رفتن به مطلب

امکان درج قیمت توسط کاربر و پرداخت آنلاین

پست های پیشنهاد شده

برای این کار دو راه وجود داره:

1. بعضی سایت ها مثل زرین پال اسکریپت آسان پرداخت دارن که با استفاده از اون این امر میسره

2. میتونید برای بانک مورد نظرتون یه اسکریپت اینجوری بنویسید. زیاد سخت نیست نوشتنش

موفق باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

يه ماژول براي 1.3 هست كه يه Tab اضافه مي كنه به عنوان قيمت پيشنهادي شما با اين نام كه شما به مدير سايت قيمت پيشنهاد مي ديد

foundbetterprice

http://prestaportal.com/xthreads_attach.php/289_1287820265_d3c95e2b/e1b62e3286a5f9b5415d35029d811953/1.png/thumb320x240

لینک به دیدگاه

نه شروین جان این ماژول فقط برای پیشنهاد قیمته. ایشون میخوان مشتری بتونه خودش قیمت رو وارد کنه و پرداخت آنلان رو انجام بده. بفرمایید برای کدوم بانک نیاز دارید شاید من بتونم براتون بنویسم ماژولش رو

موفق باشید

لینک به دیدگاه

اره مهرشاد جان ولي چون نيست همچين چيزي گفتم مجانيش مي تونه از اين نوع ماژول ها استفاده كنه و راهي ديگه اي به جز نوشتن ماژول اختصاصي نداره

لینک به دیدگاه

ماژول معرفی شده فکر میکنم در سایت هایی مثل گوگل دنبال یک قیمت بهتر میگرده.

اما برام جالبه شما چه محصولی میفروشید که قیمتش پیشنهادی هست؟ قصد مزایده دارید؟

لینک به دیدگاه

ماژول معرفی شده فکر میکنم در سایت هایی مثل گوگل دنبال یک قیمت بهتر میگرده.

نه دانوش جان

هيچكي كه نمياد مشتريشو پاس بده به سايت هاي رقيب!!!

يه پنجره برات باز ميشه و اين قيمت رو به مدير پيشنهاد ميدي به صورت يك ايميل فرستاده ميشه

http://prestaportal.com/xthreads_attach.php/291_1287820265_62c9980c/0c5d1f0a8cdb4b3455ad6f34a900f627/2.png

لینک به دیدگاه

با تشکر از راهنمایی هاتون

من این ماژول رو برای بانک های پارسیان و سامان و یا حداقل یکیشون رومیخوام.

ورژن 1.4.6.2

قیمت؟

برای این کار دو راه وجود داره:

1. بعضی سایت ها مثل زرین پال اسکریپت آسان پرداخت دارن که با استفاده از اون این امر میسره

2. میتونید برای بانک مورد نظرتون یه اسکریپت اینجوری بنویسید. زیاد سخت نیست نوشتنش

موفق باشید

میتونید راهنمایی کنید که از کجا باید شروع کنم؟

این اولین سایت فروشگاهی هست که گرفتم و تصمیم گرفتم از پرستا استفاده کنم.

باید تا شنبه بره بالا همه کاراش تموم شده فقط همین یه قسمتش مونده

لینک به دیدگاه

واسه پارسیان شروع میکنم به نوشتن اگه تونستم وجهش رو ازتون میگیرم اگه نه که هیچی

چیزی حدود 10 هزار تومان احتمالا براتون هزینه خواهد داشت

موفق باشید

لینک به دیدگاه

مهرشادجان این ماژول به نظرم ربطی به درگاه نداره. در صفحه محصول باید تعریف بشه نه در قسمت پرداخت و بعد با هر درگاهی پرداخت انجام بشه.

لینک به دیدگاه

دقیقا به درگاه ربط پیدا میکنه . زیرا وقتی قیمت نهایی میشه شما میخواهید که برید پرداخت کنید که سیستم در اینوقت از مرچنت آی دی بانکی شما میخواد استفاده کنه تا به درگاه پرداخت الکترونیک راهنماییتون کنه .

دوستانی که نظر دارند که مشتری خودش قیمت رو وارد کنه و با ذکر مشخصاتش به درگاه بانکی رهنون بشه میتونن ازاسکریپت پرداخت آنلاین بانک ها استفاده کنند .

پرداخت انلاین سه بانک سامان ، پارسیان ، اقتصاد نوین از طریق این اسکریپت مهیا میشود ! موفق باشید

مراجعه جهت دانلود

لینک به دیدگاه

کوروش جان اون اسکریپت هایی که شما میگی یه پوشه ی جدا باید ایجاد کنی و لینک بدی به اسکریپت. این ماژولی که بنده میخوام بنویسم با خود پرستا شاپ کار میکنه یعنی امکان پیکربندیش در پرستا شاپ وجود داره و در خود فروشگاه نشون داده میشه!

موفق باشید

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از راهنمایی همه

من با استفاده از اسکریپتی که کوروش جان معرفی کردن + ادیت تونستم برای پرستا یه چیزی درست کنم تست کردم ظاهراً درست کار میکنه اگه تونستم میزارم تا همه استفاده کنن

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

من با استفاده از اسکریپتی که کوروش جان معرفی کردن + ادیت تونستم برای پرستا یه چیزی درست کنم تست کردم ظاهراً درست کار میکنه اگه تونستم میزارم تا همه استفاده کنن

درست کار کرد؟

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

خوب میشه نتیجه را به ما هم بگین منم یه چنین چیزی را نیاز دارم

ممنون

من یه اسکریپت گرفتم و بعد از تغییرات و هماهنگیش با وب سرویس جدید الان این پیغام خطا را میده

الان به صفحه بانک میره این اسکریپت اطلاعات را واردمیکنیم و پرداخت را می زنیم این پیغام را میده

خطاي نامشخص [st:1]

بدون هیچ متن دیگه ای

به نظرتون از چی میتونه باشه؟

جواب:

حداقل مبلغ واریزی باید 1000 تومان باشد :دی...کلی معطلمون کرد این قضیه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...