رفتن به مطلب

راهنمایی برای نصب زرین پال

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوست من بهتره از ماژول پرداخت امن بانک پاسارگاد استفاده کنی ، زرین پال 2.5 درصد از پول تراکنش شده کم میکنه !!!

دیگه هر چی سود می کنی باید ی چیزی هم بزاری روش بدی زرین پال :dodgy:

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز اولین کار این هستش که باید ماپول زرین پال را روی سایتت نصب کنی که هم از بازارچه می تونی گیرش بیاری هم از از سایت زرین پال .

دوم در مورد IP سرویس دهنده در داخل سایت زرین پال اگه مراجعه کنی فکر کنم در قسمت آزمایشگاه سایت یک فایل بهتون می ده که بوسیله اون می تونی ip سرویس دهنده که مورد نیاز زرین پال هست را بیت بیاری فقط باید اون فایل را دانلود کنب و در شاخه اصلی سایتت قرار بدی و بعد یکبار اون فایل را در آدرس وب سایتت فراخانی کنی آدرس ip بدست میاد بعدشم می تونی به سایت رزین پال بری درخواست بدی و اگر قبول کردن یه کد فعال سازی درگاه بهت میدن که در قسمت مربوطه در تنظیمات ماژول زرین پال قرار میدی و حالش را می بری ضمناً زرین پال هم 2.5 درصد سود می گیره و حالش را می بره

ضمناً نمونه درگاه در سایت من با نشانی www.seeb-shop.ir هست و من دارم استفاده می کنم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اولین کار این هستش که باید ماپول زرین پال را روی سایتت نصب کنی که هم از بازارچه می تونی گیرش بیاری هم از از سایت زرین پال .

دوم در مورد IP سرویس دهنده در داخل سایت زرین پال اگه مراجعه کنی فکر کنم در قسمت آزمایشگاه سایت یک فایل بهتون می ده که بوسیله اون می تونی ip سرویس دهنده که مورد نیاز زرین پال هست را بیت بیاری فقط باید اون فایل را دانلود کنب و در شاخه اصلی سایتت قرار بدی و بعد یکبار اون فایل را در آدرس وب سایتت فراخانی کنی آدرس ip بدست میاد بعدشم می تونی به سایت رزین پال بری درخواست بدی و اگر قبول کردن یه کد فعال سازی درگاه بهت میدن که در قسمت مربوطه در تنظیمات ماژول زرین پال قرار میدی و حالش را می بری ضمناً زرین پال هم 2.5 درصد سود می گیره و حالش را می بره

ضمناً نمونه درگاه در سایت من با نشانی www.seeb-shop.ir هست و من دارم استفاده می کنم

فقط با ip مشکل دارم ، چه جوریاست !؟

لینک به دیدگاه

فقط با ip مشکل دارم ، چه جوریاست !؟

در سایت زرین پال قسمت آزمایشگاهش کاملاً توضیح داده

ضمنا این آدرسی هم که دوستمون داده خوبه و کار می کنه

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

سلام دوستان عزیز

یه مدت بود که زرین پال روی فروشگاه کار نمیکرد ، توی قسمت پرداخت بود اما وقتی کلیک میکردی صفحه اول فروشگاه میومد.

دیروز از بازارچه زرین پال 1.4 دانلود کردم، قبلی رو حذف و جدید نصب و فعال کردم ، اما یک پیغام جدید میده http://up.vatandownload.com/images/456ouo2x96pkvqur61g8.gif الان باید چیکار کنم مشکلم حل بشه؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...