رفتن به مطلب

مشکل در استفاده از بن تخفیف ها

پست های پیشنهاد شده

سلام 

من از قسمت  قوانین سبد خرید یه  تخفیف ایجاد کردم مثلا به مناسبت ماه رمضان که میخوام برای همه مشتری ها به فرض 10 درصد تخفیف بده 

1- لطفا ببنید مراحل رو درست رفتم ؟

http://s3.picofile.com/file/8230469400/1.JPG

http://s3.picofile.com/file/8230469600/2.JPG

http://s6.picofile.com/file/8230469650/3.JPG

حالا یه چند تا سوال داشتم 

2- در عکس اولی اون دکمه ایجاد کد کارش چیه (میدونم که کد تولید میکنه ) . میخوام بدونم که تولید یه دونه کد به چه دردی میخوره ؟ حالا به فرض که یه دونه کد تولید کردم ، چجوری باید کاربر (مشتری ) اون کد رو وارد کنه ؟ (یعنی مشتری که به کد دسترسی نداره که بخواد کد رو تو سبد خرید در قسمت بن تخفیف وارد کنه )

3- در عکس دومی فیلد های مجموع در دسترس    و   مجموع در دسترس برای هر کاربر  کارشون چیه ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله درست تنظیم کرده اید .

تولید کد برای اینه که این کد رو بدین به مشتری ها تا وارد کنن ( در سبد خرید وارد میکنن ) اگه خالی بذارین نیازی به وارد کردنش نیست و اتوماتیک به همه سفارشات و همه مشتریان 10 درصد تخفیف اعمال میشه .

مجموع در دسترس یعنی این کد تخفیف چند بار میتونه اعمال بشه ( مثلا صد بار نهایت )

مجموع در دسترس برای هر کاربر یعنی اینکه هر کاربر چندبار میتونه از کد تخفیف استفاده کنه . ( مثلا هر کاربر فقط یک بار بتونه از این کد استفاده کنه )

یک مثال ساده :

-----------------------------------------------------

مجموع در دسترس رو میذارین رو 100

مجموع در دسترس برای هر کاربر رو میذارین رو 100

این یعنی مثلا من میتونم بیام و 100 سفارش ثبت کنم و تو هر 100 تا تخفیف بگیرم . البته ممکنه به جز من خیلی های دیگه هم سفارش ثبت کنن و این بستگی به شانس داره که چقدر از این 100 کد تخفیف نصیب من بشه . بستگی به حجم سفارشات داره .

------------------------------------------------------

مجموع در دسترس رو میذارین رو 100

مجموع در دسترس برای هر کاربر رو میذارین رو 1

این یعنی مثلا من میتونم بیام و فقط یک سفارش رو با تخفیف بتونم ثبت کنم .جمعا 100 سفارش با تخفیف وجود داره که من فقط یکیش رو میتونم استفاده کنم .

------------------------------------------------------

مجموع در دسترس رو میذارین رو 1

مجموع در دسترس برای هر کاربر رو میذارین رو 1

این شکلی میتونه هیجان انگیز باشه ، هر کسی زودتر سفارش رو ثبت کنه تخفیف رو اون میبره :) در این حالت یک کد تخفیف وجود داره که هر کاربری اونو زودتر استفاده کنه مال اون میشه .

و ...................

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...