رفتن به مطلب

مشکل در حذف عنوان پرستاشاپ در آخر ایمیلها

mahdimahdi58

پست های پیشنهاد شده

سلام

برای حذف عنوان پرستاشاپ در آخر ایمیلها رفتم به منوی بومی سازی-> ترجمه ها ، وقتی منوی ترجمه های قالب رایانامه رو انتخاب می کنم و قالب نایسشاپ با زبان فارسی، بعد از فشردن کلید اصلاح، کنار قسمت "رایانامه های هسته ای" عدد 67 رو نوشته ولی وقتی کلیکش میکنم دوتا بیشتر باز نمیکنه. لطفا راهنمایی کنید.

لازم به ذکره که بگم اولش نشون میداد ولی فکر کنم توی همون منو کلید "اضافه یا به روز کردن زبان" رو زده بودم اینجوری شده. برای نمایش متن همه ایمیها جهت ویرایش ، باید چیکار کنم؟

تصویر صفحه مشکل دار آنلاین

post-9468-0-92712700-1452412741_thumb.jpg

تصویر صفحه صحیح لوکال که قبلا هم آنلاینش همینجوری بود

post-9468-0-36678600-1452412755_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

وقتی من ایمیلی را  از سایت من برای مشتری میره زیرش پرستاشاپ مینویسه لطفا کمک کنید

2-  ادرس سایتم روبرای کسی تو تلگرام میفرستم باز پرستاشاپ مینویسه

چطوری میشه حذف کرد

ممنون میشم کمک کنید مرسی

کمی ابتدای شرح بدین مرسی

لینک به دیدگاه

قالب رو انتخاب نکنید ، بدون انتخاب قالب به ترجمه بروید

برا قالب پیش فرض هم همینطوره. توی لوکال هم با به روز رسانی و یا افزودن زبان جدید، بعد از اعمال زبان این اتفاق میافته. موندم مشکل کجاست. فکر کنم مشکل از تغییر کدها بعد از به روز رسانی یا افزودن زبان باشه.

لینک به دیدگاه

سلام

وقتی من ایمیلی را  از سایت من برای مشتری میره زیرش پرستاشاپ مینویسه لطفا کمک کنید

2-  ادرس سایتم روبرای کسی تو تلگرام میفرستم باز پرستاشاپ مینویسه

چطوری میشه حذف کرد

ممنون میشم کمک کنید مرسی

کمی ابتدای شرح بدین مرسی

برو به منوی (بومی سازی-> ترجمه ها) بعد از بخش اصلاح ترجمه ها (بخش اولی) در قسمت کشویی نوع ترجمه انتخاب کن ( ترجمه های قالب رایانامه) بعد زبان فارسی رو  از کشوی انتخاب زبان، انتخاب کن و کلید (اصلاح) رو بزن.

حالا توی قسمت (رایانامه های هسته ای) تمام متن ایمیلهایی که ارسال میشه آماده ی ویرایشه. روی هر قسمت کلیک کن تا کشوی اصلاحاتش باز شه.

نکته اینکه سه حالت 1-نمایش html 2- ویرایش html و 3-ویرایش متنی داره که حالت 2 و 3 قابل ویرایش اند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...