رفتن به مطلب

پرسش درباره ماژول محصولات بازدید شده

nasimparsi

پست های پیشنهاد شده

با درود

دوستان پرسشی درباره ی افزونه ی محصولات بازدید شده داشتم

می خواستم بدونم این ماژول آیا اخرین کالاهای بازدید شده توسط آخرین کاربرانی که به سایت سر زدن رو نشون می ده یا اینکه آخرین کالاهایی که یک کاربرد از سایت بازدید کرده رو نشون می ده؟

قصد بنده این هست که در منوی سمت راست به صورت تصادفی چند کالا از میان همگی کالاهای فروشگاه به نمایش در بیاد. این کارو به وسیله ی چه افزونه یا ماژولی می شه انجام داد؟ تنها ماژولی که می شناسم این کارو می کنه افزونه ی

پرطرفدارترین محصولاته

هست که بدبختانه در منوی سمت راست جای نمی گیره.

راه حلی در این زمینه اگر دارید لطفا راهنمایی کنید

با سپاس

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اخرین کالاهای بازدید شده

*** این ماژول آخرین محصولاتی را که مشتری از آن ها بازدید کرده است، نمایش می دهد. می توانید تعداد محصولات نمایش داده شده در این بلوک را از طریق فیلد "محصولات برای نمایش" تعیین کنید. ****

لینک به دیدگاه

سلام

اخرین کالاهای بازدید شده

*** این ماژول آخرین محصولاتی را که مشتری از آن ها بازدید کرده است، نمایش می دهد. می توانید تعداد محصولات نمایش داده شده در این بلوک را از طریق فیلد "محصولات برای نمایش" تعیین کنید. ****

با سپاس

متوجه هستم که آخرین کالاهای بازدید شده از طرف مشتری رو نشون می ده. ولی اینجا دو حالت می تونه داشته باشه. می خواستم بدونم

1- آخرین کالاهایی که یک مشتری ( بازدید کننده کنونی با یک آی پی ) بازدید کرده رو نشون می ده

یا

2- آخرین کالاهایی که آخرین بازدیدکنندگان ( اشخاص با آی پی های گوناگون ) دیدن رو نشون می ده

( یعنی کالاهایی که در بازدید های قبلی از سایت دیده بودم رو نشون می ده یا کالاهایی که کاربران دیگه بازدید کردن رو نشون می ده؟)

لینک به دیدگاه

بله متوجه شدم برای همین عین جمله داکیومنت پرستاشاپ رو کپی کردم. نوشته *** آخرین محصولاتی را که مشتری از آن ها بازدید کرده است**** یعنی یک مشتری :) .

لینک به دیدگاه

بله متوجه شدم برای همین عین جمله داکیومنت پرستاشاپ رو کپی کردم. نوشته *** آخرین محصولاتی را که مشتری از آن ها بازدید کرده است**** یعنی یک مشتری :) .

بسیار عالی پس این ماژول هم اون چیزیکه بنده مد نظر دارم رو برآورده نمی کنه

هیچ ماژولی وجود نداره که بتونه به صورت تصادفی کالاها رو نشون بده یا اینکه آخرین کالاهایی که مشتری ها بازدید کردن رو نشون بده؟ ( البته بتونه توی منوی سمت راست هم جایگیری یا هوک بشه )

لینک به دیدگاه

فک کنم کد هوک رو اضافه کنید به مشکلی برنخورید امتحان کنید ببنید جواب میده یا نه.

بله این افزونه ( ماژول ) " آخرین بازدید ها " در منوی سمت راست جایگیری می شه و مشکلی نداره. منظورم اینه که تنها ماژولی که دیدم می تونه کالاها رو به صورت تصادفی نمایش بده افزونه ی " پر طرفدار ترین محصولات" هست که اون در سمت راست جایگیری نمی شه بدبختانه

لینک به دیدگاه

منظورمم این بود اگه با php آشنایی دارید برای ماژول مورد نظرتون هوک ستون راست رو اضافه کنید (کد رو بنویسید). ;)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...