنم ؟ 

لینک به دیدگاه

اگر دو سایت مجزا دارید که قراره دو فروشگاه متفاوت باشن باید دو لایسنس تهیه کنید. اولی همون 299 تومن و دومی با 20 درصد تخفیف

ولی اگر یک سایت دارید و قراره دامنه دیگه پارک یا ریدایرکت بشه نیازی به تهیه دو لایسنس نیست

لینک به دیدگاه

آپدیت جدید قالب پارمیس در تاریخ 23 دی ماه 94 منتشر شد. در این آپدیت:

• امکان درج محصولات پرفروش و تخفیف خورده در ماژول محصولات شاخه ها
  • اصلاح لینک محصولات پرطرفدار و جدید محصولات شاخه ها
  • رفع مشکل خطای 500 مدیریت بنر
  • رفع مشکل ماژول منوی افقی برای حذف و ویرایش لینک های خارجی
  • به روز شدن فایل راهنمای آپدیت

کاربران عزیز میتوانند نسخه جدید را از صفحه کاربری خود در بازارچه دانلود نموده و طبق راهنما آپدیت را اعمال کنند.

نکته: کاربرانی که برای اولین بار میخواهند قالب را نصب کنند فایل نصبی قالب شامل آخرین آپدیت ها تا تاریخ خرید شماست و نیازی به اعمال آپدیت ها تا آن تاریخ ندارید

لینک به دیدگاه

با سلام

بعد آپديت وقتي ميخوام در محصولات شاخه ها وضعيت رو به فعال و غير فعال تغيير بدم ارور زير رو ميده

Property iCategoryProductsCore->autoplay is empty

البته از ويرايش ميشه وضعيت رو به بله و خير تغيير داد

لینک به دیدگاه

با سلام

من یک مشکل در قسمت جستجوی سایت دارم این قسمت باید زمانی که اسم محصول رو می نویسیم تصاویر محصول نشان داده شه

این اتفاق برای سایت من نمی افته از قسمت مدیریت و تنظیمات تصاویر ایجاد دوباره بند انگشتیهارو هم انجام دادم اما هیچ نتیجه ای حاصل نشد مشکل رو چطوری حل کنم؟

لینک به دیدگاه

اگر بجای تصاویرتون علامت سوال میاره در جستجو، مجدد فایل قالب رو از بازارچه دانلود کنید و طبق راهنمای آپدیت مرحله به مرحله پیش برید

لینک به دیدگاه

سلام

از منوی مدیریت >>ماژولها >> در کادر جستحو تایپ کنید منوی شاخه ها و ماژول را فعال کنید.

این کارو کردم . یه ماژوال مربوط به الکترومارکت اومد برام که فعال کردم اما هیچ خبری نشد.

لینک به دیدگاه

سلام

باکسی که کنار باکس اینماد وجو داره رو از کجا میشه ویرایش کرد؟

سلام بر شما.

اگه منظورتون از باکس کنار اینماد (معرفی تبلت مایکروسافته) باید از طریق بخش ماژول ها، به دنبال ماژول " ویرایشگر متن صفحه اصلی  یا همون editorial " بگردید و اونو اصلاح کنید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام.من قصد خرید این قالب رو دارم ولی هر قالبی رو نگاه کردم دیدم بعد افزودن محصول و رفتن به صفحه ی پرداخت نهایی مراحل خرید به صورت اسکرول به پایین کشیده میشه و به صورت 5 مرحله ای که در قالب پیش فرض هست نیست و همه چیز در یک صفحه هست ! آیا امکان داره مراحل خرید به صورت مرحله به مرحله و قدم به قدم باشه هرکدام در صفحه ای جداگانه با زدن دکمه ی مرحله ی بعد یا باید به صورت اسکرول باشه ؟ چون تنها این قالب به این صورت نیست و بقیه قالب ها هم اینطور هستن ! با تشکر

لینک به دیدگاه

بله این جزو قابلیت های پرستاشاپ هست که انتخاب کنید مراحل خرید در یک صفحه باشند یا 5 صفحه

خیلی ممنونم بابت پاسخ سریعتون... پس اگه اینجور باشه که عالیه.

یه سوال دیگه اونم این که علت لود شدن وب سایت هایی که مثل این قالب طراحی شدن و حالت ایجکس دارند به صورت بهم ریخته چیه ؟ منظورم اینه که وقتی اسکرول میکنیم و میاییم پایین و مثلا قسمت فوتر میخواد ظاهر بشه یه درهم ریختگی خیلی موقت در حد دو ثانیه پیش میاد و سریع بعد لود شدن درست میشه ! این خاصیت به ایجکس مربوطه یا چی ؟ با تشکر

لینک به دیدگاه

خیلی ممنونم بابت پاسخ سریعتون... پس اگه اینجور باشه که عالیه.

یه سوال دیگه اونم این که علت لود شدن وب سایت هایی که مثل این قالب طراحی شدن و حالت ایجکس دارند به صورت بهم ریخته چیه ؟ منظورم اینه که وقتی اسکرول میکنیم و میاییم پایین و مثلا قسمت فوتر میخواد ظاهر بشه یه درهم ریختگی خیلی موقت در حد دو ثانیه پیش میاد و سریع بعد لود شدن درست میشه ! این خاصیت به ایجکس مربوطه یا چی ؟ با تشکر

بله مربوط به ایجکس باید باشه اگه بقیه موارد مثل هاست و تنظیمات اصلی درست باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...