رفتن به مطلب

تایید فنی نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد)

پست های پیشنهاد شده

با سلام جوری میشه برای تایید نماد اعتماد در صفحه اصلی سایت متاتگ مورد نظر سایت اینماد را اضافه کرد ؟

من در ماژول مدیریت قالب یه بحش دارم به نام اینماد و اونجا دو قسمت به نام کد متاتگ اینماد و html اینماد وجود داره(شکل پیوست)

تو این قسمت ها باید متاتگ برای تاییده فنی اضافه کنم یه فایل های ارسالی از سایت اینماد را ؟

post-9635-0-15777800-1460791430_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

در سیستم جدید اینماد فایلی ارسال نمی شود. شما فقط باید کد مربوطه رو در مدیریت قالب تون وارد کنین یا از ماژول های نماد استفاده کنین و کد رو در ماژول قرار بدین

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

در سیستم جدید اینماد فایلی ارسال نمی شود. شما فقط باید کد مربوطه رو در مدیریت قالب تون وارد کنین یا از ماژول های نماد استفاده کنین و کد رو در ماژول قرار بدین

با تشکر از شما ولی چجوری میشه تاییده فنی نماد اعتماد گرفت ؟؟؟؟ (شکل پیوست )

post-9635-0-64461400-1460867353_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

کسی نیست یاری کند ؟؟؟؟؟؟ :(  :(  :(

همونظور که  اینماد توضیح داده یک فایل txt خالی ایجاد کنید با همون نامی که اینماد اعلام کرده و در هاستتون بارگزاری کنین

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

آقا جوابی نیست چجوری باید تاییدیه فنی گرفت رو قالب سهند !!!!! یعنی نمیشه مسخرس واقعا

احتمالا شما مدت زیادی نیست که با پرستاشاپ کار می کنید

شما از طریق پنل هاستتون یه فایل هم اسم فایلی که بهتون دادن میسازین و در پوشه public_html قرار میدین

و اون قسمت رو تایید می کنید

اون کد متاتگ رو در قسمت متا ی صفحه اصلیتون قرار میدید و تایید می کنید

و در آخر عنوان اصلی سایتتون رو به اون عبارت که براتون مشخص شده رو جایگزین عنوان اصلی می کنین و بعد از اینکه تایید رو گرفتین دوباره همون عنوان اصلی رو قرار میدین

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

برای تایید فنی نیاز دارید یک سری کارها رو انجام بدید .

من دقیقاً نمیدونم در چه مرحله از کار هستید .

اگر هنوز موفق به گرفتن نماد نشدید ، مرحله ای که گیر کرده اید رو اعلام نمائد تا به شما کمک کنم .

با تشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...