رفتن به مطلب

مشکل ماژول دسته بندی ویژگی ها

پست های پیشنهاد شده

با درود خدمت دوستان عزیز پرستاشاپی

اولا بگم که خوشبختانه پرستاشاپ برای من به بهترین حالت کار میکنه و مشکل خاصی حداقل در بخش مدیریت نداریم باهاش :D اما :

برای فروشگاهمون چندین نفر کارمند به صورت دورکاری استخدام کردیم و سطح دسترسی این کارمندان را به بخش توسعه کاتالوگ یعنی (مشاهده ، ایجاد ، تغییر محصولات ، استفاده از سازنده ترکیبات ، و مشاهده قسمت دسته بندی ویژگی ها) محدود کردیم . با این وجود پروفایل کارمندان ما همیشه این مشکلو داره که هنگام لود شدن دکمه ذخیره خیلی طول میکشه و در نهایت پیغام میده : بعضی تب ها از جانب سرور بارگذاری نشدند ! که تنها تبی که این مشکلو داره تب دسته بندی ویژگی هاست .

همونطور که میدونید با اضافه کردن ماژول دسته بندی تب ویژگی ها در مدیریت از بین میره اما این تب به همراه تب دسته بندی ویژگی ها برای کارمندان هست و این خطارو باعث میشه .در تب ویژگی ها همه ویژگی ها کامل هست اما ذخیره خیلی طول میکشه که باعث اعتراض کارمندامون شده .

جالبه که حتی با باز کردن کامل دسترسی کارمندان به همه موارد دسترسی کاتالوگ و ماژول دسته بندی ویژگی ها هم این خطا پابرجاست .

فکر میکنم یه تیکه کد این ماژول کم داره. اگه مهندسین گرامی میدونن لطفا راهنماییم کنن .

ورژن پرستاشاپ :  1.6.1.2 این مشکل از ورژن 0.14 هم وجود داشت .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز من هم این ماژول رو دارم اما مشکلی باهاش ندارم و شرایطم دقیقا مثل شماست.شما یه نام کاربری برای همه کارمندانت تعریف کن که همشون با اون وارد بشن یه مدیریت هم برای خودتون داشته باشین یکی از دلایلش هم میتونه این باشه که همه کارمندان همزمان با یه ماژول کار میکنن میتونی براشون تعیین کنی که مثلا فقط یه نفر ویژگی بده بقیه هم میتونن کارهای دیگه محصول رو انجام بدن

لینک به دیدگاه

با تشکر از دوستان
مشکل خوشبختانه به نحو ساده ای حل شد !

خوشبختانه تیم خوب پرستااستور بیکار نبودند و آپدیت جدید برای ماژول دسته بندی ویژگی ها دادند و با نصب این آپدیت در لیست دسترسی ها نام ماژول قرارگرفت و تونستم دسترسی رو تنظیم کنم که مشکل به خوبی حل شد .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...