رفتن به مطلب

مشکل با الکسا و رتبه سایت و لینک گرفتن

پست های پیشنهاد شده

سلام و وقت بخیر 

دوستان و همکاران و مدیران محترم سایت چند سوال خیلی ساده دارم ممنون میشم کمکم کنید

سوال اول : چون اجناس من اکثرا خوراک ترک بوده میخوام با چند تا سایت که تور های ترکیه دارند تبادل لینک کنم ولی تو خود اصل تبادل لینک مشکل دارم بر فرض من با سایت www.test.com می خوام تبادل لینک کنم باید ازکجای پرستاشاپ اقدام کنم و چجوری لینک سایت تست رو تو سایت خودم قرار بدم تنها جای که بنظرم میرسه تنظیمات / مدیرت محتوا یک صفحه جدید باز کنم و باقیش رو نمیدونم باید چه کنم که لینک سایت مقابل رو گرفته باشم 

حالا فکر کنیم  شما محبت کردین ونحوه قرار دادن لینک سایت مقابل رو بهم یاد دادین و لینک سایت تست رو تو سایت قرار دادم  از کجا بفهمیم سایت تست هم لینک مارو تو سایتش گذاشته چه راهی هست برای فهمیدن موضوع ...

سوال دوم : امار الکسا سایت از 18 میلیون طی دو ماه به 5 میلیون رسیده ولی تاثیر انچنانی تو بازدید کننده نداشته 

دلیلش چی بوده و اصلا رتبه الکسا به چه دردی میخوره

سوال سوم :بعد از گذشت سه ماه موفقیت انچنانی تو امار بازدید کننده نداشتم با اینکه تو اپارات تو نماشا تو فیسنما تو تلگرام و باقی شبکه های مجازی فعالیت گسترده ای داشتم

حتی تو بحث متا محصولات و سئو هم دقت فراوانی کردم

بنده به جز متای محصولات و برچسب محصولات دست به گزینه های دیگر نزدم

مثلا وقتی میام تو تلگرام لینک سایتم رو قرار میدم زیرش می نویسه برگرفته از پرستاشاپ

پس معلومه که باید یک مت و توضیحات کلی هم باشه ولی کجا چه جوری نمیدونم

دوستان سه چهار ماهی هست که با سفرهای متعدد به ترکیه و انالیز بازار اونجا و ایران و ... کلی زحمت واسه سایت کشیدم ولی هنوز موفق نشدم ممنون میشم برادری کنید و سوالات بالا رو جواب بدین هفته هاس دنبال جواب سوال های بالا هستم

با تشکر ...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

1- از ماژول های بنر میتونید استفاده کنید و بنری در سایتتون با لینک به سایت دیگه ایجاد کنید . یا از ماژول بلوک html استفاده کنید.

2- 5میلیون هنوز هم خیلی زیاده و باید صبر بیشتری داشته باشید. آمار الکسا نشان دهنده بازدید سایت شماست. اما به جز بازدید فاکتورهای زیادی هستند که برای سایتتون باید در نظر بگیرید. مثلا مدت زمان ماندن بازدیدکننده در سایت. باید روی مباحث سئو و جذب مشتری تمرکز بیشتری داشته باشید و زمان صرف شده بازدید کننده ها در سایتتون رو بالا ببرید.

3- فیلمهاتون رو داخل یوتیوب هم حتما قرار بدید . تاثیر خیلی بیشتری خواهد داشت. جذب بازدید کننده به عوامل زیادی بستگی داره که متاسفانه در اینجا نمیشه کامل بهش پرداخت. بهتره یک مشاوره در این زمینه داشته باشید یا خودتون با مطالعه تجربیات بیشتری کسب کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

برای اون برگرفته ار پرستا.......... هم باید  برید به 

تنظیمات >>سئو و url ها         

در قسمت index رو ویرایش کنید اوجا عنوان سایت و توضیحات اون رو بنویسید

لینک به دیدگاه

سلام

1- از ماژول های بنر میتونید استفاده کنید و بنری در سایتتون با لینک به سایت دیگه ایجاد کنید . یا از ماژول بلوک html استفاده کنید.

2- 5میلیون هنوز هم خیلی زیاده و باید صبر بیشتری داشته باشید. آمار الکسا نشان دهنده بازدید سایت شماست. اما به جز بازدید فاکتورهای زیادی هستند که برای سایتتون باید در نظر بگیرید. مثلا مدت زمان ماندن بازدیدکننده در سایت. باید روی مباحث سئو و جذب مشتری تمرکز بیشتری داشته باشید و زمان صرف شده بازدید کننده ها در سایتتون رو بالا ببرید.

3- فیلمهاتون رو داخل یوتیوب هم حتما قرار بدید . تاثیر خیلی بیشتری خواهد داشت. جذب بازدید کننده به عوامل زیادی بستگی داره که متاسفانه در اینجا نمیشه کامل بهش پرداخت. بهتره یک مشاوره در این زمینه داشته باشید یا خودتون با مطالعه تجربیات بیشتری کسب کنید

موفق باشید

ببخشید منظورتون از گذاشتن فیلم در یوتییئوب و آپارت چیه؟ چه گونه فیلمی برای تبلیغ یک سایت باید توی یوتیوب و آپارات گذاش تا وضعیت بهتری در زمینه ی رتبه سایت در موتورهای جستجو پیدا کنیم؟

مثلا فیلم از کالاها باشه یا اینکه چیز دیگری مد نظر هست؟

با سپاس

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام و وقت بخیر 

دوستان و همکاران و مدیران محترم سایت چند سوال خیلی ساده دارم ممنون میشم کمکم کنید

سوال اول : چون اجناس من اکثرا خوراک ترک بوده میخوام با چند تا سایت که تور های ترکیه دارند تبادل لینک کنم ولی تو خود اصل تبادل لینک مشکل دارم بر فرض من با سایت www.test.com می خوام تبادل لینک کنم باید ازکجای پرستاشاپ اقدام کنم و چجوری لینک سایت تست رو تو سایت خودم قرار بدم تنها جای که بنظرم میرسه تنظیمات / مدیرت محتوا یک صفحه جدید باز کنم و باقیش رو نمیدونم باید چه کنم که لینک سایت مقابل رو گرفته باشم 

حالا فکر کنیم  شما محبت کردین ونحوه قرار دادن لینک سایت مقابل رو بهم یاد دادین و لینک سایت تست رو تو سایت قرار دادم  از کجا بفهمیم سایت تست هم لینک مارو تو سایتش گذاشته چه راهی هست برای فهمیدن موضوع ...

سوال دوم : امار الکسا سایت از 18 میلیون طی دو ماه به 5 میلیون رسیده ولی تاثیر انچنانی تو بازدید کننده نداشته 

دلیلش چی بوده و اصلا رتبه الکسا به چه دردی میخوره

سوال سوم :بعد از گذشت سه ماه موفقیت انچنانی تو امار بازدید کننده نداشتم با اینکه تو اپارات تو نماشا تو فیسنما تو تلگرام و باقی شبکه های مجازی فعالیت گسترده ای داشتم

حتی تو بحث متا محصولات و سئو هم دقت فراوانی کردم

بنده به جز متای محصولات و برچسب محصولات دست به گزینه های دیگر نزدم

مثلا وقتی میام تو تلگرام لینک سایتم رو قرار میدم زیرش می نویسه برگرفته از پرستاشاپ

پس معلومه که باید یک مت و توضیحات کلی هم باشه ولی کجا چه جوری نمیدونم

دوستان سه چهار ماهی هست که با سفرهای متعدد به ترکیه و انالیز بازار اونجا و ایران و ... کلی زحمت واسه سایت کشیدم ولی هنوز موفق نشدم ممنون میشم برادری کنید و سوالات بالا رو جواب بدین هفته هاس دنبال جواب سوال های بالا هستم

با تشکر ...

با سلام

برنامه و هدف هاتون رو با یه مشاور مطرح کنید و طبق اصول برنامه ها رو پیش ببرین . میتونم توی این قسمت باهاتون همکاری داشته باشم.لطفا در صورت تمایل پیام خصوصی بدین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...