رفتن به مطلب

مشکل در کش پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

با سلام

خدمت اساتید گرامی

من از فروشگاه نسخه 1.6.1.5 استفاده می کنم. هر تغییری که اعمال میکنم چه افزودن محصول جدید یا هر تغییر دیگه مثل تغییر قیمت، تغییر در مشخصات محصول، تغییر در ساختار صفحه ساز و ... تغییرات نشون داده نمیشه و حتماً باید از Ctrl + F5 برای رفرش صفحات استفاده کنم.

احتمالاً این موضوع مربوط به تنظیمات کش فروشگاه میشه. در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.

با تشکر

آدرس فروشگاه: shop.kte-co.ir

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز این مشکل نیست مزیت هست که برای لود سریعتر صفحه استفاده میشه شما وقتی میخوای تغییرات بدی تو سایتت از

پارامترهای پیشرفته >> کارایی

میتونی  گزینه اگر فایل‎ها به روز رسانی گشتند قالب را کامپایل مجدد کن رو انتخاب کنی  

یا مستقیما از  بالای همون صفحه بزن رو پاک کردن حافظه‌ی موقت

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این مشکل نیست مزیت هست که برای لود سریعتر صفحه استفاده میشه شما وقتی میخوای تغییرات بدی تو سایتت از

پارامترهای پیشرفته >> کارایی

میتونی  گزینه اگر فایل‎ها به روز رسانی گشتند قالب را کامپایل مجدد کن رو انتخاب کنی  

یا مستقیما از  بالای همون صفحه بزن رو پاک کردن حافظه‌ی موقت

با سلام

ضمن تشکر از پاسخگویی جنابعالی

فرمایش شما صحیح است. ولی مثلاً محصولات جدید اضافه شده باشه و یا تغییر در قیمتها لحاظ شده باشه ایجاد مشکل خواهد کرد

آیا بعد از هر گونه تغییر باید حافظه موقت را پاک کنم؟

راستی گزینه پاک کردن حافظه‌ی موقت بالای صفحه ندارم من :(

لینک به دیدگاه

تا جایی  که اطلاع دارم برای محصولات و  قیمت ها بدون ctrl+f5 اضافه میشن و احتیاجی نیست کش پاک کنید دوست عزیز

کش پاک کردن برای تغییرات در قالب هست بیشتر . احتمالا مرورگر شما مشکل داره با مرورگر دیگری امتحان کنید احتمالا درست میشه

ضمنا شما اول محصول رو اضافه کن و بعدش سایتت رو باز کن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...