رفتن به مطلب

مراحل راه اندازی یک فروشگاه

پست های پیشنهاد شده

شاید سوالم کلی باشه، اما برای تازه کارانی مثل من بسیار کارسازست. علی رغم گشت و گذار در انجمن هنوز این سوال برام بی جواب مونده.

بعد از نصب پرستا شاپ، مهمترین کار و مراحلی که باید برای راه اندازی یک فروشگاه فرضی انجام داد کدامند؟

مثلا من می خوام فروشگاهی شبیه این داشته باشم، از کجا شروع کنم، چه تنظیماتی انجام بدهم، برای سئو بهتر سایتم چه کارهایی انجام بدهم، مهمترین مراحلی که باید طی کنم کدامند و ...

http://www.madkala.ir

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوب خيلي كارها هست كه در اينجا نمي گنجه

مي تونيد براي راه اندازي حرفه اي و SEO سازي از بسته هاي پيشنهادي پشتيباني بازاچه و يا لينك امضام بهره مند شويد

لینک به دیدگاه

به طور کلی یک کادر در سمت چپ وجود داره به نام «یک شروع خوب»

تنظیماتش رو باید انجام بدید تا فروشگاهتون برای سئو بهینه بشه.

آموزش‌های مختصری هم در انجمن وجود داره.

در نهایت با تعریف حامل و انتخاب نوع پرداخت می‌تونید به یک فروشگاه کامل برسید.

لینک به دیدگاه

البته قابل ذكره اون حالت پيش فرض و ابتدايي SEO خود سيستم پرستا هست و براي دست يافتن به هدفي عالي كارهاي ديگه روي فروشگاتون صورت مي گيره و تنها اصلا بحث SEO نيست و ديگر ويژگي هاي پشتيباني نيز مورد توجه قرار ميگيره

لینک به دیدگاه

ممنون

من این سوال را در بخش آموزش وب سایت ذکر کردم تا برای دوستانی که اولین بار با پرستا آشنا می شوند،به عنوان یک کارعملی و نمونه استاندارد باشد و امثال من بدونند از کجا باید شروع بکنند و مراحل راه اندازی یک فروشگاه مشخص گردد

به طور مثال بعد از نصب و راه اندازی پرستا، قدم به قدم و به ترتیب چه کارهایی (مثلا تغییر لوگو و جایگزینی لوگو سایت، تعریف شاخه ها و محصولات، ویژگی های محصولات، حامل ها، درگاه پرداخنت و...) باید انجام داد تا به یک فروشگاه استاندارد رسید

لینک به دیدگاه

این طور که شما ذکر می‌کنید نیازمند آموزش کامل هست که در حال ترجمه هستیم تا بخش ویکی اسناد یا آموزش کامل رو راه اندازی کنیم.

هرکس که دستی در ترجمه داره میتونه ما رو یاری کنه.

این انجمن تمام تلاشش رو برای پشتیبانی پرستاشاپ انجام میده اما همانطور که مشخصه یک انجمن هست و فقط نباید ا مدیران انتظار آموزش یا پاسخگویی داشته باشید.

متأسفانه کاربران در این بخش همراه مدیران نیستند و بخشی از کاربران هم پاسخگویی رو وظیفه مدیران میدونند.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دانوش عزیز،اگرچه فرصتم کوتاه است اما خوشحال می شوم که بتوانم در حد توان و زمانم کمک کنم، لطفا قسمتی را که باید ترجمه کنم برام پ خ کنید.

انتظار هم وقتی بوجود میاد که شخصی مدعی انجام کاری باشد، که شما این ادعا را دارید و من برایتان صمیمانه آرزوی موفقیت میکنم. البته من به دید وظیفه به این قضیه نگاه نمیکنم و نگاه طلبکارانه را هم اصلا نمی پسندم، بلکه بی تعارف شما و دیگر دوستانتان را بسیار پرهمت و هدمند می دانم که پیش قدم شده اید و با این کار، خدمت بزرگی به کشورمان میکنید.

منظورم آموزش کامل نبود، شما لااقل می تونید تیتر وار قسمت هایی را که باید به ترتیب تنظیم شوند را ذکر کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ما ادعای پشتیبانی رسمی نداریم. پشتیبانی اینترنتی هست و وابستگی به پرستاشاپ فرانسه یا هیچ شرکت داخلی نداریم.

یک عده جوون دانشجو که فقط به قصد خدمت و رایگان کاری انجام میدن و بارها از کاربران خواسته شده تا کمک کنند و کمک هم کردند و سپاس گذاری هم کردیم. بارها هم شده که کابران حتی به زور جایزه هم حاضر نشدند کمک کنند.

خوشحال میشم خودتون به انتخاب خودتون یک بخش هرچند ناچیز از ترجمه که در لینک زیر هست انتخاب کنید.

پروژه‌ی ترجمه‌ی بخش اسناد پرستاشاپ

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...